yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (501)
  • medya (2)

  501. Tuvalette şarkı söylüyorum ben akustiği güzel geliyor.

  19 ağustos 23:46

  500. yani buna huy diyebilir miyiz, bilmiyorum ama heyecanlanınca üşüyorum yaz kış hiç farketmiyor. sunum yapacağım zaman örneğin bildiğin ellerim, ayaklarım buz gibi oluyor hatta bazen titriyorum bile. mesela az önce çok heyecanlandığım bir telefon görüşmesi yaptım ve bu cehennem sıcağında hala üşüyorum.

  25 temmuz 22:05 25 temmuz 22:05

  499. youtube'da sürekli çıkan (gbkz: dolap) ve (gbkz: trendyol) reklamlarıyla dalga geçmek, reklamın sesini kısıp yeniden seslendirmek, reklam bitince bile dalga geçmeye devam etmek.

  bayılıyorum o reklamlara. her türlü malzeme var. çıkmış bir tane kadın çocuğuna neler aldığını gösteriyor, hemen dublajı yapıyorum: "ben (gbkz: dolap)'tan (gbkz: çocuk) aldım. çok memnunum. (gizlinot: ahahssh) sonuçta ekonomimiz malum, bu devirde sıfırdan çocuk yapmak çok pahalı."

  "ben (gbkz: dolap)'tan koca aldım. eski kocamı da sattım. iyi ki satmışım diyorum. bütçemize katkısı oldu. herkese öneriyorum, kullanmadığınız kocalarınızı (gbkz: dolap)'a yükleyin. hem evde yer kaplamasın hem de cebiniz rahat etsin. iyi ki varsın (gbkz: dolap)."

  "(gbkz: trendyol)'la yaza hazır mısın? ünlü markaların yaz aşkları sadece 39.99'a (gbkz: trendyol)'da!"

  "ne giysem derdine son! (gbkz: trendyol)'dan kendinize (gbkz: özgüven sorunu) alın, rahat edin. mankenlerin fiziğine bakıp bakıp ağlamak ise yanında hediye."

  bir aralar bir tane de inşaat reklamı vardı. orta yaşlı bir çift geliyor, dış ses onlara "pişman mısınız?" diye soruyor. bunlar ise yüzlerinde espriyi doğru zamanda söylemenin gerginliğiyle "evet, pişmanız" diyorlar. hemen ardından çok kötü bir zamanlamayla gergin gergin "daha önce gelmediğimiz için....!", "evet önce gelmediğimizden eheh" diyip sırıtıyorlar. bu reklamla da dalga geçmeye bayılıyorum.

  "pişman mısınız?"

  "evet. bu hıyarla evlendiğim için çok pişmanım (samimiyetsizce sırıtır). 100 lira veriyorlar diye bizi madara etti konu komşuya. kapımıza 'pişman mısınız?' yazılı kağıtlar bırakıyorlar. boşayacam bu herifi."

  "karıcım niye öyle diyorsun, bak kira öder gibi ev sahibi old..."

  "sus hulusi çarparım bir tane. babam senin gibi damat olmaz olsun diyor zaten sinirim bozuk. ah babacım ahhhh seni dinlemedim de bu turşucu kılıklıyla evlendim aaaahhh!"

  "pişman mısınız?"

  "evet. bu aptal reklamı izlemek için ayda 400 liradan 12 ay taksitle (gbkz: ultra full hd plazma tv) aldığım için köpppek gibi pişmanım. galiba kalıcı (gbkz: mental retardasyon) geçiriyorum. sağ kulağım seyiriyor pıtır pıtır."

  "pişman mısınız?"

  "pişman değileaam. sonuçta aramısda olanlaar bence chok güseldi. ayrıyetten neden hep kadın pişman olmalı ki? yeani sonuçta bu ortak bişee."

  "pişman mısınız?"

  "şu reklamı çekip de yayınlayanların milyon dolarlar götürdüğü şu ülkede, 8 sene ebeminkini tersimden göre göre teknik üniversitede okuyacağım diye debelendiğim için çok pişmanım. keşke eğitime harcadığım emek ve parayı kendime vücut ve surat yaptırmaya harcayaydım. püü hayatın adaletine..."

  hasılı, çok severim reklamlara dublaj yapmayı.

  23 temmuz 15:00

  498. Ders çalışırken beş dakikada bir kalkıp odayı turlayıp geri yerime oturmak. Bazen aniden kalkıp evi turlamak. Kurt var duramıyorum. (gizlinot: Swh)

  10 temmuz 14:10

  497. Bulaşık yıkarken yoğurt bulaşmış olan şeylere mecbur kalmadıkça dokunmuyorum. Tazyikli suyun altında bütün yoğurttan arınmasını bekleyip ancak ondan sonra dokunabiliyorum. Halbuki yemeyi çok severim...

  9 temmuz 23:41

  496. düzenli beslenme olaylarına girmeden önce kahvaltıda ne bulursam onu yiyordum ama gerçekten ne bulursam...makarna, kısır, vs. farketmezdi. hatta çok sıcak bir yaz günü kahvaltı olarak dondurma yemişliğim bile var.

  9 temmuz 14:17 9 temmuz 14:19

  495. gece yarisi uyanip tursu yemek, sonra tekrar uyumak

  9 temmuz 12:46 9 temmuz 12:47

  494. canım sıkıldıkça makyaj malzemelerimi inceliyorum. özellikle ruj, allık ve highligterları. böyle elime alıp çevire çevire bakmak içinde ki ışıltıları incelemek falan saçma bir zevk veriyor. en iyisi gidip biraz daha allıklarımı inceleyeyim.

  9 temmuz 12:37

  493. Saat fark etmeksizin, odamda bir eşyanın yerinden sıkıldıysam kalkıp değiştiririm. Uyku arası kalkıp yaptığım bile olmuştur. Bu ister kitaplık veya gardolap, ister sadece kalemlik olsun. Fark etmiyor.

  Bu huyum üniversite zamanı yurtta beni epey zorlamıştı. Değiştiremeyince moralim bozuluyor, çöküyorum (gizlinot: lol)

  Edit : size çektirmeyeceğim eşyaları eksici süslüler, korkmayın.

  9 temmuz 11:01 9 temmuz 15:18

  492. dolap kapaklarını açık görürsem anksiyete krizi geçiriyorum resmen. hiç tanımadığım birinin evinde bile olsam kalkar o kapağı kapatırım.

  9 temmuz 09:12