yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (507)
  • medya (2)

  507. bulduğum her şeyi koklamak. bu yüzden küçükken burnumu arı sokmuştu ama yine de vazgeçmedim bu huydan.

  14 eylül 20:30

  506. Nereye girersem gireyim ilk yaptığım iş, gözlerimle şöyle bi etrafı taramak oluyor. Yamuk, bozuk yada lekeli birşey varmı diye tespit ediyorum. Eğer yoksa çok iyi, rahat birşekilde hayatıma devam edebilirim. Ama eğer varsa onu düzeltmeden hiçbirşeye konsatre olamıyorum.

  14 eylül 19:07

  505. İnsanların ortaya çılgınlar gibi hapşurmasından, öksürmesinden çok rahatsız oluyorum sanki ordan geçince havadaki mikrop bana geçecekmiş gibi hissediyorum ve haklıyım o mikroplar havada asılı kalıyor ve bize bulaşıyor.

  Ailemi rahatça uyarabiliyorum kolunuza, peçeteye hapşurun diye fakat ailem dışında kimseyi malesef uyaramıyorum, çekiniyorum. bile isteye yapmayın şunu valla ayıp ya.

  Benim için garip bi huy çünkü biri hapşurunca vs direkt dikkatimi çekiyor, halbuki insanların çoğunun umrunda değil

  14 eylül 17:20

  504. İçinde çikolata olmayan hiç bir tatlıyı merak etmiyorum asla denemiyorum. Bir parça bile çikolata olmalı.

  14 eylül 13:34

  503. Youtube’da video izlerken dislike/like hesaplaması yapmak

  14 eylül 13:21

  502. Bir parmağımla bir burun deliğimi kapatarak havaya sümkürmek(gizlinot: Bir şey çıkmıyor:d)

  7 eylül 23:26

  501. Tuvalette şarkı söylüyorum ben akustiği güzel geliyor.

  19 ağustos 23:46

  500. yani buna huy diyebilir miyiz, bilmiyorum ama heyecanlanınca üşüyorum yaz kış hiç farketmiyor. sunum yapacağım zaman örneğin bildiğin ellerim, ayaklarım buz gibi oluyor hatta bazen titriyorum bile. mesela az önce çok heyecanlandığım bir telefon görüşmesi yaptım ve bu cehennem sıcağında hala üşüyorum.

  25 temmuz 22:05 25 temmuz 22:05

  499. youtube'da sürekli çıkan (gbkz: dolap) ve (gbkz: trendyol) reklamlarıyla dalga geçmek, reklamın sesini kısıp yeniden seslendirmek, reklam bitince bile dalga geçmeye devam etmek.

  bayılıyorum o reklamlara. her türlü malzeme var. çıkmış bir tane kadın çocuğuna neler aldığını gösteriyor, hemen dublajı yapıyorum: "ben (gbkz: dolap)'tan (gbkz: çocuk) aldım. çok memnunum. (gizlinot: ahahssh) sonuçta ekonomimiz malum, bu devirde sıfırdan çocuk yapmak çok pahalı."

  "ben (gbkz: dolap)'tan koca aldım. eski kocamı da sattım. iyi ki satmışım diyorum. bütçemize katkısı oldu. herkese öneriyorum, kullanmadığınız kocalarınızı (gbkz: dolap)'a yükleyin. hem evde yer kaplamasın hem de cebiniz rahat etsin. iyi ki varsın (gbkz: dolap)."

  "(gbkz: trendyol)'la yaza hazır mısın? ünlü markaların yaz aşkları sadece 39.99'a (gbkz: trendyol)'da!"

  "ne giysem derdine son! (gbkz: trendyol)'dan kendinize (gbkz: özgüven sorunu) alın, rahat edin. mankenlerin fiziğine bakıp bakıp ağlamak ise yanında hediye."

  bir aralar bir tane de inşaat reklamı vardı. orta yaşlı bir çift geliyor, dış ses onlara "pişman mısınız?" diye soruyor. bunlar ise yüzlerinde espriyi doğru zamanda söylemenin gerginliğiyle "evet, pişmanız" diyorlar. hemen ardından çok kötü bir zamanlamayla gergin gergin "daha önce gelmediğimiz için....!", "evet önce gelmediğimizden eheh" diyip sırıtıyorlar. bu reklamla da dalga geçmeye bayılıyorum.

  "pişman mısınız?"

  "evet. bu hıyarla evlendiğim için çok pişmanım (samimiyetsizce sırıtır). 100 lira veriyorlar diye bizi madara etti konu komşuya. kapımıza 'pişman mısınız?' yazılı kağıtlar bırakıyorlar. boşayacam bu herifi."

  "karıcım niye öyle diyorsun, bak kira öder gibi ev sahibi old..."

  "sus hulusi çarparım bir tane. babam senin gibi damat olmaz olsun diyor zaten sinirim bozuk. ah babacım ahhhh seni dinlemedim de bu turşucu kılıklıyla evlendim aaaahhh!"

  "pişman mısınız?"

  "evet. bu aptal reklamı izlemek için ayda 400 liradan 12 ay taksitle (gbkz: ultra full hd plazma tv) aldığım için köpppek gibi pişmanım. galiba kalıcı (gbkz: mental retardasyon) geçiriyorum. sağ kulağım seyiriyor pıtır pıtır."

  "pişman mısınız?"

  "pişman değileaam. sonuçta aramısda olanlaar bence chok güseldi. ayrıyetten neden hep kadın pişman olmalı ki? yeani sonuçta bu ortak bişee."

  "pişman mısınız?"

  "şu reklamı çekip de yayınlayanların milyon dolarlar götürdüğü şu ülkede, 8 sene ebeminkini tersimden göre göre teknik üniversitede okuyacağım diye debelendiğim için çok pişmanım. keşke eğitime harcadığım emek ve parayı kendime vücut ve surat yaptırmaya harcayaydım. püü hayatın adaletine..."

  hasılı, çok severim reklamlara dublaj yapmayı.

  23 temmuz 15:00

  498. Ders çalışırken beş dakikada bir kalkıp odayı turlayıp geri yerime oturmak. Bazen aniden kalkıp evi turlamak. Kurt var duramıyorum. (gizlinot: Swh)

  10 temmuz 14:10