yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (5)

  1. süslüler, bazen indirimleri duyurma kampanyasında bazılarımızın butik işletmelerini, shopier sayfalarını tanıttıklarını görüyorum. bu tanıtımlar diğer kampanyalarla bir araya gelince görünebilirliği zayıf tanıtımlar oluyor diye düşünüyorum. belki bu girişimcileri tek bir başlık altında toplayabilirsek bir nebze olsun yardımcı olabiliriz. malum kriz, birçoğumuz zorlanıyoruz, küçük girişimcilerin de işi kolay değildir bu zamanda. azıcık da olsa görünebilirliğini arttırabiliriz belki.

  23 kasım 2020 13:51

  2. Çok sevindim bu başlığı gördüğüme süper fikir :)

  Karantina döneminde düş kapanları yapmaya başladım ve şimdi onları satmak istiyorum.

  gardrops ve dolap hesabı açarak bir adım attım buradan gelenlere ciddi indirim yapacağım hem istediğiniz renk modelde de yaparım :)

  dolap adı: dreamcatcherzg

  gardrops adı: dreamcatcher_zg

  23 kasım 2020 14:44

  3. Hem bu başlığı canlandırmak hem de eşimle küçük girişimimizi sizlere de ulaştırabilmek adına bu girdiyi yazmaya karar verdim. Eşimle beraber amigurumi örüyoruz ve satışını yaptığımız bir sayfamız var. Şu anda %20 yılbaşı indirimindeyiz. Umarım bir göz atmak istersiniz.

  İnstagram ismimiz: (link: instagram.com/ozgurevcini Ozgurevcini )

  Shopier hesabımız: (link: https://shopier.com/ozgurevcini Ozgurevcini )

  15 aralık 2020 13:23 31 ocak 2021 11:16


  4. Merhabalar ben de yeni mezun olmuş bir girişimciyim. Sigortacılık yapıyorum ve türkiyenin neresinde olursanız olun artık e imza ve karekod uygulaması olduğu için her türlü sigortayı yapıp gönderimi sağlayabiliyorum. Uzun zamandır süslü sözlük yazarıyım sağlık, trafik, kasko konut, yangın vb sigortalarda tüm şirketlerden fiyat çalışması yapıp en uygun fiyata sigortanızı yapabiliyorum. Sadece sigorta yaptırmak amaçlı değil fiyat sorgulatmak veya kafanızda herhangi bir soru için danışabilirsiniz ve eğer süslü sözlükten ulaşım sağladığınızı söylerseniz size özel ek indirim yapabilirim. İnstagram adreslerimi bırakıyorum hemen aşağıya şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim :)

  (link: https://www.instagram.com/karahisar_sigorta/?hl=tr Ticari hesabım)

  (link: https://www.instagram.com/seliigdir/?hl=tr bireysel hesabım )

  14 ocak 2021 15:03

  5. Herkese merhabalar, parti malzemeleri sattığım hesabımı sizlerle de paylaşmak istedim. Bir göz atarsanız çok sevinirim. 

   instagram: gamoseventt  (link: https://www.instagram.com/gamoseventt/ gamos event)

  14 ocak 2021 15:27

  6. Merhaba süslüler , mayıstan beri büyük fedakarlık gösterdiğim işimi yazmanın vakti geldi :) geçen sene  bir saç aksesuarı beğendim ve fiyatı çok yüksekti almak istemedim. Evde yapılabilir mi diye düşünürken kendimi eminönünde buldum. Çocukluktan gelen ; bebeklere elbise dikme, kıyafetleri taşlarla süsleme gibi hobileri düşününce etrafımdaki herkes bu girişimciliği mantıklı buldu ve destekledi. Daha sonra pandemi de eklenince işsiz kaldım maalesef. O boşlukta daha farklı modeller ekleyebildim. Şuan kendini yetiştirmekte olan modern saç aksesuarları, gelin ürünleri hesabım var. İlgisini çekenlere şimdiden teşekkür ederim :)

  (link: https://www.shopier.com/m/orders.php https://www.shopier.com/m/orders.php)

   (link: https://ty.gl/lkjvuyp https://ty.gl/lkjvuyp)

  ilgili medya:
  1
  25 ocak 2021 00:42

  7. süslüler biz de annemle birlikte onun hobisini işe dönüştürmek istedik ve kimisi el yapımı olan bir aksesuar sayfası açtık. küpe, kolye, broş, bileklik, saç aksesuarları gibi pek çok çeşit mevcut. göz atıp destek olabilirseniz çok seviniriz. biraz varlığımızdan haberdar olunması amacıyla da şu an bir çekilişimiz var, 29 ocak cuma günü sonuçlanacak katılmak isterseniz bekleriz.

  daha çok yeniyiz, özellikle sayfa düzeni konusunda çok eksiğimiz var; ikimiz de instagram kullanmayan insanlarız hala öğrenmeye çalışıyoruz. bu konuda ve başka konularda tavsiye ve önerileriniz olursa seve seve dinleriz.

  edit: süslüden geldiğinizi belirtirseniz hem yakın hisseder mutlu oluruz hem de yardımcı olmak isteriz

  (link: https://instagram.com/nerolilis.accessories?igshid=xqm2enurykhh instagram)

  (link: https://shopier.com/nerolilis shopier mağaza)

  26 ocak 2021 23:21 26 ocak 2021 23:28


  8. 2020'nin mayıs ayında bir makyaj kanalı açtım. haftada bir ingilizce videolar paylaşıyorum. arada türkçe videolarım da var, özellikle teknik bilgi ve yeterli detayın anlatılmadığını düşündüğüm konuları 4 videoluk bir türkçe seride toparladım. vaktim olduğunca ingilizce videolarıma da altyazı eklemeye çalışıyorum. ileride türkçe videolarım artacak çünkü belli başlı marka/ürün incelemelerini türkçe yapmak istiyorum. kesinlikle profesyonel bir kanalım yok ama imkanlarım dahilinde geliştirmeye çalışıyorum kendimi. arada komik videolar da oluyor, her videom ciddi/eğitici değil. dengeli bir şekilde götürmeye çalışıyorum çok sıkmadan. çoğunluk olacak şekilde olmasa da arada bir cilt bakım videoları da koyacağım. şimdilik bir tane var ama ileride bitirdiğim ürünler vs hakkında videolar yüklemeyi düşünüyorum. ingilizce ana dilim olmadığı için biraz yavaş konuşuyorum ve tabii ki yanlışlarım var, olur da konuşmamdan sıkılırsanız video hızını 2x yaparak göz atabilirsiniz :')

  (link: https://youtube.com/playlist?list=PLQ1tTJNJAlOGnrjWVmSgXPIsEQRKZd-nU türkçe video serisi)

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCYmYTTq_KHg2RDdj9D-Espw kanalım)

  27 ocak 2021 02:05

  9. Bir şeyler yazmayı çok seviyorum ve ben de geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde web sitesi kurup oradan bir yan gelir hedefledim. Daha önceleri de yazı yazarak editörlük yapıyordum zaten neden kendime de bir şey katmayayım diyerek şu siteleri kurdum :) Arada girip bakın süslüler =)

   

  (link: www.alimlikadin.com www.alimlikadin.com)

  (link: www.guzelliktrendleri.com www.guzelliktrendleri.com)

  27 ocak 2021 13:36

  10. ben hazır mevsimi ve trendi diye peluş çanta diktim süslüler ve satmaya başladım hayata geçirmek istediğim daha bir çok şey var ama her şey adım adım :) incelemek isterseniz buyrun (link: https://www.gardrops.com/ateliernoe peluş)

  27 ocak 2021 16:19 27 ocak 2021 16:32