girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (1)

101. Parti kurup, seçim şarkımı” kız gibi yap sen n’aparsan” yapmak istiyordum.

Shefuu ile binbir cin fikir vol2. 

16 nisan 12:35

100. Butik bir pastacı açmak. Hatta şimdilik butik bir pastahanede çırak olmak, Beni çırak olarak kabul edecek bir yer bulmak. biliyorum mutlu olacağım.

16 mart 16:44

99. İngiltere ‘de üniversite okumak. En büyük hayalim daha sonrasında ise orda yaşamaya devam etmek. İnşallah gerçekleştirebilirim.

16 mart 16:09


98. Para derdi olmadan şehirden uzak bir çiftlikte sokaktan, ormandan veya kötü insanların elinden kurtaracağım birsürü köpekle yaşamak ve kendimi onlara adamak istiyorum. 

2 mart 20:46

97. Uzun vadede bir neuroscience laboratuvarında kendi ekibimle bireysel projelerim üzerinde çalışmak.

Kısa vadede uykumu alabilmek :')

2 mart 12:59

96. İleride freelance çalışmak. Tabii bunun için bol bol bağlantı ve daha önemlisi öz disiplinimi sağlamam lazım.

2 mart 12:30

95. kocaman yeşil bir bahçe içinde her açıdan güvenli bir ev ve bu evde yaşayan hem çocuklarına bakan hem psikolojik destek alan hem de elinden geldiği işi yapıp para kazanan kadınlar olacak. bu kadınlar bir şekilde ailelerinden ya da kocalarından kötü muamele görmüş ve bu evde hayata yeniden başlama fırsatı bulmuş olacaklar.

gerçekten imkanım olsaydı türkiye'nin herhangi bir yerinde kurardım bu evi ve yine şehir gözetmeksizin tutunacak el arayan her yaştan kadınlara yuva olmaya çalışırdım.

2 mart 09:00


94. bir dil daha öğrenmek istiyorum, dil öğrenirken ömrüm geçti saçım beyazladı ama ispanyolca ya da fransızca öğrenmek istiyorum.

1 mart 21:40

93. bir adet mini mini minnak bir bebiş istiyorum 

1 mart 21:23

92. 5-6 sene sonra (gizlinot: Umarim unutmuş olurum olaylari o zamana kadar) kendi evimin salonunda Gilmore Girls'i tvye bağlayıp baştan sona tekrar izlemek. Boyfriendim ya da eşim olur da severse birlikte bitiririz diziyi, efsane olmaz mi ya. Nolur biri sevsin şu diziyi de birlikte izleyelim artık.

Daha mühim hayallerim de var elbet ama çok heyecanlıyım bunu yapmak için ne yalan söyleyeyim.

1 mart 21:08