girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (1)

102. Diğer yarım olacak kişiyle ülke ülke gezmek..

28 temmuz 02:27

101. yıllardır çok hayal kurar bunu kesin yapacağım derim ama hepsi gelir geçer tek biri hariç: tomorrowland'e gidip deli gibi sarhoş olup dans etmek.

27 temmuz 21:20

100. boş sessiz sakin mümkünse insanlardan uzak bir yerde geniş balkonlu tek katli bahçeli bir ev. içinde bolca kedi köpek ve keçi. eşim ve ben. yaş, yemek, para vs hiç fark etmiyor. tv olmasın ama evde. bir de bilgisayar.

ekleme: kirlenmeyen ev bir de. bir de tüy dökmeyen hayvanlar.

20 haziran 12:46 20 haziran 12:49


99. klasik bir hayal ama ege kıyılarında deniz gören bahçeli ev lükse gerek yok birbirimize bolca vakit ayırdığımız,sosyal medyadan uzak ve başımı her omuzuna koyduğumda içimi titreten bir sevgili bir de mutlu çocuklar(hayaller gerçek olmadı)

20 haziran 11:22

98. yazlık evim varmış. denize karşı. çocukluğumdaki gibi. yazları çalışmak zorunda değilmişim. sabah 7de kalkmışım, çayımı almış oturmuşum balkona. çocuklar uyuyor. her yer sessiz, yaz insanları öğlene kadar uyuyor. deniz tuzuyla karışık huzuru kokluyorum.

özledim sözlük. denizi özledim.

20 haziran 10:54

97. markalardan gelen paketleri açmak istiyorum. 

19 haziran 23:54

96. Akdeniz ya da egeye kıyısı olan bir yerde, bahçeli minik bir ev almışım orda tek başıma yaşıyormuşum. Domatesimi, biberimi bahçemden toplayıp kendi şarabımı, biramı, yoğurdumu falan yapıyormuşum. Canım sıkıldıkça sırt çantamı alıp ülke ülke gezerim de. Deniz kenarında da açık hava sineması kurmuşum, akmasa da damlıyormuş ve geçimi sağlayabiliyormuşum. Ama önceden de birikmiş param varmış; sokak hayvanlarını tedavi ettirebileceğim ve sahiplenilene kadar en iyi şekilde bakabileceğim, kar amacı gütmeyen bir barınak açmışım. Kırkımdan sonra ikinci üniversite olarak da sanat tarihi okumuşum bir de, kimse "iş bulamazsın" falan diyip beni vazgeçiremez herhalde o zaman da. Hayal ettikçe ayaklarımla alkış yapasım geliyor ya olabilir mi böyle bir şey lütfen olsun çünkü :')

17 haziran 12:19


95. yağmur altında sevgilimle(gizlinot: varmış gibi düşünelim:d) kavga edip sonrasında öpüşmek

25 mayıs 17:54

94. Haziran ayında zam almak.. realist yaklaşımdayım son zamanlar uzak ihtimalleri hayal etmekten vazgeçtim

17 mayıs 14:22

93. Butik bir pastacı açmak. Hatta şimdilik butik bir pastahanede çırak olmak, Beni çırak olarak kabul edecek bir yer bulmak. biliyorum mutlu olacağım.

16 mart 16:44