girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (239)
  • medya (9)

239. -Her zaman sahnenin arkasındakini gör sahnedekilerle kafanı bulandırma.

Olayları yaşayınca biraz bekliyorum çünkü ilk başta kızdığım insanlar değil dost bildiklerimin asıl düşman olduğunu da, yalanları da böyle gördüm. Her zaman işe yarıyor.

-Erkekler ayrılıkta timsah gibidir suyun altından gizlice izler belli etmez, sen sudaki yunus gibi varlığını hissettirerek izlediğini belli etme.

Bunu bir erkekten duydum. Gerçekten öyle. Erkekler "stalk" yaparken kesinlikle varlıklarını belli etmezken kadınlar bazen "bak görüyorum haa ona göre" diye kendilerini belli ediyorlar ve bu erkeklerin nasılsa benim diye rahatlığına sebep oluyor.

-Olmuşla ölmüşe çare yok.

-Önce sen kendini seveceksin ki başkası seni sevsin.

-Kaybettim sandıkların daha iyisi için yer açıyor sadece, üzülme.

5 temmuz 07:51

238. ‘S**erler’ var..

Ama bu sayılmıyorsa, demek ki bir mottom yok..

5 temmuz 01:03

237. zalime karşı mazluma yardım et. hele hele bu çocuklar, ağızsız dilsiz hayvanlar, terkedilmiş yaşlılar, mağdur kadınlar ise daha çok et. hiçbir şey yapamıyorsan bile yapılan zulmü ifşa et. çünkü bil ki bu ülkede kabak er ya da geç ama mutlaka onların başına patlar.

4 temmuz 18:31


236. 1, bir şeyi yapmak istiyorsan, en kötü ne olabilir ki ? bir de yapmazsan ne olur? genelde en kötüsü olmuyor asla.

2, bu hayata 1 defa geliyorum ve kimseyi mutlu etmek için yaşayamam. kimse de beni mutlu etmeye çalışmasın. ben zaten kendimi mutlu ederim, sizi de mutlu görünce mutlu olurum.

3, en kısa yol, kendi bildiğin yoldur. yeni yollar ara ama kendi güvenli alanından uzaklaşma, istediğin zaman geri dönebilecek uzaklıkta ol.

4 temmuz 11:53

235. 1. Her gecenin bir sabahı vardır.

2. Hiçbisey olmasa sabah olur.

3. Her işte vardır bir hayır.

4. Kırdığın noktadan kırılırsın.

5. İyi düşün, iyi olsun.

Bu 5 motto da biraz optimistliğe dayanıyor ama gel gelelim hayata hiç pozitif yaklaşmam. Ama hep içimde bir umut. (gizlinot: Benim için hayat ya siyah ya beyaz,gri yoktur bu yüzdendir kendimi telkin etme çabalarım.)

4 temmuz 01:20

234. arayan belasını da bulur mevlasını da(gizlinot: evet vizyonsuzum swh)

4 temmuz 00:33

233. Hafiften quantumla kafayı bozma aşamasındayım. Zamana inanmıyorum. O yüzden usta rapper eminem abimizinde dediği gibi (gizlinot: İt's just all in your mind. What you interpret it as. ) "herşey kafanın içinde. Sen nasıl yorumlarsan. "

3 temmuz 23:19


232. “amaan bi daha mı gelicez dünyaya?”

3 temmuz 23:14

231. Afedersiniz ama tek mottom; olursa ekime...

3 temmuz 22:58

230. Bugün yaşadığım ve üzerine okumuş olduğum bir yazıya istinaden; acıyı hayatımın bu kadar yakınında tutmamak. Umarım başarırım 

3 temmuz 22:49