girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (155)
  • medya (7)

155. Cocuksuzken bir kız ve bir erkek evlâdı olanlara piyangoyu 12'den vurmuşlar gibi hayran hayran bakardım. Nasıl da denk düşmüş ya diye düşünür dururdum. Benim için o tablo güzeldi. Bir kız ve bir de erkek evlat.

Çok şükür benim de bir kızım ve bir erkek evlâdım var. Şanssa bu şans.

Ve tabii en mühimi şu hayattaki en büyük şans bir insanın tüm duyularının eksiksiz olması ve sağlığı.

Gerisi teferruat.

24 ekim 23:03

154. Hayatımda ilk defa karşılıklı olacak şekilde birini sevdim ama ikimiz de sınav senesindeyiz. (gizlinot: Bonusu ise karşıdakinin hedefi yüksek bir mezun olması, bu sebeple de bana tam açılamaması)(gizlinot: Rakip misin, sevgili mi? swh)

24 ekim 22:49

153. tenha olacağını düşünerek gittiğim gratis şubesinde iki saat sıra beklemek ve sonrasında bu şubenin indirim süresince en fazla satış yapmış olan şube olduğunu öğrenmek. gerçekten de en ücra köşedeki gratis’i bulmuşum (gizlinot: swh)

20 ekim 22:11


152. Biber tabağında acılar da tatlılar da olduğunu bilirsin. Önce temkinli yaklaşıp bibeleri kırıp diline değdirerek acı olup olmadığını kontrol ede ede yersin. Bir süre sonra hiç acı çıkmamasına güvenerek biberin birini katır kutur ısırmaya başlarsın. Ta daa tabi ki de tabaktaki en acı biber şu an ağzındadır. Çünkü şans ahsjsjs

(gizlinot: Aşk da böyle işte swh)

12 eylül 07:20

151. yemeksepetine girdim siparişi verdim. ana ekrana döndüğümde sipariş verdiğim yerden joker indirimi çıktı. müşteri temsilcisine 3 dk önce sipariş verdim indirimi ona uygulayabilir miyiz dedim hayır dedi o zaman iptal edelim dedim, edildi. aynı ürünleri ekliyordum ki joker indirimi havaya uçtu gitti...

kafayı mı yesem yoksa oturup makarna mı yapsam şimdi, bilemedim. sayfayı yenileyip joker indirimi bekliyorum şimdi. ilk joker indirimde niye çıkmadın anlamıyorum ki.

yemin ederim şekerim düştü sinirden.

bi daha da indirimsiz o yerden sipariş vermem.

edit notu. joker indirimini yine yakaladım. (gizlinot: niahaahhaha) ama hayattaki şansım genel olarak böyle.

30 ağustos 15:16 30 ağustos 15:21

150. Yeni bir yerde çalımaya başladım. İşyerinde muhabbetim olan birkaç çocuğu stalklamak istedim. Çocukların adlarını biliyorum, soyadlarını da çalışan listesinde gördüm. Soyadlar aynen şu: demir, yücel, şahin.

Ulan zaten ülkede üç kişiden beşi bu soyadına sahip? Ben sizi nasıl bulayım? Hevesi kursağımda kaldı :d

Edit: çocuklar benden 2 yaş küçük çıktı. Hayattaki şansımdan daha da bahsedeyim mi?

20 ağustos 17:24 20 ağustos 22:16

149. üç şıkkı eleyip iki şık arasında istisnasız her zaman yanlış olanı seçmek

2 ağustos 10:23


148. 2 yıldır beklediğim tatile gittiğim gün telefonumun bozulması ve bir hafta boyunca çevremdekilere arkadaşımın telefonundan ulaşmam...

2 ağustos 10:17

147. Bir kaç adimla, düşen dev mağaza tabelasından kurtuldum. Resmen sırtımda rüzgarını hissetmiştim saniye ile ölümden dönmüştüm.

28 temmuz 00:12

146. kaldırımda giderken duran araba carpti(ben gecerken hareket edesi geldiyse demekki)

28 temmuz 00:05 13 ağustos 02:22