girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (154)
  • medya (3)

154. Sevgilimle uzun zamandır tatile çıkmak istiyorduk fakat benim yaz okulum onun işi derken bir türlü denk getiremedik. Neyse benim yaz okulum bitti, sevgilim izin gününü falan ayarladı, bugün artık gidiyoruz. Çok mutluyum tabi dünden ayarlardım her şeyi, sabah uyandım, bilin bakalım kim regl oldu? Ben tabii ki... Hem de erken geldi üç gün.

17 ağustos 07:54

153. 2 yıldır beklediğim tatile gittiğim gün telefonumun bozulması ve bir hafta boyunca çevremdekilere arkadaşımın telefonundan ulaşmam...

2 ağustos 10:17

152. Bir kaç adimla, düşen dev mağaza tabelasından kurtuldum. Resmen sırtımda rüzgarını hissetmiştim saniye ile ölümden dönmüştüm.

28 temmuz 00:12


151. kaldırımda giderken duran araba carpti(ben gecerken hareket edesi geldiyse demekki)

28 temmuz 00:05 13 ağustos 02:22

150. Lise 1'de sınıfımdaki çocuklardan birinden nefret ediyordum,serserinin tekiydi çünkü.onun yüzünden sınıfta doğru düzgün ders işlenmiyordu,her şeyle sürekli dalga geçiyor ve dahası sürekli bana bulaşıyor,beni rezil edecek bir şey buluyordu.bir sene boyunca didişme halindeydik yani.

Bunun en yakın arkadaşı da bizim yan sınıftaydı,kendisiyle tanışıklığımız yoktu ama ondan da deli gibi hoşlanıyordum.-kendisi okulun yakışıklı kontenjanını tek başına doldurduğundan bana bakma olasılığı yoktu,o yüzden onu görmek beni üzüyordu(gizlinot: Ergenlik iste :))

Neyse lise 1 bitti,yaz sonu alanlar seçilecek.ben düz tm seçmeyi düşünüyorum,ama alan seçimi yapmaya okula gidince müdür ingilzicem çok iyi olduğundan dil seçmemi önerdi.başta yok falan dedim,dili seviyorum belki ileride o alanı bile düşünürüm diyorum,ama cesaret edemiyorum.neyse tercihi yaptim,eve gittim.birkaç gün sonra kafama dank etti,bu nefret ettigim ve hoşlandığım çocuklar asla dil seçmezdi ve eğer dil seçersem onları hiç denecek kadar az görürdüm.hemen tekrar okula gidip alanımi dil yaptırdım.(gizlinot: Kafaya bakar misin?gelecek planlari falan hak getire:()

Neyse okulun ilk günü geldi çattı ,büyük bir rahatlıkla (abarttığımı düşüneceksiniz ama 3 ayım ikisini düşünüp dertlenerek geçmişti,biri asla bana bakmayacak diye,digeri de bir sene daha gicikliklarina maruz kalirsam diye) okula gittim.sinifa girdim ve tokat gibi suratima carpan manzara:o ikili karşımda.başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen.o seneyi ve ertesi seneyi kendileriyle aynı sınıfta geçirmekle kalmadım,bir de ikinci sınıf boyunca bu ikilinin arasında oturdum.(sıra duzeni u seklindeydi)

27 temmuz 20:48 27 temmuz 20:49

149. İndirimde diye alışveriş yaptığım hnm in tam bir gün sonra 3 al 2 öde kampanyasına girmesi. (gizlinot: Kalbim kırık.)

27 temmuz 12:39

148. köpekten kediden çekiniyorum biraz. çocukluktan kalma travmalar..

kokumdan mıdır korkumdan mıdır nedir, sokulmadan duramıyorlar. sürekli çekiyorum resmen. büyüklüğü ile korkularım da doğru orantılı. kaçmıyorum ama yaklaşınca çok tedirgin oluyorum işte.

dün erkek arkadaşımla bir sokaktan geçelim dedik Allahım 4 büyük köpek peşimize takılmaz mı. tamam korkmuyorum sizden hadi biraz açılın diyorum, yok. kahverengi olanı sürekli arkamdan takip ediyor iki beyaz, bir benekli ise sağımda solumda. nefeslerini hissedecek ve kendilerine çarpmamak için dikkatli yürümek zorunda olacak mesafedeyim. çünkü tuhaftır ki o kadar sokularak yürümeyi tercih ettiler. karşıya geçiyorum karşıya geçiyorlar. ara sokağa sapıyoruz gelmeye devam ediyorlar. gerçekten şaşkınlık verici uzunlukta idi. bir an hiç bitmeyecek sandım. onbeş yirmi dakika sürdü.

erkek arkadaşım ise tam annem gibi düşünüp; ne güzel işte, sana bodyguardlık yapıyorlar dedi. şans işte neden korksam beni bulur etrafımı çember gibi sarar..

24 temmuz 05:59


147. Tam tamına 3 ay önce AliExpress'ten alışveriş yapmıştım. 2 ay önce Türkiye'ye girdi görünen kargolarım bir türlü elime ulaşmadı.

Tam olarak "2 gün" önce yaz tatili dolayısıyla memleketime geldim(gizlinot: Eylül'e kadar burdayım) ve bugün ptt'den aradılar. Çin'den kargom varmış ve şubeden teslim almazsam iade edilecekmiş...

23 temmuz 17:24

146. Derdini si diyecekler olacaktır fakat 24 yıllık hayatımda henüz (gizlinot: cok ciddiyim) bir an dahi evde tekken banyo-tuvalete girdiğimde kapının çalmadığını hatırlamıyorum.bu konuda büyülü gibiyim.örneğin aile fertleri 13 saatlik şehirlerarası bir yolculuktan geleceklerdir günlerdir tekimdir ve zil çalar, dın dınnnnn “1 saat erken geldik sana sürpriz yapalım dedik nannuuu” ....

21 temmuz 16:51 23 temmuz 21:23

145. ekonomik durumumuz ciddi manada kötü olduğu için kyk'dan kredi değil burs çıkması ve buna çok sevinmem, daha sonra tek bir dersten bile kalmamama ve oldukça başarılı olmama rağmen bursumun geri dönüşsüz olarak krediye döndüğünü ve büyük bir borca dönüştüğünü fark etmem, yazdığım dilekçeler sonucu bunun sebebinin okulumun öğrenci işlerinin beni başkasıyla karıştırıp kyk'ya başarısız olarak bildirmesi ve sonucunda da bursumun kesilmesi olduğunu öğrenmem.. bunu düzeltmek için mezun olduktan sonra aylarca uğraşmam, ordan oraya deli gibi koşturmam..

5 temmuz 17:42