girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (0)

97. Benim adım Feuerbach.. Çünkü Selçuk Yöntem <3

18 mart 02:38

96. İstanbul DT'nin oyunu olan ve bu hafta Ankara'ya turneye gelen Bülent Emin Yarar'ın hamlet'ini izledim. tek kelime ile muhteşemdi. bu sezon ankara devlet tiyatrolarından izleyemediğim Yaşlı Kadının Ziyareti ve Baş Belası var. onun haricinde eski-yeni fark etmeksizin tüm oyunlara gittim, sıkı bir Ankara DT takipçisiyim. Oyunlarla ilgili yorum isteyenler, özelden bana yürüyebilir

16 mart 10:22

95. geçen haftalarda "yaşlı kadının ziyareti" adlı oyunu izledim. bu sezon ki 6. oyunumdu ve diğerlerinden oldukça farklıydı. gülümsetmenin yanında çokça hüzünlüydü de. tavsiye ederim.

16 mart 00:36


94. Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi adlı oyunu izledim. Burası inceleme başlığı olmadığı için uzunca bahsetmeyeceğim ama gitmek isteyenlere önerim gitmemeleri.

15 mart 23:50

93. üsküdar sahnesinde romeo ve juliet`i izledim. değişik tarzlar denenmiş, oldukça başarılı bir oyundu süslüler, gitmenizi tavsiye ederim.

15 mart 22:26

92. Yoldan Çıkan Oyun. Arkadaşlar bana hediye olarak almışlardı bileti yani konusunu dahi bilmeden gittim, oyun başlamadan önce salonun kalabalıklığına hayret ettim. Oyunun sonundaysa sebebini anladım. Oyun içinde oyun konseptini sevenlerin beğeneceğini düşündüğüm bir gösteriydi. Gerçekten bence temposu hiç düşmedi oyunun, sık sık tekrarlara yer verilse de her seferinde kahkaha attırmayı başardı. Bilet bulan kaçırmasın bence.

15 mart 00:19

91. Bir Baba Hamlet. Cidden yazılanlar kadar varmış, gülmekten çene ağrısı oluşmuştu sonlara doğru :) Bi de salondaki herkesin sizinle aynı fikirde olduğunu bilmek, aynı şeylere gülmek beni her zaman büyülüyor.

14 mart 23:22


90. fatima’nın erkekleri. kücük sahnede izledim ben oldukca begendim. etkileyici bir hikayesi vardı. yanımda oturan yasli teyze yarısında uyuyakaldi, yerim.

14 mart 23:00

89. hamlet. istanbul dt oyunu, şu an turnedeler ve ankara'da izleme şansı buldum. oyuncu(gizlinot: bülent emin yarar) her karakteri öyle güzel canlandırdı ki, keza karakter geçişleri de çok başarılıydı. izlemenizi öneririm kesinlikle.

14 mart 22:44

88. Gecen ay guy foissy'nin koprudeki adam oyununu izlemistim. Kisa bir oyundu, tavsiye edebilirim

13 mart 17:18