yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (268)
  • medya (2)

  268. İstanbul devlet tiyatroları- profesyonel

  Oyuncular Bülent Emin Yarar ve Yetkin Dikinciler.

  Oyun kapalı gişe olduğundan bilet bulmak çok çok zor. Son bileti aldım, en arkada olmasına rağmen sahnenin düzeninden ve oyunun beni içine çekmesinden dolayı büyük keyif aldım. Eğer tekrar izleme şansım olursa yeniden gitmek isterim.

  Ne desem, ne kadar anlatsam eksik kalır, o kadar sevdim ki..

  Tiyatroya gitmeyi düşünenlerin bu oyuna bakmasını tavsiye ederim.

  11 şubat 13:31

  267. Kafesten bir kuş uçtu (guguk kuşu)- İzmir devlet tiyatroları. 2 perdeli 2 saat süren bir oyundu. Filmini de yakın zamanda izlemiştim. Tiyatroda nasıl olur diye merak etmiştim. Gayet beğendim. Çok başarılı olmuş.

  Merak eden olursa konusu şu şekilde; Hapishaneden kurtulmak için akıl hastası gibi yapan McMurphy’nin, farklı ve aykırı olana tahamulu olmayan otoriter sistemle giriştiği tek kişilik mücadeleyi anlatan oyun, özgürlük ve tutsaklık üzerine derin bir sorgulama yaratır.

  9 şubat 00:23

  266. moliere-cimri. dün akşam ulus'taki devlet opera&bale sahnesinde izledim.

  18 ocak 18:28


  265. satranç- ankara dt. oyuna iki sezondur bilet arıyordum ve beklentim çok yüksekti. oyun beklentileri karşılamadığı gibi özellikle zweig'ın eserini okumamış seyirciler için birçok soru işareti yaratıyor. finalinin okuyucuyu kitabı okumaya yöneltecek şekilde yapmalarınıysa beğendim. eserin oyunlaştırılmasında ciddi sorunlar olduğunu düşünüyorum, 1 perde olmasına rağmen oldukça sıkıldım, yer yer koptum.

  17 ocak 23:18

  264. saloz'un mavalı

  13 ocak 11:34

  263. Hayalinin hayali

  12 ocak 21:37 12 ocak 21:38

  262. İzmir Devlet Tiyatrosu-Kantocu

  Çok başarılı bir müzikaldi. Bu zamana kadar izlediğim en iyi ilk 3 oyun arasına girer sanırım. Tavsiye edilir...

  19 aralık 2019 00:29


  261. şapka - erzurum devlet tiyatrosu (turne): Ben oyundaki esprilere hiç gülmedim, gerçekten hiç gülmedim. Oyunculuklar güzeldi ancak oyunun geneli sanki bir okul müsameresi havasındaydı ve ben bundan pek hoşlanmadım diyebilirim. Askerlikte yemin ettikten sonra bir günlüğüne izne giden ve bu sırada şapkası kaybolan bir askerin şapkasını arama hikayesini anlatıyor. İzlemeniz zaman kaybı sayılmaz ama kalkıp da "turneye geldiğinde mutlaka gidip görün" diyebileceğim bir oyun değil. İzlenmese de çok bir şey kaybettirmez. Teşekkürler Erzurum Devlet Tiyatrosu. Puanım 5/10.

  lüküs hayat - ankara devlet tiyatrosu: Bir oyun ancak ve ancak bu kadar güzel olabilirdi, biletlerin 30 saniye içerisinde tükenme sebebini oyunu izledikten sonra anladım. Söylenecek çok da bir söz yok ancak özellikle belirtmek isterim ki figüranından dansçısına, yardımcı oyuncusundan başrol oyuncusuna tüm oyuncular harikaydı. Levent çelmen, şahap sayılgan, gönül orbey gibi muhteşem oyuncuların başrolü paylaşması da devlet tiyatrolarının bu oyuna ne kadar önem verdiğinin bir göstergesiydi. Dekor tasarımı, orkestra hepsi mükemmeldi. Çok uzun zamandır Ankara Devlet Tiyatrosu oyunu diyebileceğim, bu kadar kaliteli bir oyun izlememiştim Ankara sahnelerinde. Lüküs Hayat nereden baksanız bir beş senelik "iyi oyun" özlemimi giderdi. Suna pekuysal'ı rahmetle andık ve zihni göktay'ın kulaklarını yeterince çınlattık bence; kesinlikle bu usta oyuncuları aratmadı dünkü oyuncular. Çok teşekkürler Ankara Devlet Tiyatrosu, söylememe dahi gerek yok ancak puanım 10/10.

  18 aralık 2019 08:52

  260. Keşanlı ali destanı - bursa devlet tiyatrosu (turne): kalabalık oyuncu ekibi ile ankara küçük tiyatro'nun kötü akustik sistemi birleşince ortaya ne yazık ki baş ağrıtan bir oyun çıktı. Reji ve oyunculuklar başarılı olmakla beraber sahne çok kalabalıktı. Yöresel ağızların işlenişi de doğaldı ve hiçbir oyuncu bu ağızları yapay kullanmadı, bunu çok beğendim. Oyunun biraz fazla uzun sürmesi, kalabalık oyuncu kadrosu nedeniyle izlerken yorucu olması haricinde bir problem yoktu bence; aile ile izlenebilecek güzel bir oyun. Genel puanım 8/10. Teşekkürler Bursa devlet tiyatrosu.

  11 aralık 2019 22:30 11 aralık 2019 22:32

  259. felatun bey ile rakım efendi ibb şehir tiyatroları - felatun bey rolünde ki arda aydın döktürdü. çok etkileyici bir sesi var. doğaçlamaları çok yerinde ve güzeldi. bütün oyun boyunca çıksa da konuşsa diye dört gözle bekledim. diğer oyuncular, sahne, dekor, kıyafetler her şey güzeldi ama arda aydın mükemmeldi. izlemek isteyenler varsa kaçırmamalı.

  9 aralık 2019 02:26