girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (118)
  • medya (0)

118. Kızı büyük olduğu halde, kızdan 2 yaş küçük oğluna hizmet ettiren ve abi dedirten bi teyze tanıdım. Neden diye sorunca “o onun önünde erkek” cevabını aldığımdan beri hemşehrisi olduğum için utanç duyuyorum.

dün 02:13

117. Ben Freud'la ilgili konuşurken "şu an bir kadınla psikoloji konuşuyorum, çok ilginç", siyaset konuşurken "seninle siyaset konuşmayacağız değil mi :)" diyen yobazoğlu yobaz en efsanelerinden biriydi. Bu adam bir edebiyat dergisinde editör. Entelektüel görünümlü yobazlar bambaşka oluyor gerçekten.

dün 01:30

116. Şu an bebeksi sözlüğümde harıl harıl işleyen (bkz: Sarışınların daha güzel olduğu gerçeği) başlığıdır.üstad bu neçe yobazlıktır.

16 mart 23:44


115. efsane sayılır mı bilmiyorum ama yıllar önce arkadaşıma gittiğim zaman boynumda şal vardı. zile basarken, yaşça büyük "amca" dediğimiz iki adam bana baktı ve biri, "boynundaki şalı çıkarıp kafana taksan ya, doğrusu o." gibisinden cümleler kurmuştu. hala unutmam. keşke "sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum." diyebilseydim ama yaşım da 17,18'di o zaman. diyemedim.

16 mart 18:56 16 mart 19:08

114. lisedeyken okulu çok sevmemem ve ergenlikle birlikte pek konuşmayan biri haline gelmiştim.bir hocamız dersten sonra hala tam bağlantıyı çözemiyorum okumayacaksan evlen işte sevgilin varsa bu okulda duramazsın tarzı şeyler sölemişti oladabilirdi tabiki ama yoktu.bende hiçbir şey diyememiştim.keşke şimdiki aklım olsa.tam bu başlığa uyuyuor mu bilmiyorum ama görünce o günler aklıma geldi.

16 mart 18:33

113. bugün 5. sınıf velim çocuğunun yerini değiştirmem için yanıma geldi. sebebi yanında erkek oturmasıymış. 10 yaşındaki erkek ve kız öğrencinin aynı sırayı paylaşmasında sakınca gören zihniyetten tiksiniyorum! ne hallere düştük artık ya!

16 mart 17:00

112. önceki girdime ek olarak regl zamanı tırnak, saç kesmeyi haram olarak gören çok fazla insan tanıdım. çok düşündüm ama mantıklı bir açıklama bulamadım. ne mana?

16 mart 14:39


111. ortaokuldayken durakta eve gitmek için otobüs beklediğimiz sırada bir amca gelip, bu ojeli tırnaklarla erkeklerin dikkatini çekmeye mi çalışıyorsunuz, siz yollusunuz gibi bir şeyler söylemişti. bu yobaz kitlenin aklı fikri seks sanırım.

16 mart 14:30

110. organ bağışını geçtim, kan vermeyi haram sayan bölüm arkadaşım. efendim, belki bu insan onun vereceği kanla yaşayıp günah işlemeye devam edecekmiş, o zaman o da günahların ortağı olurmuş...

"Cehennemde vücudum büyüsün tâ ki ehli imana yer kalmasın." hz. ebubekir'in bu sözünü ben bile biliyorum, dindar yaşamayan biri olarak bu söz benim bile tüylerimi ürpertiyor ama bir de bu zihniyetine gel. azıcık insan sevgisi ya, azıcık.

15 mart 22:21

109. az önce sağlık platformunda toplantıdayken organ bağışı konusunu tartışıyorduk. neredeyse yolu yarılamış tıpçı bir arkadaşımız muhteşem bir tespit ortaya koydu: "organ bağışı haramdır."

ilk başta alay ediyor sandım ama gayet ciddiymiş. hayat kurtaracak insanlara gel. ölü birinden sağlam organlarını almak mı daha günah yoksa bir canlıyı bile bile ölüme göndermek mi? kafalar karışık hakkaten.

14 mart 22:32