yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (324)
  • medya (1)

  324. Annemlerin yıllardır ben yetmezmişim gibi benden 2 yaş büyük kuzenimi de takip etmeleri.

  Kuzenimin ne zaman erkek arkadaşı olsa hem kuzenime hem halama kızarlardı; ortaokuldayken sınıfımıza Fransa'dan bir kız gelmişti, herkes ilgileniyor fransızca bir şeyler soruyor falan, ben de anneme söylemek için "seni seviyorum"un fransızcasını öğrenmiştim. Eve gidip heyecanla "anne bak je t'aime seni seviyorum demekmiş" diyince annem "sen onu x'e söyle, ona daha çok lazım olur" diye bana kızmıştı(gizlinot: Wtf)

  Kuzenim çok uzak bir şehirde üniversiteye gitti, biz halamlara gittiğimizde annemin "x'in orada sevgilisi var galiba" diye ailesine şikayet etmesi, halam "evet tanıştık, iyi bir oğlan" diyince dumur olması.

  Aradaki tüm bağlar kopmasına rağmen annemin hala "yok artık sevgilisiyle birlikte yaşıyorlar" diye diye stalklaması.

  Çok sevdiğim kuzenimle ailem yüzünden bağlarımın kopması...

  29 haziran 18:15 29 haziran 19:27

  323. tesettüre girmek istedim diye babamın ''ışidci'' demesi ???? :d ablamın küsüp saçma sapan konuşup hakaret derecesine varan eleştirilerde bulunması .

  arkadaşımla sims hakkında konuşurken yanımıza başka bir kızın gelip '' siz büyüdünüz artık sims oynayamazsınız'' demesi ???

  25 haziran 20:37

  322. dorian grey'in portresi isimli kitabı çok sevdiğimi söylediğimde, oo sen cinselliğe baya önem veriyosundur, tepkisini almıştım. bunu söyleyen 26 yaşında odtü mezunu, sözde kendini ailesinin yobazlığından sıyırmış pırıl pırıl bir genç mühendisti. iğreniyorum hepinizden.

  25 haziran 20:33


  321. Baya eski bir olay anlatacağım. Ben daha 10 ya da 11 yaşında falandım babamın işi sebebiyle istanbuldan daha küçük bir şehre taşınmıştık. Bir gün annemle bakkaldayken bir amca geldi, ilk başlarda sevimli sevimli muhabbet etti güzel öğütler verdi. En son kızım iyisin hoşsun ama kapan dedi bana hxjshxgxhds. Tekrar belirtiyorum daha yaşım 10.

  25 haziran 14:48

  320. Gitmek istediğim yere Aksaray üzerinden geçme gafletinde bulundum. Ramazan ayıydı ki ben de oruçluydum zaten hava da sıcaktı. Şort giymiştim. Orta yaşlı adamın biri ayıp be mübarek ayda giydiğine bak gibi bir şey dedi. Gerizekalısın dedim geçti gitti

  24 haziran 23:18

  319. bu ülkede sık sık deneyimleyebileceğimiz türden şeyler bunlar. türkiye'de bir fuarda yabancı bir firmanın ardıl tercümanlığını yapıyordum. türk bir müşteri geldi, bir ürünle alakalı bilgi almak istedi, işimi yaptım ve firma yetkilisi yanımdan standın başka bir yönüne doğru gitti. müşteri de ayrılmadan önce bana "senin burada ne işin var, sen burada olduğun için erkeklerin işini gasp ediyorsun. kadının yeri burası değil, şu hâle bak," minvalinde laflar etti ve hızlıca standı terk etti. bu tarz yobazlıklar karşısında beyin hata veriyor adeta ve insan hiçbir şey yapamıyor çünkü anlam veremiyorsun cehalet seviyesine, beyin idrak edemiyor ki tepki versin. keşke hafızamızdan silebilsek bu tarz şeyleri, eğitim şart.

  24 haziran 22:01

  318. abimin düğünü için tüm yaz elbise aradık ve bulamadık. en sonunda beğendiğim bi modeli diktirme yöntemini seçtim ve annemle beraber terziye gittik. bir günde dikilmesi (herşey aceleye geldi çünkü düğün başka bir şehirde olacaktı) gereken abiye elbise için sabahtan gece 12'ye kadar terzinin başında durduk. terzi bu arada kapalı birisi ve beceriksizliğini kabul etmek yerine neredeyse göbeğime kadar olan v yakayı anneme 'kızın açık sonuçta, ne var giysin yani başı açıksa giyebilir' diyerek saçmalamaya başladı. gayet nezih bi yerde yapılacak olan ev sahibi olduğumuz düğüne saçlarım açık olduğu için memelerim açık olarak gitmemi tavsiye edecek kadar densiz ve akılsız birisiydi. kavga edecekken içeriye başka bir terzi geldi ve yaka problemini çözdü ve gayet benim rahat olduğum bir yaka yapıldı. sonuçta elbise yine kötüydü çünkü terzi hayatında abiye dikmemiş biriydi. o gün bugün sen açıksın bıdı bıdı diyen insanlara bi tane çakasım gelir. 

  24 haziran 10:08


  317. Benim eski erkek arkadaşım kalçamı kapatan şeyler giymemi istiyordu ve aşşırı kıl oluyordum bu söylemine. Şimdiki aklım olsa ilk söylediğinde yol verirdim. Ama okudukça bunun hafif kaldığını gördüm, allah kolaylık versin süslüler

  24 haziran 05:20

  316. Babamın daha önce hep 2 metre mesafeyle durduğumuz arkadaşına boş bulunup hoşgeldin bilmemne amca diye yanaşıp sol yanak sağ yanak selamlaşmam esnası adamın şok geçirip dur kızım abdestim bozulmasın demesi (gizlinot: İşbu vaka koronadan birkaç yıl önce gerçekleşmiştir :D)

  24 haziran 03:35

  315. okulda sevgili olunmasını yasaklayan okul müdürümüzün, ben mezun olduktan sonra kız öğrencileri taciz etmesi ile sonuçlanan bir okuldan atılma vakası.. boşuna demem, en büyük ahlakçılar, en büyük ahlaksızlardır. zaten ahlaklı olan birisi başkasında ayıp, günah, yanlış gördüğü şeyleri gidip de söylemez ya da onu rezil etmeye de çalışmaz, ona göre bu ahlaksızlıktır.

  1 haziran 02:02