girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. lg g3 benim telefonum. çok ısınıyor, arada kasıyor ama aramızda özel bir bağ oluştu onu bırakamam..

26 şubat 23:19

2. Sony xperia z5 compact.

Son 11 yıldır sony'den başka telefona sahip olmadım. Sony Ericsson zamanlarında gerçekten fiyat-performans-özellik bakımından uçmuş telefonlardı fakat hiçbir zaman popüler olmadı. Kullanım zevkini yaşarken bir yandan da insanların başka markalara yönelmesine üzülürdüm. Akıllı telefon devrinde ise android her telefonun illaki bir sıkıntısı oluyor, o sebeple aynı güvenle kefil olamasam da benim bebeğim. Arayüzünü, renkleri gerçekçi gösteren ekranını ve özellikle sağlamlığını seviyorum. 2 yıldır kap, kırılmaz cam hatta ekran jelatini bile olmadan kullanıyorum, hiç de sakınmam çok fazla düşürürüm. Bir gün çok fena düşürdüm de Arka kısmı paramparça oldu sadece, o şekilde yine kılıfsız kullanıyorum hiçbir zararı yok.

Bunun dışında ben aldığımda iPhone olmayıp da küçük ekranlı fakat yüksek özellikli tek telefondu. Yani compact mantığı "mini"den farklı. Telefonun özelliklerinden kısmadan ekranı küçüğünü de alternatif sunmuşlar ki bu benim gibi tek elle kullanım isteyenler için de artık bir özellik.

Daha beni uzun süre götürür gibi düşünüyorum çünkü performans anlamında hala çok iyi durumda.

Edit: 11 yıl önce alınan k750i'min de hala taşş gibi çalıştığını eklemeye geldim. Evde birimizin telefonuna bi şey olsa hemen ona takarız hattı.

27 şubat 00:51 27 şubat 01:03

3. İphone 6 16gb 

İkinci senemiz bitti henüz akarı kokarı yok, mutluyuz.

27 şubat 14:25


4. Samsung galaxy note 5.gayet memnunum.ben iphone vs samsung kavgasi arasinda samsungcu tarafım.daha işlevsel ve kolay olduğunu düşünüyorum.2.400tl ye 2016 da satın almıştım.şu anda samsung note 8 ler 4.999 tl. 2bin tl lik hangi yazılımı veya hangi içeriği eklemiş olabilirler gerçekten merak ediyorum.artık telefonlarımız bozulsa akıllı telefon da satın alamayacağız bu fahiş fiyatlara.

30 mart 14:42