sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • medya (1)

  84. aşağıdaki listeden anlaşılacağı üzeri bir kısmı oldukça gereksiz olan uygulamalardır. sırasıyla yazdım hepsini;

  fizy

  spotify

  vodafone yanımda

  instagram

  whatsapp

  facebook

  yapıkredi

  word mobil

  garanti cep

  bonus flaş

  cep şifrematik

  trafi

  ego cepte

  pdf reader

  dwg faster

  arplan 3d

  water reminder

  pepapp

  diyet

  enerji sa

  aski

  nebi

  instagram video yükleyici

  you cut

  lightroom

  meitu

  trendyol

  gratis

  h&m

  lcw

  aliexpress

  hadi

  ok

  eleq

  çek kazan

  Qumpara

  yemeksepeti

  migros

  cia

  sahibinden

  let go

  trivia crack

  cambly

  22 mayıs 17:06

  83. moovit

  çünkü ömrüm toplu taşımada geçiyor

  21 mayıs 23:49

  82. Yemek. Com 

  Tarif uygulaması. Şu an en kullanışlısı bu galiba. Ve tarifleri oldukça pratik çok zor ve saçma şeyler söylemiyor. Hatta dün Ordan bakıp ıslak kek yaptım. 

  21 mayıs 18:42

  81. Uvimate isminde bir uygulama kullanmaya başladım. Havadaki uv seviyesini ölçüyor. Güneş kremi sürme hatırlatması da var. Bu uygulama yüzünden güneş kremi sürsem de şöyle 9.6’yı görünce eve koşasım gelmedi de değil. 

  Edit: meliskocal isimli instagram hesabında gördüm. Böyle faydalı bilgiler paylaşıyor. Bu arada o hesabı da tavsiye etmiş olayım. 

  ilgili medya:
  1
  21 mayıs 17:37 21 mayıs 18:00

  80. Kliktag uygulaması çok yararlı özellikle sağlıklı beslenmeye çalışan kişilerin işine yarar.

  Ürünlerin barkodunu okutup içeriği hakkında herşeyi görebiliyorsunuz. özellikle sağlıklı olduğu iddia edilen ürünlerin zararlı içeriklerini gördükçe paketli gıdaları daha az tüketmeye başlıyorsunuz.

  28 aralık 2018 11:23

  79. herkesin bildiklerini yazmıyorum. 

  Çek kazan: uygulamanın bazı marketlerle anlaşması oluyor mesela gratisten 2 adet nivea deodorant alıp fişin fotoğrafını yollayınca cinemaximum bilet kodu veriyor. Qumpara da iyi ama bunda daha çok kampanya var sanki. Defalarca sinemaya bedava girdim. 

  Tv time: başlığına yazmıştım, dizi takibi konusunda çok seviyorum bu uygulamayı. 

  Bundle: haber takip ediyorum. Son dakika haberleri bildirim olarak geliyor. 

  Top stickers: whatsapp için çıkartma uygulaması. Troll çıkartmaları falan var ahh eski memelersdhjdk

  Flo: adet takvimi.  

  Turna, ucuza bilet, en uygun, biletall: bunların hepsinde kampanya oluyor arada takip ediyorum uçak bileti için hepsine bakmazsam içim rahat etmiyor kfjfk

  Dict box: en iyi ing-türkçe sözlük bence. 

  Adguard: safari için reklam engelliyor. Youtube reklamları nasıl engelleniyor bulamadım. Bunu da bir süslü tavsiye etmişti. 

  11 aralık 2018 21:44

  78. flip : pomodoro tekniğine uygun bir uygulama. odaklanılacak süreyi ve dinlenme süresini de ayarlayabiliyorsunuz. kendinize bir hedef koyuyorsunuz, gün içerisinde hangi zaman dilimlerinde ne kadar odaklanmışsınız, diğer ücretli kullanıcılar ne kadar odaklanmış vs gösteriyor. bir de sıralamaya dahil olabiliyorsunuz isterseniz. diğer kullanıcıların ne kadar çok çalıştığını görünce gaza gelip daha çok çalışıyorsuuz :D odaklanmada sıkıntı çekenlere tavsiye ederim.

  six pack : sanırım adidas sponsorluğunda bir uygulama. veya beraber çalışıyorlar. kendinize uygun bir mekik programı seçiyorsunuz. bazı programlar günde 10 dakika iken bazıları hard derecede 40 dakika filan. 1 ay kadar sürüyor. her gün bildirim geliyor ve sesli koç özelliği ve animasyon özelli ile birlikte mekik çekiyorsunuz. gün geçtikçe hareketlerin sayısı ve çeşitliliği artıyor.

  istanbulkart : i.b.b'nin akbil uygulaması. akbili tanıttıktan sonra hangi gün hangi saatte akbil basılmış, ne kadar kalmış vs görülüyor. bazen hayat kurtarıcı olabiliyor. anlaşmalı bankalardan yükleme de alıyormuş sanırım. denemedim.

  1000kitap : goodreads'in türkiye versiyonu diyebilirim.

  haplarım: çok basit ama en işe yarar uygulama sanırım. almanız gereken hapları ayarlardığınız saatte her gün hatırlatıyor. devamlı ilaç kullanıyorsanız çok işe yarıyor.

  sleep as android : sabahları ne yaparsa yapsın uyanamayanlardansanız tam size göre bir uygulama. çok fazla farklı özelli var fakat ben bir tanesinden bahsedeceğim. o da captcha özelliği. alarm çaldığında devamlı erteliyorsanız veya kapatıp tekrar uyuyorsanız bir tane captcha ayarlıyorsunuz kendinize. örneğin her alarm aldığında 65+25*10 işleminin cevabını vermeden alarm kapanmıyor. daha kolay veya daha zor matematik işlemleri de var. qr kod özelliği de var. herhangi bir eşyanın etiketini uygulamaya okutuyorsunuz. sabah alarm çalınca o eşyanın barkodunu telefona okutmayınca alarm kapanmıyor. bunun gibi farklı farklı birçok captcha var. kesinlike uyanırsınız fakat sinirden deliye de dönebilirsiniz orası ayrı :D

  monefy : tüm harcamalarınızı kaydettiğiniz, günlük haftalık aylık yıllık istatistiklerini görebildiğiniz bir uygulama. harcamalarınızı şablonlar eşliğinde önüne koyuyor. en küçük harcamanızı bile kaydederseniz ay sonunda hiç ummadığınız kalemler sizi şaşırtıyor. buna nasıl bu kadar para harcamışım diyebiliyorsunuz.

  11 aralık 2018 20:25

  77. gerekli uygulamalarım: garanti cep, türk telekom online işlemler, flo takvim.

  fotoğraf edit için kullandıklarım: tezza, vsco, afterlight, foodie, patternator, unfold.

  müzik için sadece spotify <3

  sosyal medya: instagram, pinterest, youtube.

  çok fazla uygulamam yokmuş şöyle bir bakınca aslında çoğunlukla fotoğraf uygulamaları mevcut.

  11 aralık 2018 19:59

  76. Konu dışının en yararlı başlıklarından muhtemelen.

  -mi drop. Bir Xiaomi uygulaması aslında. Play Store'da var yine de uygulama. Diğer telefonda da mi drop yüklüyse eğer uygulamaları ve küçük/büyük fark etmeksizin dosyaları çok kısa sürede gönderebiliyoruz. Keza onlardan da alabiliyoruz bunları. Ücretsiz uygulamaların baş tacı diye düşünüyorum.

  -opera. Tarayıcı olarak başka bir şey kullanmıyorum 1 yıldan fazladır, reklam engelleme özelliği var ve çok pratik diye düşünüyorum. Sayesinde süslüde bir kere bile reklam görmedim.

  -telegram. Çok işlevli bir uygulama. Whatsapp gibi mesajlaşma özelliğinin yanında müzik indirme ve hava durumu gibi birçok şey var. Mesajlaşması ve pomodorosu en çok kullandığım işlevleri.

  11 aralık 2018 19:49

  75. size en yararlı bulduklarımı ve en severek kullandıklarımı özetliyorum hemen süslüler.

  forest: (yazar: elmo) süslümün de ballandırarak anlattığı gibi çok güzel bir çalışma uygulaması. kaç liraydı unuttum ama androiod'de cüzi bir meblağ vererek satın alırsanız 2500 coins biriktikçe gerçek bir ağaç dikilmesine vesile olabiliyorsunuz.

  retouch: fotoğraftan kaldırmak istediğiniz nesneleri silmenize yarayan, paralı bir uygulama. ancak gerçek anlamda güzel bir performans sergiliyor.

  snapseed: mutlulukla kullandığım fotoğraf düzenleme programı. muhtemelen bir çoğunuz kullanıyorsunuzdur.

  spanishdict: en iyi ispanyolca sözlük. kelimelerin anlamlarını veriyor, okunuşlarını dinletiyor ve en güzeli de cümle çeviriyor.

  eboox new: en bomba uygulamayı en sona bırakmak istedim. muazzam bir kitap okuma uygulaması. kobo almak isteyip de fiyatlar yüzünden alamayan, öğrenci olup da kitap fiyatları bütçesine ağır gelenler varsa çok sevinecekler. uygulamayı kuruyorsunuz sonra da internetten epub formatında kitaplar indirip uygulamaya yükleyip okuyorsunuz. yanlış anlaşılmasın kimseyi indirmeye teşvik etmek istemiyorum ancak birçok yönden kolaylık sağlıyor. mesela yüzüklerin efendisini üçleme olarak satın almak istiyordum e dolayısıyla yolda yanımda taşıyayım okurum diyemeyeceğim kadar kalın. hemen onu indirdim ve ekledim. veya geceleri annemle aynı odada uyuduğum için ışık açamıyorum diye stefan zweig - korku başucumda duruyor olmasına rağmen indirip telefondan bitirdim.

  not: epub formatında bilindik kitapların listesini de (link: https://ipfs.io/ipfs/QmUC4KA1Vi3DizRrTj9Z4uyrL6a7zjS7wNnvR5iNzYALSh buraya) ekliyorum.

  11 aralık 2018 03:38