yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (82)
  • medya (0)

  82. Telefonumda olan tüm uygulamaları yazmak yerine kullanıp da memnun kaldığım, farklı uygulamaları içeren liste.

  Remini: bilmeyen kaldıysa diye bununla başlamak istiyorum. Eski veya kalitesi kötü fotoğrafları iyileştirip daha hd hâle getiriyor. Birçok aile fotoğrafı için kullanıp fotoğrafın daha gerçekçi hâlini görüp hüzünlendiğim çoktur.

  Sesli sözlük: en kullanışlı bulduğum ingilizce sözlük uygulaması. Birçok özelliği var ama ben daha çok hem iyi sonuçları hem de offline da kullanılabilme özelliğinden ötürü çoook uzun senelerdir kullanıyorum.

  imdb: izlediğimiz film ve dizilerin yanlarında gördüğümüz puanların belirlendiği site. Ben izlediğim tüm filmlerin listesini ve verdiğim puanları burada tutup takip ediyorum. Ayrıca beğendiğiniz bir filmin benzerlerini de sunduğu için yeni filmler keşfedip izlenecekler listesi de hazırlıyorum.

  Diyetkolik: düzenli spor yapıp ona bağlı olarak da yediklerimi düzene soktuğum için kalori, karbonhidrat, protein ve yağ alımımı düzenli bir şekilde buradan kontrol ediyorum. Benzeri uygulamalar çok var ama türk yemekleri açısından listesi yeterli olduğundan bunu tercih ediyorum. Onun dışında paketli ürün eksiği muadiline nazaran biraz çok ama ürünün arkasında yazılı olan değerleri girip kaydetmek oldukça kolay olduğundan yine de işime geliyor.

  Mymail: en sevdiğim mail uygulaması. Birden fazla uzantılı mailimi buraya bağlayıp her şeyi bir uygulamadan görüp yönetebiliyorum. Arayüzü de oldukça kullanışlı.

  Bunun dışında telefonumda lazım olur belki diye sakladığım, özünde gerçekten çok farklı ve başarılı uygulamalar vardı fakat bir sene içerisinde 600 tane uzunlu kısalı video çekip telefonumda tutmak için ısrar ettiğimden ötürü sık kullanmadıklarımı silmek zorunda kaldım. bir daha telefon aldığımda 128 gb'dan şaşmayacağım.

  2 aralık 2020 12:18

  81. instagram,youtube,repost

  dergilik 

  netflix

  anadolu mobil - ikinci üni.ye başladım, mobil uygulaması şahane. e kitap, özet pdf, çıkmış soru, ses dosyası, canlı ders her şeyi içeren basit ama çok işlevsel.

  evernote- daha iyisini bulmalıyım. yine de fena değil. 

  9 ekim 2019 22:24 9 ekim 2019 22:31

  80. Twitter

  Pinterest

  Netflix

  Pepapp

  Modadil yds

  Akın dil yds kelime

  Khan academy

  Curiosity

  Nefis yemek tarifleri

  9 ekim 2019 22:06


  79. aşağıdaki listeden anlaşılacağı üzeri bir kısmı oldukça gereksiz olan uygulamalardır. sırasıyla yazdım hepsini;

  fizy

  spotify

  vodafone yanımda

  instagram

  whatsapp

  facebook

  yapıkredi

  word mobil

  garanti cep

  bonus flaş

  cep şifrematik

  trafi

  ego cepte

  pdf reader

  dwg faster

  arplan 3d

  water reminder

  pepapp

  diyet

  enerji sa

  aski

  nebi

  instagram video yükleyici

  you cut

  lightroom

  meitu

  trendyol

  gratis

  h&m

  lcw

  aliexpress

  hadi

  ok

  eleq

  çek kazan

  Qumpara

  yemeksepeti

  migros

  cia

  sahibinden

  let go

  trivia crack

  cambly

  22 mayıs 2019 17:06

  78. moovit

  çünkü ömrüm toplu taşımada geçiyor

  21 mayıs 2019 23:49

  77. Yemek. Com 

  Tarif uygulaması. Şu an en kullanışlısı bu galiba. Ve tarifleri oldukça pratik çok zor ve saçma şeyler söylemiyor. Hatta dün Ordan bakıp ıslak kek yaptım. 

  21 mayıs 2019 18:42

  76. Uvimate isminde bir uygulama kullanmaya başladım. Havadaki uv seviyesini ölçüyor. Güneş kremi sürme hatırlatması da var. Bu uygulama yüzünden güneş kremi sürsem de şöyle 9.6’yı görünce eve koşasım gelmedi de değil. 

  Edit: meliskocal isimli instagram hesabında gördüm. Böyle faydalı bilgiler paylaşıyor. Bu arada o hesabı da tavsiye etmiş olayım. 

  21 mayıs 2019 17:37 21 mayıs 2019 18:00


  75. Kliktag uygulaması çok yararlı özellikle sağlıklı beslenmeye çalışan kişilerin işine yarar.

  Ürünlerin barkodunu okutup içeriği hakkında herşeyi görebiliyorsunuz. özellikle sağlıklı olduğu iddia edilen ürünlerin zararlı içeriklerini gördükçe paketli gıdaları daha az tüketmeye başlıyorsunuz.

  28 aralık 2018 11:23

  74. flip : pomodoro tekniğine uygun bir uygulama. odaklanılacak süreyi ve dinlenme süresini de ayarlayabiliyorsunuz. kendinize bir hedef koyuyorsunuz, gün içerisinde hangi zaman dilimlerinde ne kadar odaklanmışsınız, diğer ücretli kullanıcılar ne kadar odaklanmış vs gösteriyor. bir de sıralamaya dahil olabiliyorsunuz isterseniz. diğer kullanıcıların ne kadar çok çalıştığını görünce gaza gelip daha çok çalışıyorsuuz :D odaklanmada sıkıntı çekenlere tavsiye ederim.

  six pack : sanırım adidas sponsorluğunda bir uygulama. veya beraber çalışıyorlar. kendinize uygun bir mekik programı seçiyorsunuz. bazı programlar günde 10 dakika iken bazıları hard derecede 40 dakika filan. 1 ay kadar sürüyor. her gün bildirim geliyor ve sesli koç özelliği ve animasyon özelli ile birlikte mekik çekiyorsunuz. gün geçtikçe hareketlerin sayısı ve çeşitliliği artıyor.

  istanbulkart : i.b.b'nin akbil uygulaması. akbili tanıttıktan sonra hangi gün hangi saatte akbil basılmış, ne kadar kalmış vs görülüyor. bazen hayat kurtarıcı olabiliyor. anlaşmalı bankalardan yükleme de alıyormuş sanırım. denemedim.

  1000kitap : goodreads'in türkiye versiyonu diyebilirim.

  haplarım: çok basit ama en işe yarar uygulama sanırım. almanız gereken hapları ayarlardığınız saatte her gün hatırlatıyor. devamlı ilaç kullanıyorsanız çok işe yarıyor.

  sleep as android : sabahları ne yaparsa yapsın uyanamayanlardansanız tam size göre bir uygulama. çok fazla farklı özelli var fakat ben bir tanesinden bahsedeceğim. o da captcha özelliği. alarm çaldığında devamlı erteliyorsanız veya kapatıp tekrar uyuyorsanız bir tane captcha ayarlıyorsunuz kendinize. örneğin her alarm aldığında 65+25*10 işleminin cevabını vermeden alarm kapanmıyor. daha kolay veya daha zor matematik işlemleri de var. qr kod özelliği de var. herhangi bir eşyanın etiketini uygulamaya okutuyorsunuz. sabah alarm çalınca o eşyanın barkodunu telefona okutmayınca alarm kapanmıyor. bunun gibi farklı farklı birçok captcha var. kesinlike uyanırsınız fakat sinirden deliye de dönebilirsiniz orası ayrı :D

  monefy : tüm harcamalarınızı kaydettiğiniz, günlük haftalık aylık yıllık istatistiklerini görebildiğiniz bir uygulama. harcamalarınızı şablonlar eşliğinde önüne koyuyor. en küçük harcamanızı bile kaydederseniz ay sonunda hiç ummadığınız kalemler sizi şaşırtıyor. buna nasıl bu kadar para harcamışım diyebiliyorsunuz.

  11 aralık 2018 20:25

  73. gerekli uygulamalarım: garanti cep, türk telekom online işlemler, flo takvim.

  fotoğraf edit için kullandıklarım: tezza, vsco, afterlight, foodie, patternator, unfold.

  müzik için sadece spotify <3

  sosyal medya: instagram, pinterest, youtube.

  çok fazla uygulamam yokmuş şöyle bir bakınca aslında çoğunlukla fotoğraf uygulamaları mevcut.

  11 aralık 2018 19:59