yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (961)
  • medya (7)

  1. Bana göre aşırı gereksiz olan ve cahil oldukları her hallerinden belli olan youtuber tayfası ile ilgili eleştiri yazmaktan çekiniyorum.

  Bir de dinle ilgili (muslumanlik) herhangi bir eleştiri yazıldığında cevap vermekten çekiniyorum çünkü birkaç kez kimseyi kırmadan saygılı bir şekilde yazmama rağmen baya bir kişi tarafından gereksiz eksilendim. Tirt.

  25 şubat 2018 02:24

  2. Hnm in monkey in the jungle tshirtunu komik bulmuştum

  ırkçı değilim misantropistim

  25 şubat 2018 13:50 25 şubat 2018 13:51

  3. Herkes Berlin’i, Professor’u cekici bulurken, ben la casa de papel’i Rio icin bitirdim.

  Oh rahatladim. 

  25 şubat 2018 15:12


  4. 70 milyon tek yürek bu diziye bayılırken kolay kolay diyemiyorum ama "la casa de papel" beklentimin altında kaldı. Plan harika ama "oooo çok derin bir mesaj" diyemedim. Sürükleyici, güzel, ama Kesinlikle izlediğim en iyi dizi falan değildi.

  Şunu demekten de bilhassa çekiniyorum (çünkü herkes çılgınca sevmiş, ağzım açık kaldı) ama Berlin'i sevmiyorum. Oynayan oyuncu harika bir iş çıkarmış ama narsist bir manyak olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sevmiyorum öyle karakterleri.

  2 mart 2018 23:28 2 mart 2018 23:31

  5. Son zamanlarda bazı girdileri ve soruları okurken ozan güven'in efsane atarını içimden sakince tekrar ediyorum.

  salak salak sorular soruyosun ya?

  ne kadar salak salak sorular soruyosun ya?

  ya bi dakka abicim.

  ya bi dakka bıraksana.

  Bla Bla Bla

  kaç yaşındasın sen?

  bana yaşını söyle

  hayır yaşını söyle bana

  kaç yaşındasın sen?

  hayır kaç yaşındasın sen?

  kaç yaşındasın?

  d.ly.r.kkk

  3 mart 2018 00:13

  6. karşımdaki insanın ciddi ciddi survivor ve recep ivedik izleyip güldüğünü öğrenince fikirlerini ciddiye alma yetimi kaybediyorum. (gizlinot: çok üzgünüm)

  3 mart 2018 00:57 3 mart 2018 01:01

  7. gerçekten linç edilme korkusu ile söyleyemediğimiz birşey varsa zaten buraya da yazamayız. eğer yazılmışsa linç edilme korkusu falan yoktur. zira bu başlık altına yazılan bazı girdiler pek de öyle linç edilecek şeyler değil bence.

  böyle bir giriş yaptığım için linç edilme korkusu ile söyleyemediğim birşey paylaşmayacağım elbette. linç edileceğimi göze alarak yazıcam. mesela bir konuda aşırı duyar kasılmasından i-na-nıl-maz rahatsız oluyorum. ama bir konuya karşı duyarlı olmaktan, duyarlı yaklaşmaktan bahsetmiyorum. "duyar kasmak"tan bahsediyorum. yani çevresindeki hiç kimse hassas davranmıyormuş da, kafasındaki iyilik halkası ile bi kendisi düşünceli yaklaşıyormuş gibi bi konuya karşı yapmacıklık terecesinde aşırı histerik yaklaşanlardan bahsediyorum. böyle ara sıra mantar gibi bitiveriyorlar.

  3 mart 2018 13:10


  8. sanırım başlık "süslülerin gerçek hayatta linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri" olarak değişmeli zira demin de dediğim gibi bu başlık altında paylaşabiliyorsak zaten burda linç edilmeyi göze almışızdır.

  o yüzden burda "linç edileceğimi göze alarak" söyleyeceğim bir şey daha var. sevgili (yazar: arcodeiris) in girdisinden aklıma geldi benim de.

  gerçek hayatta ben de dinlere inanmadığımı her ortamda söyleyemiyorum. yani söyleyebildiğim yerler tabi ki var ama aşırı muhafazakar kişilerin bulunduğu ortamlarda söyleyemiyorum mesela. zira hoşgörü dedikleri şey aslında yok. ve işin garip tarafı şu ki kendilerinin yüzyıllar önce gerçekleştiği söylenen mucizelere, onları hiç görmemiş yaşamamış olmalarına rağmen inanmaları normalken sizin inanmıyor olmanız onlara çok acayip geliyor. "nasıl yani?" oluyorlar. "nasıl olur böyle birşey?" falan. çok acayip. bi de inanmayan kişi neden günah işlemiş oluyor mesela? ben gerçek olduğuna emin olduğum bir şeyi inkar etmiyorum ki, olduğuna inanamıyorum zaten. aklım, fikrim almıyor. bu nasıl günah oluyor?

  3 mart 2018 13:27

  9. cinsiyetçi küfür etmemiş olmama rağmen girdilerim bi iki defa kabine yollandı. birkaç defa da siz bir kadınsınız küfür hiç yakışmadı tarzı mesajlar aldım. hatta ağır söylemlere şahit oldum. kimse kusura bakmasın, küfrün cinsiyeti, yakışıp yakışmaması yok. istediğiniz kadar linç edin sevgili york düşesleri, siz pembe simli sıçabilirsiniz, ben asla!

  3 mart 2018 15:16 6 mart 2018 16:31

  10. galiba bana aydınlatıcı furyasından bıkkınlık geldi. sağlıklı görüntü verip çook hafif ışıldayan (daha doğrusu yansıyan) aydınlatıcıları ben de çok seviyorum. ama bazen öyle aydınlatıcılı fotoğraflar görüyorum ki, elmacık kemiğine şerit halinde bembeyaz veya sapsarı sim sürülmüş gibi. "higlighter on fleek" akımı bitse de şu yapay görüntüleri görmesek artık diyorum. (link: https://goo.gl/images/frbBU4 bahsettiğim görüntü için tık)

  3 mart 2018 20:45