girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (592)
  • medya (2)

592. Bugün dolan gratis başlığı sırf indirimde diye alınan ürünler nedeniyle  bir kaç gün sonra yerini takas başlığına bırakacak. 

dün 19:49

591. bu sözlükte ciddi bir hoşgörüsüzlük olduğunu düşünüyorum.

kıdemli süslülerden biriyim ve bunu hakkıyla yapmaya çalışıyorum. örnek vermek gerekirse herkesin sevdiği bir ürüne/düşünceye saygı çerçevesinde olumsuz bir girdi girilince sonuna kadar eksilenip şikayet ediliyor veya soru cevap aparatında herkese hitap etmeyen bir düşünce ile karşılaşılınca hayır sen buna karışamazsın insanların fikirlerine saygı gösterin deniliyor. arkadaşlar kimsenin kimseye karıştığı yok herkes fikir belirtiyor ama hoş görülü olun diye çemkirirken en ala hoşgörüsüzlüğü siz yapıyorsunuz.

evet herkes her şeyi sevmek zorunda değil. sizin sevdiğiniz bir şeyi başkası sevmediğini belirttiğinde sadece fikrini belirtmiş oluyor size karışmış olmuyor.

lütfen biraz daha farkındalık.

16 ekim 18:33 16 ekim 18:33

590. Mukbang çeken türk youtuberlarin ay aslında ağız sapirtdatmasini hiç sevmem ağzım açıkken yemeyi sevmem bu mukbang videoları beni sinir ediyor ama triplerine girmelerinden hoşlanmıyorum. Sevmiyorsan çekme. Sırf izlenmesi var diye sevmediğiniz içerikler çekiyorsunuz. Sonra video boyunca bu çok fazla ama sizin için çekiyorum diye bi triplere giriyorsunuz. Hoş değil.

16 ekim 11:45


589. nereye yazacağımı bilemedim bu başlığı gördüm bence güzel oldu. vlogger'lar veya instagram ünlüleri veya herhangi bir ünlü hakkında üşenmeyip 3-4 uzun paragraf yazanlara şaşırıyorum. hayatını anlat deseler o kadar uzun yazmam ben.

15 ekim 21:27

588. istanbul büyükşehir belediyesi 90 sokak ve cadde ismini fetö'yü çağrıştırdığı gerekçesiyle değiştirmiş. bu isimler arasında küre, hizmet, dumanlı, zaman, samanyolu ve ışık gibi isimler var. halk bu isimleri görmekten rahatsız oluyormuş. bu isimlerin hiçbiri bir tek bana mı ilk bakışta fetö'yü falan çağrıştırmıyor?

neyse ki fatih üniversitesinden ötürü fatih semtinin adını değiştirmeyi teklif eden vatandaş çıkmamış.

15 ekim 21:21

587. bu 7 aylık evlilik beni öyle tüketti ki,hi. kocanla uyuyama,sabahlara kadar kocanın eve gelmesini bekle,sarılama,sürekli kavga et,ilgi şevkat görme... Korkuyorum hata yapmaktan,sahte bir ilgiye içimdeki kızgınlık ve yokluk sebebiyle kanmaktan.

Ölmek isteyecek kadar yorgun,korkulu,gözü yaşlıyım.

oysa ki çok severek evlendim.

15 ekim 09:09

586. Alamadığı şeyin çakmasını alıp, takanları anlamıyorum. Çok gülünç duruyor yahu. Kız okula otobüsle geliyor ama elinde 20 bin liralık çanta var. Üzerinde sırıttığının bu kadar mı farkında olmaz ya insan. Ayrıca hiç etik bulmuyorum. Böyle birisi gördüğümde kompleksli olduğunu düşünüyorum. 

14 ekim 19:01


585. Çoğu yazar başkalarının mutsuzluğu ile mutlu oluyor. 

Bir dolaşın konu dışında. Bunu yaptı, öyleydi ama sonunda mutsuz oldu diye kendilerini avutuyorlar.

14 ekim 18:18

584. Arabayla hızlı gidip hayvanlara çarpıp öldürenlerin ölmesini istiyorum. Insanlara çarpmaktan hiçbir farkı yok bence

14 ekim 16:06

583. Soru Cevap kısmı beni gerçekten kanser ediyor

14 ekim 14:27