girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (218)
  • medya (1)

218. Ten makyajı çok sık yapmıyorum ama göz ve dudak makyajı yaparım çoğu zaman.

ve bazen göz makyajımı temizlemek çok zor geliyor. Özellikle eyeliner sürdüğümde. Gözlerimin yanması düşüncesi beni gerçekten korkutuyor.

bugün 01:42

217. soru-cevap bölümünde diyet, spor, kadın hastalıkları hakkında o kadar cahilce yorumlar yapılıyor ki. Oturduğum yerden saçımı başımı yoluyorum. Bunları bir de o kadar emin yazıyorlar ki, cevap bile veresim gelmiyor. Direkt geçiyorum o soruyu. Allah cahil özgüveni versin ya. Keşke anonim olmasalar da bu cahillikteki insanların diğer yazılarını da görmesem...

dün 13:27

216. Ileride bir çocuk sahibi olursam okutmayı düşünmüyorum.Bunu ne zaman söylesem cahil veya eğitime karşı biri gibi algilaniyorum(gizlinot: Ki ben okuyorum). Okulda öğretilen/ogretilemeyen derslerin hepsi olmasa da çoğunu gereksiz görüyorum. Ezbere dayalı bir eğitim sistemimiz var ve bunun doğru olduğunu da düşünmüyorum. Kendi ilgi alanina, hobilerine, sahip olmak istediği meslege yönelik ders aldirmayi istiyorum.nefret ede ede sırf dersten gecebilmek için zamanını ve enerjisini bir daha işine yaramayacak, öğrenmek istemedigi dersi kafasına sokmaya çalışmak ile uğraşsın istemiyorum.ha belki şartlar değişir, eğitim sistemimiz değişir (gizlinot: Sanmıyorum ama) veya eğitim anlamında gelişmiş bir ülkede yaşarsak fikrim değişebilir

dün 07:57


215. Sözlükte muazzam bir duygu özaslan nefreti var. Tamam sevmeyebilirsiniz ama sessiz sedasız şekilde sadece duyguyu sevdiğini söylenenlere bile triggerlanıyorsunuz bence çok mantıksız.

dün 00:48

214. Süslülerin bitirdikleri ürünler başlığını ne kadar yararlı buluyor ve canım sıkıldıkça açıp açıp okuyorsam süslülerin son satın aldıkları kozmetik ürünleri başlığını da o derece anlamsız buluyorum. 

Hani baakın ben bugün ne aldım deniliyormuş gibi geliyor. Hani indirim, ilk izlenim vs. olanlardan bahsetmiyorum. Bakın bugün bunu aldım şöyle bir ürün olsa kokusu şöyle kıvamı böyle denilse bile yararı çok. Bu kadarı bile yapılmıyor. 

24 nisan 21:50

213. "Duyar kasıyorsunuz.

Herkese troll diyorsunuz.

Herkes sevgilisinden ayrılsın istiyorsunuz kıskanıyorsunuz."

Belki daha vardır. Bu gibi cümleleri okuyunca aşırı sinirleniyorum.

24 nisan 20:33

212. bende çoğu süslü gibi soru cevap kısmındaki “sevgilim bunu yapmama izin vermiyor.” “eşim bana karışıyor.” tarzı sorulardan çok sıkıldım açıkcası. böyle kişilerle nasıl ilişki kurabiliyor, üstüne evlenebiliyorsunuz? 

24 nisan 20:14


211. Son zamanlarda her yerde "yallah ..." diyen bir kitle türedi ya, dışardan bakan bir göz için çok çirkin görünüyor. Bilin istedim.

24 nisan 18:33

210. Burçlara, fallara, kehanetlere inanmıyorum. İnananların da zekasını sorguluyorum.

24 nisan 07:20 24 nisan 15:04

209. "kızlarcım" lafını kullananları anlayamıyorum. o nedir yahu?

24 nisan 02:24