girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (374)
  • medya (1)

374. Bir olay olsa da feminizmden yürüsem duyar kassam, beğeni alsam diye pusuda bekleyen tiplere gıcık oluyorum.Mustafa ceceli’nin eski eşi ile intizar haberleri sonrasında yorum yapanlar mesela ayşe özyılmazel ayşe arman vs. hep aynı tipler.

14 dk önce

373. Lahmacun edebiyatından nefret ediyorum. Seversin anlarım fakat resmen lahmacunun edebiyatı yapılıyor hem burada hem de twitter gibi yerlerde. Yani bakıyorum ben mi acaba anlayamadım değerini ama yok lahmacun için diyetimi bozdum, lahmacun sevmeyenle olmaz, lahmacun varken başka şey mi yenir falan çok abartı geliyor.

Aşk-ı memnu'nun bu kadar abartılması, üzerine konuşulması da yine saçma gelen şeylerden biri. Bana göre yaşanan şey mide bulandırıcı. Evet oyuncular çok iyi, evet ev, giyim, entrika vs iyi ama durup düşününce neden diyorum sadece. Gerçek hayatta olsa yerden yere vuracağımız ilişkiler zincirine bihter reyiiizzz, behlül <333 gibi tepkiler vermek iki yüzlülük gibi geliyor. Yaz dizilerinin fanı olan insanlarla aynı görüyorum aşk-ı memnu övücülerini.

1 saat önce

372. uzun saç başlığında gördüm, saç savurmaktan bahsedilmiş. saçlarını olur olmadık yerde savuran insanlardan nefret ediyorum. hayır, hele toplu taşımada yapıyorlar bunu. yahu millet zaten birbiriyle yapışık şekilde yolculuk yapıyor, neyin havası? yani o saçını savurunca milletin ağzına gözüne gireceğini istidlal edemiyor musun?

biliyorum, bir sürü eksi gelecek. ama cidden sürekli birileriyle tartışıyorum bu yüzden. saçlarımı toplu taşımada mümkün mertebe topluyorum ki milletin ağzına burnuna girmesin hani bırakın savurmayı. bence net bencillik. ya ihmal (neglect) sendromu var, hani kişi belirli bir tarafındaki şeyleri göremiyor ki bu durumda hiçbir şey diyemem, nörolojik bir problem çünkü ya da dediğim gibi bencillikten başka bir şey değil.

1 saat önce


371. Yıldız Tilbe'yi, onun şarkılarını ve en çok da kadının her söylediğine "abla bee" edebiyatı yapanları çok kıro buluyorum.

2 saat önce

370. Süslüsözlük soru cevap aparatı = kadınlarkulubu bir derdim var sekmesi

bugün 09:53

369. çocuklara katlanamıyorum.

bugün 07:00

368. İstisnaları Saymazsak özsaygısı yüksek, kendine değer veren, birey olma bilincini gerçekten sindirebilmiş hiçbir kadının standart bir türk erkeğiyle sağlıklı ve uzun bir ilişki sürdürebileceğine inanmıyorum. 

dün 10:08


367. Ben bu başlıkta gerçekten linç edilme korkusu ile söylenmemiş hiç bir şey okumadım açıkçası. süslüler linç edilme korkusu ile söyleyemedikleri şeyleri soru cevapta anonim olarak dile getiriyorlar genellikle. 

16 temmuz 23:49 dün 01:40

366. ülkenin her açıdan korkunç bir hal alması ve buna tepki göstermeyen insanlar. misal patates soğan 10-tl oldu biri de çıkıp neden böyle demedi. gidecek yer de yok baya umutsuzum.

16 temmuz 20:47

365. Bloggerların hayatının 7/24 takip edilip koşup başlıklarına bugun şunu yaptı ezik bugun bunu yaptı beleşçi vs vs yazılması. Ee bütün bunları yapabilmesinin sebebi senin gibi her yerden bloggerları takip edenler değil mi? Ben anlamıyorum itici bulduğu insanı takip etmenin nedeni açık bulup eleştirip onun üzerinden kendine tatmin sağlamak mı? O günlük eglence çıkarmak mı?

16 temmuz 18:09