girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • medya (1)

313. az önce başıma geldi. aldığım ürünü " süslülerin en son satın aldıkları " başlığında paylaştığım an mesaj kutum beni şok etti. değişik bir şekilde yaftalandım. Aldığım ürünlerin beni 4 karakterli olduğunu gösterecek şekilde birisi nasıl düşünebilir şoktayım. Ancak hiç birşeyden çekinmem. Hele ki kendimi en ufak bir şeyde kanıtlama çabasına hirmeye tenezzül etmem. Linç edilirsiniz belki ama hisleriniz düşünceleriniz size ait. başkalarına yapıştırmadığınız sürece :)

14 dk önce

312. ece targıt'ı seviyorum.

pozitivizm guruluğu yapmak için yeterli olup olmadığını bimiyorum ama paylaştığı şeyler modumu yükseltiyor. genelde zaten o tarz hesapları takip ediyorum instagramda.

belki ben de "only good vibes" kafasında biri olduğum içindir.

bugün 10:56

311. Bu ara herkesin siyaset konuşmasından bıktım.

Hele birde inançlarımla yaşıyorum diye beni sürekli akp limiyim diye kontrol eden müdürümdem ayrıca bıktım. Yani oruç tutuyorum diye akp limi olmam gerek bu ne saçma bir düşüncedir anlamıyorum.

Hele siyaset ile dini birbirine karıştıranlardan ayrıca nefret ediyorum. İnsanlar hoşgörüsüzleşmişler iyice tahammülleri kalmamış.

Siyasi fikirleri herkesin kendine kimse kimseye karışamaz anlayamadınız mı?

Bir insan kapalı diye onu kesin akp li diye ayrıştımak neden anlamıyorum.

İnsanları görünüşleri ile ayrıştırılmasını doğru bulmuyorum.

Ben istersem şort giyerim, istersem oruç tutarım özgür iradem bu benim ben kimseye karışmıyorum kimsede bana karışmasın.

Bence herkesin aklı kendine yeter!!!!!!

dün 18:04


310. Hindistan cevizi ve vanilya kokusunu hiç sevmiyorum.

dün 16:01

309. linç edilme sorun değil, allah'a şükür her şekilde ediliyor ama sözlük kuralları çok gizemli maşallah. yani benim girdim senin girdinle eş değer değil denilip şikayet edilir, sonra hesap askıya alınır. yani gak dersin kişisel hakkım ama o benim olur, guk dersin ölçüsüz argo denir. aslında söylemek istenilip de söyleneyemen çok şey var. konu linç değil, sözlük kuralları olmalı.

dün 14:28

308. Ülkenin binlerce derdi var. Yiyecek yemeğe muhtaç kalıcaz belki de. Tutturmuşlar türban da türban. Ya senin başörtüne karışan mı olur bu saatten sonra. Ülke yangın yeri sırf başörtüsünü kaldırırlar diye malum şahsa oy vermeyi düşünen var. 

Bakalım ülkede satacak mal kalmayınca neler bekleyecek bizi

Sözüm ülkeyi değil kendini düşünen herkese

dün 00:58

307. burada söyleyeceğim her şeyi söylerim açıkçası.

ama gerçek hayatta sense8 eleştirmiyorum. 1. bölümden dayanamadım mtv diyaloglarına. "omg u defended me"

yüzeysel duygusallıktan etkilenen biri değilim. hachiko'ya ağlayan sporum. bırakın hikaye ve koşullar konuşsun. the handmaid's tale'e de aynı önyargılarla başlamıştım sense8 gibi olur diye ama benim için o kaliteli bir yapım mesela. karakterin yerine koyup gerildiğim anlar oldu onda.

sense8'e devam etmedim ama vermek istediği her türlü mesajı the handmaid's tale yan hikaye olarak daha kaliteli veriyor bence.

18 haziran 21:39


306. - likit mat ruj, eyeliner, aydınlatıcı ve kalın kara kaş kombosundan oluşan kylie jenner tipi makyaja 5 yıl sonra utançla güleceğimizi düşünüyorum.

- 2018 yılında hala sergül kato ve bilgen takip edenler olmasına inanamıyorum

- suriyeliler ile hiçbir şekilde muhatap olmuyorum.

18 haziran 02:00 18 haziran 02:13

305. erkek arkadaşım sinirlendiğinde gözüme inanılmaz çekici geliyo:(

18 haziran 01:45 18 haziran 16:53

304. ak partililere tahammul edemiyorum 

17 haziran 18:31