girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (363)
  • medya (1)

363. Turşu sevmiyorum. Yok arkadaş olmuyor yani en mükemmel denilen turşulara bile şans verdim, olmuyor, yiyemiyorum. Üzgünüm turşu, daha iyilerine layıksın.

dün 22:12

362. bu başlığa yazan süslüler istisnasız küçük çaplı bir linç yiyor ironinin allahı :d

dün 19:10

361. parfüme yüzlerce lira vereni anlamıyorum. para kokuya değil markaya. tenine de sıkma mesela, zaten kötü kokmuyorsun. kokarca gibi gezmenin, benzersiz olmayan bir kokuyla salınmanın ne mantığı var acaba.

dün 18:44


360. Ben bu ülkede yaşamaktan yoruldum. Her gün insanlığımdan utanmaktan yoruldum. Mustafa kemal atatürk’e edilen ihanetlerden yoruldum. Insan olamamış vicdan yoksunlarıyla aynı havayı solumaktan yoruldum. Her gün üzülmekten, kahrolmaktan, rahmet ve sabır dilemekten, lanet etmekten yoruldum.

Artık gündemi takip etmekten yoruldum. Bir kaç ay öncesinde olduğu gibi kendimi ülkede olanlara kapatmaya karar verdim. Üzgünüm ülkem. Üzgünüm çocuklarım. Üzgünüm güzel hayvanlar. Üzgünüm kadınlar. Sizi koruyamadık, korumayı beceremiyoruz.

14 temmuz 03:18

359. yeni nesil annelerin çocukları olduğu için girdikleri her ortamda kendilerine özel, ayrıcalıklı davranılmasını beklemesi. Anneliği bir silah olarak kullanıyorlar resmen. Kusura bakma da hiçbir vasıf o çocuk arabasını metroda ayağımın üzerinden geçirip, bir özür dilememe hakkını vermiyor sana.

13 temmuz 16:37

358. “Aşk - nefret ilişkisi”

“..... gibi bi fiyat”

“Komik bir fiyat”

Kalıp cümlelerni görünce cidden irrite oluyorum. Geriliyorum. Sinirlerim bozuluyor. Soru ekleri birleşik yazılmışçasına bir rahatsızlık. Belki de daha yüksek dozda. 

13 temmuz 01:05 13 temmuz 01:09

357. soru-cevap aparatında üniversite tercihlerini soran süslüler görüyorum ve herkes ciddi ciddi cevap veriyor şu bölüm bu üniversiteyi yaz diye. arkadaşlar tamam tabi ki sizden daha tecrübeli kişilerden fikir almalısınız da en nihayetinde burası hangi çantayı alayım tarzı bir soruda bile kavga çıkan bir platform kaldı ki sizin kişilik özelliklerinizi bile bilmiyoruz. lütfen tercih listenizi burdaki anonim insanların şunu yaz bunu yaz demesine göre oluşturmayın.

13 temmuz 00:28


356. Bugün ne yedim başlığına yazmak isteyip de linç yeme korkusundan yazamıyorum.sabahki su böreğini,öğlenki makarnayı, akşamki sucuklu kaşarlı bol yağlı pideyi, aralarda yediğim puding ve cipsi yazmam yazamam.buraya yazdım ama oh :dd

12 temmuz 21:01

355. Aylık, yıllık, günlük burç yorumlarını saçma bulsam da burçların genel özellikler taşıdığına inanıyorum. İnanmakla kalmayıp burçları aynı olan insanların aynı özellikler taşıdığını gördüm. Seviyoruz efenim...

11 temmuz 23:28

354. ilişkilerde burç uyumu aranmasını saçma buluyorum

11 temmuz 23:15