girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (566)
  • medya (2)

566. Bence leoparın elinde olsa o bile leopar deseni giymeyecekken etrafta leopar desenli görmeye dayanamıyorum. Yılan derisi olayına hiç girmiyorum zaten. abi çok kötü ya ama bunu dile getiremiyorum.

14 eylül 19:29 15 eylül 00:08

565. insanların çevresinde olup biteni yanlış ve kesinlik içerisinde yorumlaması. mesela yaşadıkları olumsuz şeylerin başka insanların onları kıskanması sebebiyle olduğunu iddia etmeleri. kıskançlık overrated, üzgünüm…

ha bi de ayrıyeten soru-cevap kısmında da herkesin her şeye “kıskanıyorlar” diye cevap vermesi

girdileri eksilenen süslülerin “off baydınız ya ne diye eksiliyorsunuz” diye söylenip sözlüğü terk etmekle tehdit etmeleri kjfhg bunu baya komik ve gereksiz buluyorum, o süslülerden de özür dilerim

14 eylül 18:48

564. dizilerde veya filmlerde ki karadeniz şivesinden nefret ediyorum.komik veya sempatik değil itici buluyorum.

14 eylül 07:06


563. beşiktaş,cihangir,karaköy gibi yerlerde kedi görünce herkes kedi seviyor, fotoğrafını falan çekiyor asssiri sinir oluyorum ve göstermelik olduğunu düşünüyorum.

edit: tabii ki eksilenceğimi biliyordum o yüzden artı olarak şunu söyleyeyim bağcılardaki kediyi oturup da sevmezsiniz çünkü ortamından dolayı

13 eylül 22:50 14 eylül 02:21

562. şu son 2-3 senenin modasından iğreniyorum (gizlinot: yüksek bel skinny kot hariç) özellikle inditex grubu bünyesindeki markaların kıyafetlerini hiç beğenmiyorum.

13 eylül 20:12

561. 3 kere leyla ile mecnuna başladım üçünde de yarıda uykum geldi kapatıp uyudum.

12 eylül 12:37

560. Kusura bakmayın da sigara içmekten sakınmayanların high end cilt bakım ürünü satın alması çok komik geliyor. haftalık on liralık sigara paketi alıp ciltlerini, sağlıklarını bozunca gidip sephora'dan 500liralık maskeler,serumlar alıyorlar geri düzeltmek için. Hayır yani baştaki o on lirayı vermeyince sonraki 500 kendiliğinden silinecek de işte... Ayrıca cilde bakım yapmak isteyenlerin vücudun içinde işleyen sistemleri umursamadan; cilde iyi gelecek yeterli protein, demir, biotin ve diğer mineral, vitaminleri almayı görmezden gelerek bin liralık bakım seti almaları da ilginçlikte ikinci sırada geliyor. sabahları bir adet 40kuruşluk yumurta ( ya da protein,biotin,b12 vs verecek başka bir besin) tüketmeye çekinmeseler o kadar da ihtiyaçları kalmayacak. dikkatinizi çekerim ben demiyorum ki cilde bakım ürünü gerekmez. belli bir dıştan cilt bakım müdahalesi gerekebilir; genler, çevresel faktörler yüzünden ama sağlığına+vücudun bakımına(bu da bir bakma, bakım durumu sonuçta) dikkat etmeyip üç basamaklı fiyatlarda bakım ürünü satın almaları bilinçsizlik mi cahillik mi anlamıyorum.

Sigara içenlerden, sağlıksız beslenenlerden eksi gelebilir. Ama en azından bilin bunları. Markalar dünyada başka hiçbir şeyin veremediğini iddia ettiği ürünleri vaat edecektir size her zaman. Ama aslında o kadar(gizlinot: bedenin içine yüklediğin besinler kadar etkili) sıradışı ürün tasarlamıyorlar.(gizlinot: Oh be söyleyince rahatladım :D kime söylesem burun kıvırıyor da :()

11 eylül 19:42


559. 3 günlük sevgilisi aldattı veya flörtü başkasıyla konuştu diye "ya benim güven sorunum var, kötü şeyler yaşadım" diye gezen insanları şımarık buluyorum.

Bazı insanların travmalarını kötü veya sorumsuz insanlar olmak için kullandıklarını düşünüyorum. Şu zamanda çoğu insanın travması var zaten(maddi zorluklardan vs bahsetmiyorum, başına kötü bir şey gelmeyen insan sayısı çok az). Ama bu insanlar birine kendi isteğiyle zarar verip sonra "ama benim babam beni sevmiyor beni böyle kabul edin" demeyi tercih ediyorlar. Hepimiz travmalarımızı bahane edip kötü insanlar olsak, hepimiz uyuşturucu kullansak, hayatımızın sorumluluğunu almayı reddetsek dünya ne hale gelir ?

YouTube ünlülerinin yaptıkları işten para kazanmayı hak ettiklerini, ama hak ettikleri paranın en fazla asgari ücret olduğunu düşünüyorum.

11 eylül 14:56

558. 3-4 youtuber hariç (gizlinot: Güzellik kanallarından tabi) kimseyi tanımıyorum. En son ne zaman bir blogger youtuber izlediğimi de hatırlamıyorum.

Eksi notu: ürün yorumlamaya geliştim aslında. Blogger yorumlamaya değil :p 

(gizlinot: İlk eksi yorumum hayırlı olsun :p)

11 eylül 00:00 11 eylül 01:07

557. Friends'i sevmiyorum. Ayrıca Jennifer Aniston da çok itici.

10 eylül 23:54