yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (878)
  • medya (4)

  878. İkide bir hortlayan bolero nefretini çok saçma, off nasıl giydik biz bunu muhabbetini de ölümüne sıkıcı buluyorum. Özellikle twitter'da deli dürtmüş gibi mutlaka biri birkaç ayda bir bolero gömer ve binlerce beğeni alır. Hiç giymedim çünkü tarzım değildi ayrıca gördüğüm an bu ne saçma bir şey demiştin ama giyebilirdim de. Neler neler moda olmuş zamanında rezalet kere rezalet ama hiçbiri bolero kadar günah keçisi olamadı. kim k ya da başka bir ünlü giydiği an tekrar moda olmayacağının garantisini kimse veremez. Hele bir modada tekerrür edecek bir şey kalmasın ona da sıra gelecek.

  14 eylül 15:30 14 eylül 15:30

  877. Prenses kesim gelinlikleri aşırı avam buluyorum; evet Fatmanur Öztekin başlığının bu girdide etkisi oldu. 

  13 eylül 19:40

  876. Beren saat'in oyunculuğunu yetersiz buluyorum. Aşk-ı memnudayken iyiydi ama atiyedeki oyunculuğunu pek beğenmedim. Linç yiyeceğimden eminim ama yine de yazayim dedim.

  12 eylül 22:45


  875. Keşke herkes anne-baba olmasa.bi denetimi olsa ıq testine girsinler,psikolojik olarak yeterli mi anne-baba olmaya?baksınlar.belli maddi imkanı olmayan kişilerde doğurmasa.1 çocuk için belli maddi ölçü olsa çocuğun üniversiteye kadar banka hesabına eğitim için ayrılacak para imkanı yoksa doğurmasınlar.genetik hastalığı olan (cam kemik vb ciddi hastalıklar) olanlar doğuramasa.çevremde o kadar çok görüyorum ki bu insanların çocuk doğurmasını istemiyorum,doğurmayın. doğurduklarınızda büyük olasılıklarla size benziyor özellikle psikolojik olarak.sizden şiddet gören büyük olasılıkla öyle büyüyor,dünyaya zarar.maddi olarak imkan yoksa yapmayın çocuk rızkıyla gelir lafları saçmalıktır.dünya nüfusu zaten insan kaldıramıyor artık bari kendiniz gibisini yapmayın.

  11 eylül 12:13 11 eylül 12:15

  874. Adı süslü sözlük olan bir yerde hala yüze limon ve sirke sürme,kese yapma gibi tavsiye verenlerin olması korkunç.

  bırakın bilgiyi araştırıp öğrenmeyi, önüne hazır bir şekilde konunca bile öğrenmemeye direnen o kadar çok insan var ki.

  Mesela kilo vermek için tavsiye ister, sağlıklı yollardan bahsedip herkesin vücudunun farklı olduğunu söylediğinde takmaz ama "su diyeti" yapıyorum diyene hemen sorular yağdırmaya başlar.

  öğrenmeye bu kadar kapalı olmak acınası bir durum.

  29 ağustos 12:51

  873. "Lise dostlukları bir başka yaa, üniversitede her şey çıkar ilişkisi oluyor." diyenlerin bir çoğu (hepsi demiyorum) ülkenin dört bir yanından gelen öğrenciler arasında, kendi küçük lisesindeki kadar güzel/komik/uzun boylu/cool/popüler/ekzantrik bulunmadığı için şoka uğrayan eski bully'lerden oluşuyor.

  İşte, söyledim gitti.

  29 ağustos 12:10

  872. Konu kediler.

  Öncelikle fazlasıyla sahiplendirme ilanlarını gördüğümde hoşlandığım kadar hoşlanmıyorum da çünkü o alelacele sahiplendirilen kedilerin çoğu eminim, çoçuğuna oyuncak diye alan, ilgilenmeyen, kediye hayatı zindan eden tiplerin eline düşüyor. Mesela birkaç gündür videosu dönen, kedisine ellerini gösterip bak ne hale getirdin diye çığlıklar eşliğinde komik olduğunu sanarak videosunu çekip paylaşan kızımız akabinde bu videoyu komik görüp gülen sayısız tayfa. Bir diğer konu ise çevremde ve çevrenizde yüzlerce olan siz kedinizden bahsederken alaylı bi şekilde aman hasta mı iyileşir aman mamasını yemiyormuş aç bırak bak nasıl yiyor gibi kediyi eşya gibi gören insancıklar. Senin hayatını paylaştığın kedi hakkında ıyyyğğğ öyğğğ tüylerle nasıl yaşıyosun evde kedi mi olur diyebilecek patavatsızlıkta insanlar. Ay o kadar parayı ona mı harcıyosun yazık mantığında ki insanlar, insanlar ve insanlar... Bu örnekler bitmiyor ve şaşırıyorum tamam senin kafan böyle ama ben onunla yaşıyorum evlat bellemişim nasıl böyle rahat konuşmalara girebiliyorsun yüzüme karşı çok ilginç. Kedilerle veya köpeklerle ev arkadaşlığı yapmayan insanların bu tavırları beni aşırı geriyor ve itiyor.

  29 ağustos 01:37


  871. İlk buluşmada hesabı erkek ödemelidir bence. Sonraki 10 buluşmada ben ödesem de hiç sorun değil. Evet kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum, hiçbir erkeğe yük olmuyorum ve onları cüzdan olarak görmüyorum. Ama bana 50 100 liralık hesabı ödeyecek kadar değer vermiyorsa, ilk buluşmada bile ufacık jest yapmıyorsa bye derim. Aslında bunun parayla ilgisi yok. ben ne kadar hesabı ödemekte ısrarcıysam o da olmalı, onun için de paranın önemsiz olduğunu bana göstermeli. tabii bu yetişkin, çalışan erkek ve kadın ilişkisinde geçerli. Öğrenciyken, ekonomik olarak aileye bağımlıyken ya da iki tarafın da durumu yokken hesap ortak ödenmeli tabii ki.

  28 ağustos 23:45

  870. çocuğunun iyi koşullarda yaşaması ve eğitim alması için gerekli maddi ve manevi olanakları olmayan insanların çocuk yapmasının yasaklanmasını istiyorum.

  6 ağustos 22:42

  869. bir bireye sırf müslüman diye terörist gözüyle bakmak(gizlinot: dünyada böyle düşünen toplumlar var maalesef ) ne kadar yanlışsa, yine bir bireyi cinsel yönelimi (veya tercihi hiç farketmez) sebebiyle anormal olarak değerlendirmek de o kadar yanlış. sizden olmayanı, sizden farklı olanı, farklı düşüneni, inananı kabul etmeyi öğrenin artık ya. bir yere bu kadar nefret yöneltmek istiyorsanız pedofililere yöneltin mesela, çocuklarla evlenenlere yöneltin, tecavüzcülere, katillere, ırkçılara yöneltin. dünyada pisliğin binbir tonu var ama içinizde kusma isteği uyandıran gökkuşağı bunlardan biri değil. 

  6 ağustos 18:28