yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (832)
  • medya (4)

  832. Bu ülkedeki insanların en iyi ihtimalle %90'ı filan yolsuzluklardan hak yemekten şikayetçi değil, o hakları kendileri yiyememekten şikayetçi. Bilinç ve ahlak düzeyleri bayağı bayağı bonobo maymunundan hallice. (link: https://www.suslusozluk.com/soru/uyanik-olan-susluler-mat2-sinavimda-sabah-bana-yardimci-olabilir-misiniz-acik-kaynak-olacak-ama-suresi-var?p=4 Örnek)

  dün 00:06

  831. türkiye sınırları içinde navigasyonu ingilizce kullananları anlamıyorum. turn right, turn left ile ingilizceniz gelişmeyecek. ayrıca yer adlarının saçma sapan telaffuzunu duymanın da manası yok. sandığınız kadar havalı değil yani. 

  13 temmuz 12:01

  830. Kadınların büyük bir bölümünün kendinden daha iyi maddi manevi duruma sahip kadınlara yıkıcı bir haset beslemesi ve yanında barındırmak istememesi. 

  Erkeklerde çok daha nadir bir durum. Ben hiçbir erkek arkadaşımda rastlamadım hatta. Memur çocuğu olan da şirket çocuğu olan da yetim olan da ailesiyle arası iyi olan da ömürlük dost olup birbirini koruyup kolluyor. Of Ahmet’in arabası kaza yapmış yenisini alamaz ya da ailesi boşanmış şimdi boştadır diye içten içe sevinmiyor. 

  Ama kadınların büyük bir bölümü özellikle maddi manevi olarak kendinden daha kötü durumda olan kadınları yanında tutarak ego mastürbasyonu yapıyor. Yanlarındaki kadınlar o kadar saf ve temiz kalpli oluyor ki bunu anlamıyorlar bile. 

  Vardı böyle parazit bir kız, 7 sene birlikte okuduğum. Birinin abisi ölür bff olmaya çalışır ailesi iflas eder bff olmaya çalışır ailesi boşanır bff olmaya çalışır. Milletin acısı ve kederi buna kendini iyi hissettirme aracıydı. Bu benim bu kadar uzun süre eğitim yüzünden en çok dibimde olandı. Ailemin iş hayatında kendi hayatımda o kadar çok rastladım ki böyle kadınlara. 

  Kadın kadını kollamalıydı daha çok kenetlenip destek olmalıydı. Yazık sadece. 

  11 temmuz 14:27


  829. Aşı ve ilaç karşıtı, düz dünyacı, astrolojiye ve fala aşırı derecede inanıp bel bağlayan, dünyayı birkaç ailenin (illuminati bla bla) yönettiğini düşünen, hayvansever olduğunu iddia edip diğerlerini onları koruma konusunda yeterli görmediği için insanlara nefret kusan insanları direkt engelliyorum çünkü tedavi edilemeyecek şekilde gerizekalı olduklarını düşünüyorum.

  10 temmuz 14:54

  828. Bazen soru cevaba girdiğimde midem bulanıyor. İğrenç sorular, iğrenç cevaplar. Tamam anonim kimliği altına sığınıp yapıyorsunuz bunu da gerçek hayatta içinizin bu kadar pis olduğunu bilmeden sizinle iletişime geçiyoruz belki. Bak yine midem bulandı.

  9 temmuz 12:49

  827. Burayı uzun zamandır yazar olmadan da önce takip ediyorum. Ancak soru cevap aparatında gerçekten tuhaf insanlar var. Eli belinde,kavgaya meraklı, tuhaf bir üslup,herşeye ,herkese karışma çabası, yani anlayamıyorum bağırarak, hakaret ederek ellerine ne geçiyor ? Lafa gelince "Ben şuradan mezunum ,burada bunu yaptım."İnsanlara ilkokulda herşeyden önce üslup dersi verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  9 temmuz 12:43

  826. shiningkoala sevgili arkadaşım şu an bu kavrama bir isim verilmiş olabilir ama bu çok daha önceden de vardı ve toplum bunu zaten biliyordu. Eğer sözlerin banaysa çok ortalıkta dolaşmasınlar gibi bir cümle kesinlikle kullanmadım okursan göreceksin.Söylemek istediğim kendi düşüncen , zevkin , ya da tercihin.. herkesin herşeyi kendine. Başka insanlara kabullenilmesi için dayatma yapılmasından hoşlanmadığımı belirttim. Ki zaten yaratılanı yaratandan ötürü severiz farklı yansıtmaya çalışma lütfen.Dışlamak dediğin kavram nedir bilemiyorum ama bir İ...ülkesi gibi kalkıp da kimseyi asmadık böyle bir tercihten dolayı.dediğin gibi bu bir fikir ve değiştirilemez diye bir husus yok. Yanlışsak ya da yanlış anlıyorsak daha güzel bir üslup ile anlat.Ayrıca ben senin tercihine ya da düşüncene saygı duyarken senin beni direkt kötü insan olarak yaftalaman da ayrı bir ironi oldu ama neyse.Sıradaki kelimen nedir çok merak ediyorum gaddar filan mı?

  9 temmuz 10:02


  825. hetero bir birey olarak lgbti bireyler hakkında 'saygı duyuyorum ama çok ortalıkta dolaşmasınlar, görmekten hoşlanmıyorum' diyen insanlardan ve lgbti karşıtlığını 'isteyen istediğini düşünür' diye savunanlardan aşırı rahatsız oluyorum. tamam sadece fikir olarak bunu dile getirip eyleme dökmüyor olabilirler, ama toplumdaki lgbti nefreti böyle böyle alevleniyor. sadece cinsel yönelimi farklı diye insanı kendi ülkesinde rahat ettirmemenin, her fırsatta dışlamanın ve dışlanmalarını teşvik etmenin vicdansızca olduğunu ve bunu yapanların dümdüz kötü insan olduğunu düşünüyorum.

  8 temmuz 17:16

  824. Cinsiyet değiştiren insanlara saygı duyuyorum ama bunu her yerde çok doğru birşeymiş gibi aşikar etmelerinden hoşlanmıyorum.Yaşa kendi hayatını kimsenin gözüne gözüne sokma arkadaşım. Bizleri yaratan hangi dine mensup olursanız olun bir ilah var ve bu boşuna olamaz diye düşünüyorum. Bu konuda çift cinsiyetli olup da zorluk yaşayan insanlar istisna.

  LGBT'ye de saygı duyuyorum ama çok normal birşeymiş gibi toplumsal değerleri sürekli rencide etmeye çalışmalarından hoşlanmıyorum.

  8 temmuz 10:21

  823. Duygu özaslan başlığında tartışma yapan, aynı başlığa artık 15. Girdisini yazan tipler her şeye söyleyecek boş bir sözü olan işsizlerdir.

  8 temmuz 02:41