yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (993)
  • medya (7)

  993. Influencer'ların neden sürekli trendyol'dan link verdiğini anlayamıyorum. Ülkede başka alışveriş sitesi kalmamış gibi, flormar ürünlerini kendi sitesinde daha ucuz olmasına rağmen illa trendyol'u öneriyorlar. Markaların kendi sitesinde çok güzel dönemsel indirimler oluyor, ama alışkanlık olmuş sanırım Allah'ın her günü bu siteyi öneren bütün influencer'ları takipten çıktım, ve şuan bütün influencer'ları keşfetten takip ediyorum. Tamam anladık çark böyle dönüyor ama Kıytırık mizah ve magazin sayfaları bile ürün fotosu koyup 'lonk bogodooo' açıklaması koyuyorlar nefret ettim bu siteden de bunların para merakından da. Günde 2 tane verirsin anlarım, ama resmen story'lerini süslemeye başlamışlar ya.

  10 haziran 22:04

  992. İnsanların sosyal medya fenomenlerini (özellikle süslü sözlükte) niye bu kadar umursayıp sayfalarca yazı yazmasını anlamıyorum eleştirip beğenmiyorsanız takip etmeyin olsun bitsin sonra da haksız kazanç diye soru açıp duruyorsunuz.

  10 haziran 21:51

  991. Çingeneler zamanı filminin aşırı abartıldığını düşünüyorum. Mantık hataları senaryodaki kopukluklar... Bu kadar olay olmasının sebebi doğru zamanlarda çalınan ederlezi parçası ve goran bregovic'tir kesinlikle.

  10 haziran 16:21


  990. Kıvırcık kız methodu uygulayan sayfalardan aşırı irrite olmaya başladım. Öncelerde elbette saç bakım ürünlerinde içeriğe dikkat etmiyordum şimdi ise az da olsa bakıyorum ama keyfime göre. Sürekli bu tür sayfalarda hep " en iyisini biz biliriz, bir içerik okuruz " egolarından gına geldi. Sayfadaki Yorumlara bakıyorum çünkü benim kafama takılan bir şeyi birisi sormuş olabilir. Cevaplar sürekli bir tersleme şeklinde. Yukarıda yazıyor oku, araştır biraz, bunları kaç kez söyledim, içinde silikon var görmüyor musun vs. Bu kadar üstten bakmaya ne gerek var güzel bilgiler paylaşıyorsunuz evet ama insanları rencide etmeye gerek yok. Belli başlı şeyleri öğrendik zaten sanki atomu parçaladılar. 

  10 haziran 14:15

  989. hiçbir ortamda söylemedim ama alla beni pulla beni şarkısındaki o tiz kadının sesi yüzüden kalan her detayını, özellikle de o muzip introsunu çok sevmeme rağmen şarkıyı dinleyemiyorum. o sesten o kadar nefret ediyorum ki anlatamam. deniz tüney aliefendioğlu diye biri söylüyormuş, hatta barış manço'nun akrabasıymış ama resmen o kısmı dinlerken kulaklarım acıyor ve şarkı muhteşem olabilecekken baya kötü bir şarkı oluyor gözümde (ki eminim bana katılmıyorsunuzdur çünkü çok sevilen bir şarkı). ses eğitimi olan kişiler varsa aramızda, bana bu sesin neden güzel bir ses olduğunu açıklayabilirler mi? bu teknik nedir? cehaletimden mi sevemiyorum?

  10 haziran 00:40

  988. sözlükten eksi oy butonu çıkarıldığından beri biraz daha rahat söyleyebildiklerimizdir aslında ;)

  2 haziran 08:26

  987. burada (gizlinot: veya herhangi bir sosyal medya macerasında) insanlara üstten bakan, 'en doğruyu ben biliyorum dediklerimi yapmayan/geri kalan herkes gerizekalıdır' triplerinde yazıp çizen yazarları, sürekli içime baygınlık verecek derecede drama queen'lik yaptığını gördüğüm kim varsa basıyorum engeli. evet herkes istediğini paylaşmakta özgür ama ben de neyi görmek isteyip istemediğimi seçmekte özgürüm.

  1 haziran 18:35


  986. Solcu gazete, toplumsal cinsiyet eşitliği ve feminizm sayfalarının birçoğu primci. Paylaşımlarındaki konular önemli ve değerli ama gerçekten primciler. Pabuç konağı bilmem ne köşkü reklamlarının gelirlerinin sokak hayvanlarına gittiğini söylüyorlar umarım öyledir ki ben inanmıyorum. Tamamen bilgi aktarmak farkındalık kazanmak amacıyla açılmış toplumsal gündem sayfaları zaten her halinden belli oluyor. Bu saydığım sayfalar gibi olanlar bir şeyleri düzeltmek için savaşmıyorlar (böyle diyorum çünkü kendilerine yükledikleri misyon bu özünde) kaosun yarattığı tartışma ortamını, tarafları seviyorlar. Şu ülkenin boktan hali bitsin daha saygılı bir toplum olalım olayı onları kesmez. Kötü olaylar olacak onlar da bundan beslenecekler. 

  1 haziran 11:56

  985. yüzüklerin efendisi veya hobbit filmlerinden herhangi birini izlemedim, kitaplarından herhangi birini okumadım.

  1 haziran 00:56

  984. aşk-ı memnu'ya karşı aşırı sempati besleyen, her sene tekrar tekrar izleyenleri asla anlamıyorum

  31 mayıs 22:07