yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1038)
  • medya (7)

  1038. Soru cevap kısmında herkesin toplumda gizlediği baskıladığı gerçek karakteri ortaya çıkıyor. Yani orada ana avrat söven bir insansan ama dışarıda prenses geçiniyorsan; sen istediğin kadar inkar et özündeki ilk versiyonunsun. Çünkü seni bunu zorlayan hiçbir sebep yokken kaba, anlayışsız, empati yoksunu dahası da haset ya da art niyetli bir insan olmayı sen seçtin. Toplumda bunu gösterecek gerçek cesaretin ya da saklamak için geçerli sebeplerin var. Ama anonim kisvesi altında dönüştüğün canavarın hiçbir zorlaması yok, çünkü o gerçek sen'sin.

  1 saat önce

  1037. soru cevap kısmında anonim olarak cevap da versem karşı tarafı kırmamaya özen gösteririm,çünkü sanal ortamda da olsa karşımda kanlı canlı düşünen bir varlık var.Ama aranızda öyle kansızlarınız var ki birbirinizin iffetine bile dil uzatıyorsunuz.Ve buradaki yaş ortalaması öyle çocuk mocuk da değil,sizin yerinize ben utanıyorum yemin ederim.E eski nesil böyle olunca yeni nesilden de çok bir şey beklememek gerek.

  dün 21:49

  1036. Yalnızlıktan korkan birçok kadın, partneri öküz de olsa aldatsa da kötü de davransa yalnız kalmaktan korktuğu için o kişiye sonuna kadar katlanıyor. Emek verdim bırakamam mı diyorlar, bunu bırakırsam yeni birini nasıl bulup da ilişkiye başlayacağım mı diyorlar bilmiyorum ama değmez inanın. Biraz da yalnız kalmaktan korkmayın. 

  Lisede bir arkadaşım vardı. Kız birini bırakınca hemen yedeğiyle ilişkiye başlıyordu ertesi gün. Nasıl bu kadar hızlısın dediğimde de "ben yalnız kalamam." demişti. Sırf yalnız kalmamak için saçma sapan insanlara yaslanmayın. 

  dün 10:07


  1035. Yazım yanlışlarına deli oluyorum. Gözüme batıyor sürekli. Uyarmak istiyorum, uyaramazsam çıldırıyorum. Geçen bir arkadaşım "ıyi geceler" yazdı mesela, daha önce de çoğu yazım yanlışını uyarmıştım, bahanesi hep android'in otomatik klavyesiydi. Ben de son mesaj olarak "Türkçede 'ıyi' diye bir kelime yok, bütün android kullanıcıları da otomatik düzeltmeye sığınıyor, kimse imla bilmiyorum demiyor" dedim.

  Az önce "hamıle" yazmış birini gördüm de bu hikâye tetiklendi bende. Linçleyecekseniz baştan söyleyeyim ben yanlış yazınca kendi kendime de  çok kızıyorum. Bakın de/da meselesine hiç bulaşmıyorum, sadece doğru harfi yazın kâfi.

  1 ağustos 03:13 1 ağustos 03:14

  1034. Mutsuzluk bulaşıcıdır. Kendisiyle mutlu olmayan insanlarla birlikte olmayın. Ortada bir sebep yokken mutsuz insanlarla da birlikte olmayın.

  Önce sizinle mutluluk oyunu oynarlar. Sonra sizin enerjinizi, mutluluğunuzu sömürmeye başlarlar. Hiçbir şeyden memnun kalmazlar. Her şeye bir kusur bulurlar. En sonunda sizi ve hatta çevrelerindeki herkesi mutsuz ederler. Geri dönüp baktığınızda stresli, kendinden uzak, dünyanın yükü üstünüzde gibi bir siz kalırsınız. İçinize işler o gamlı baykuş hali. Sürekli onu mutlu etmeye çalışmaktan yorgun düşersiniz. Hem ruhen, hem fiziken. Hiçbir yerde hiçbir durumda huzur bulamazsınız sonra.

  Kendiniz mutsuzsanız da kimseyle birlikte olmayın. Gidin sorunlarınızı çözün, öyle başlayın bir şeylere. Kimsenin neşesini iç etmeyin.

  15 temmuz 13:39 15 temmuz 13:47

  1033. Kalabalık cafelerde restoranlarda uzun uzun öpüşüp koklaşan çiftlerden çok rahatsız oluyorum. Gerçekten linç edebilirsiniz ama böyle.

  Aşka gelip yapılan ufak dokunuşlardan, öpüşmelerden filan bahsetmiyorum. çok kalabalık bir ortamdayken neredeyse ön sevişmeye varacak hallerden bahsediyorum. Gençlik, ateş filan anlıyorum ama mahremiyet de önemli. 

  6 temmuz 01:02

  1032. Bu ülke tavşan gibi üremeyi çok seviyor.Aklına fikrine,insani gelişimine,maddi yeterliliğine bakmadan çocuk yapan çiftler cehennemi.Ülke de ülke olsa yine gam yemem.

  6 temmuz 00:24


  1031. Boş bomboş egolu insancıkların ezilmesini istiyorum, böyle tip gördüğümde elimden geldiğince aşağılamak o ucuz bomboş egosunu insanların içinde yerle bir etmek istiyorum Öyle bir etki bırakıyım ki mental sağlığı etkilensin yanıma yaklaşamasın

  5 temmuz 23:24

  1030. son zamanlarda instagram'da çok fazla 30-40 bin takipçili cilt bakım hesabı türedi. Hepsi cildinin eski halini paylaşıp hangi ürünlerle pürüzsüz ve kusursuz hale getirdiğini anlatıyor.

  cilt bakımı yaparken hikaye çekiyorlar ama filtre kullanıyorlar?! makyaj üstüne serum uygulayan gördüm. ciltlerini güneş altında çekiyorlar ama zaten güneş altında benim cildim de çok güzel gözüküyor kamerada. bazılarını gördüğümde cildini çok beğeniyorum, çok kusursuz duruyor ama ürünün yapısını göstermek için kamerayı yakınlaştırdıklarında benim gibi gözeneklerinin olduğunu görüyorum. önerdikleri ürünlerin trendyol'da yorumlarını okuyorum çoğu kişi bunlara güvenip kullanmış ama cildi mahvolmuş.

  bunu hiç samimi bulmuyorum ve insanları kandırdıklarını düşünüyorum.

  5 temmuz 13:26

  1029. Hiçbir influenceri takip etmiyorum hayatları da umrumda değil dar ve orta gelirli kızları kapitalizmin kölesi yapmak için durmadan samimiyetsiz bir şekilde link paylaşan tipler olarak görüyorum. Bunları takip eden hepsinin isimlerini bilen tiplere de üzülüyorum. Bir çoğunun ismini de buradan öğrendim zaten.

  24 haziran 21:26