yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  21. Lisede senelerce hoşlandığım bir çocuk vardı ve msn’ den konuşurduk o zamanlar. Tabii ben ondan hoşlanıyorum ama onun bana ilgisi var mı yok mu belli değil. O zamanlar da by derken ‘bb’ derdik. Çocuk sen bb yazacakken beta harfiyle yazmaya kalkmasın mı ve sonra bu ’bb’ ‘ss’ olarak çıkmasın mı. bunun açılımı da bizde seni seviyorum demekti, tüm sevgililer öyle mesajlaşırdı. Ertesi gün nasıl mutluyum nasıl, e yılların beklentisi sonuçlanmış sonuçta. ortak arkadaşlarımıza anlattım x bana seni seviyorum dedi diye. Sınıfına gidiyorum onun beğendiği kırmızı kazağımı giyinmiş süslenmiş olarak, ona bakarak gülümsüyorum falan. Sonra duyuldu doğal olarak küçücük lisede. Çocuk inkar ettikçe diyorum ki e ben gördüm işte yazdın nasıl uydurabilirim ki, bir gece de mi duyguların değişti. O da deliriyor tabii yazmadım yahu yazmadım diye ahah, şimdi çok komik geliyor ama Olay anlaşılınca nasıl rezil olduğumu ve hayal kırıklığı yaşadığımı tahmin edersiniz. Yıllar sonra da gördüm sosyal medyada ve yanında da bana çok benzeyen bir kız, bir tek göz renklerimiz farklı neredeyse. Bunun sadece fiziksel özellikle alakalı olmadığını biliyorum ama Madem tipindim, birazcık çıksaydık ne güzel olurdu demedim değil içimden. Edit: imla

  9 ekim 01:45 9 ekim 02:02

  20. Hoşlandığım çocuk boş derste bana gitar eşliğinde sözlerimi geri alamam şarkısını söylemişti. Çok mutlu olmuştum. Unutmadığım anlardan biridir.

  13 ağustos 00:35

  19. Kızlardan birinin çantasından prezervatif çıkmıştı. Çantasını açınca ‘ayy bu neee kızlar çantama ne koymuşlar’ dedi ki inandık işi olmazdı pek o tarz şeylerle. Sonra sen misin prezervatif. Balon yapıldı, elde mıncıklandı, içine su konulup oynanıldı. Prezervatif utanmıştır prezervatifliğinden..

  28 ocak 19:32


  18. Bizim sınıfta bir çocuk vardı , hani serseri şakacı bi tip olur ya her sınıfta onlardandı işte.bir de buna aşık bi kız vardı bizden bir iki yaş büyüktü kız.

  Bir gün dersten izin alıp wc’ye çıkmıştım.tuvaletten bir çıktım bu kız karşımda, çekil diyorum çekilmiyor, tuvaletin kapısına vura vura tehditler savuruyor.derdi de şuymuş; o sana aşık ondan uzak dur seni öldürürüm falan.ama benim çocukla merhabam bile yok.ben bayağı cılız bir çocuktum kız da maşallah yapılı.o anki korkumu anlatamam.benim onunla işim olmaz falan dedim bıraktı en sonunda.sonra baktım öğle arasında da takip ediyor dik dik bakıyor bana.bende gittim müdüre hemen. 

  Kızın adını söyledim yaptıklarını anlattım , anlatırkende ağlamaya başladım.müdür kolonya döküyo peçete veriyo sakinleştirmeye çalışıyo.ben ağladıkça ağladım ama ne ağlamak.ertesi gün kız geldi; özür dilerim bir daha seninle uğraşmayacağım , sana karışan olursa gel bana falan yapıyo.

  Seni asla unutmayacağım müdürüm(gizlinot:swh).

  28 ocak 03:33

  17. Okula gelen ekmek arabasına gizlice binip okuldan kaçmamız. Şoförün "tamam tehlike geçti" diyerek bizi arka sokakta indirmesi.

  Pazardan aldığım iki civcivi dersin ortasında çaktırmadan yere bırakarak hocayı dumur etmem.

  Koridorda Kabadayı takılan bir kızın aniden "ne bakiyosun" diye bağırarak üstüme yürümesi ve benim müthiş bir pratiklik ile "saçlarına bayıldım canım ya gözümü alamıyorum" diyerek olayı tatlıya bağlamam.

  Edit; civcivlerin akıbetini merak edenlere açıklama yapmak istedim. O iki civcivi el bebek gül bebek büyüttüm. Çok güzel iki genç horoz oldular. Evde daha fazla bakamayacağım için bir tanıdığımızın kümesine koydum. Orda tavuklarla yeni civcivler yaptılar.

  20 mart 2018 22:00 20 mart 2018 23:05

  16. lise 1deyken, sınıfın en çatlak ve hareketli öğrencisi bendim, tabii daha çocuğum. neyse matematik dersinde sıra arkadaşım, ben bide arkadamızda oturan iki arkadaşım hiç rahat durmadık. bir eğleniyoruz bir eğleniyoruz anlatamam. hocada zaten asla ders anlatmazdı, sınıfa gelir oturur bi öğrenci seçer tahtaya konu neyse onu yazdırırdı konu anlatımlı kitabından sonra bize eğer anlamadığınız bişey varsa sorun anlatırım derdi. işte biz dersi felan takmıyoruz gerçi kimse takmıyor azıcık gürültü bizden geliyor. bir gün yine dersteyiz fakat sakin sakin tahtadakileri deftere geçiriyoruz, o ara arkadaşım bir şey söyledi bende sessizce kikirdedim anaa hoca bi dellendi bi dellendi anlatamam. hemen ikimizi ayağa kaldırdı verin velinizin numarasını arıycam dedi. şimdi öyle diyince bende bi paçalar tutuştu napsam napsam hemen pratik zekamı konuşturdum 'hocam bir saniye, ezberimde değil not defterime yazmıştım ordan bakayım' diye, o sırada arkadaşıma hemen not yazıp alttan gösterdim kendi numaranı söyle diye çünkü annesi onu da duman eder. işte biz ikimizde kendi numaralarımızı verdik allahtan hemen derstyken aramadı. sonra bir sonraki derste bayaa söylendi aradım aradım açmadılar diye puahhahahahha. bizde evet ya biraz ilgisizler felan diyoruz allahım yaa

  20 haziran 2017 02:58 20 haziran 2017 03:00

  15. coğrafyacım derste ağzımı bantlamıştı ya. hayatımın şokunu yaşamıştım dffdfjd bir baktım elinde bantla bana doğru geliyor...

  hiç bozuntuya vermeden yapıştırdı gitti :(

  7 haziran 2017 01:54


  14. lise 1. okulun 3. günü. sosyalfobik olduğum için henüz arkadaşım yok ve yerlere bakarak falan yürüyorum. ilk ders herkes sıralara yerleşti. okul da yeni başladığı için kimsenin yeri belli değil. cam tarafından bi sıraya kuruldum. 5 dk sonra sıranın sahibi çocuk gelip orası benim yerim dedi. yeni gördüğüm insanların yüzlerini hatırlayamama gibi bi özrüm de olduğu için çocuğu artık benim yerim diyerek gönderdim.... ilk iki gün kimsenin suratına bakmamak için hep duvarlara bakıp sınıftaki her şeyi ezberlemiştim ve bizim sınıfta doğal gaz peteği vardı. tekrar etrafa göz gezdirirken bi de bakıyorum ki karşımda bi kalorifer peteği!! evet üst kattaki sınıfım yerine alt kattaki bi sınıfa girip bir de milleti terslemiştim. bu durumu fark ettiğimde çoktan hoca gelmişti bile. hızlıca yerimden kalktım hoca nereye dedi dedim sınıfı karıştırmışım hocam :( herkes gülmüştü de 1 ay uyuyamamıştım utancımdan...

  6 haziran 2017 22:28

  13. lise 1'de üst sınıflardan iki erkek bizim sınıftan bir arkadaşımı dövmeye gelmişti teneffüstü sebebini bilmiyorum. sınıfın yan tarafında camekanlı bir oda vardı çocugu iki kişi oraya tutup fırlattı cam çerçeve yere indi kırılan camlar milletin orasına burasına saplandı kan revan. müdür yardımcısı geldi kim yaptı dedi kimseden ses yok akıllı ve cengaver ben atlayıp anlattım olayı. sonraki teneffüs bu iki çocugun sevgilileri haber yolladı bana çıkışta geberticez onu diye fghjkl çıkışa gel.

  okulla evimin arası yürüme mesafesiydi 15 dk filan sürüyordu. son zilin çalmasına 5 dakika kala full hazırlandım ve zil çalar çalmaz fırladım o 15 dakikalık yolu 3 dakikada filan gidip eve varmıştım :) ertesi gün de gidip müdür yardımcısına söyledim bu kıza bişi olursa sizden bilirim dedi bir şey yapamadılar. sonra da unutuldu gitti

  6 haziran 2017 14:54

  12. lise yıllarımı çok özlüyorum.

  ben lise 1de kaldım bu arada hemde müzik, biyoloji ve ingilizce dersinden fkdsjfdls

  ingilizce 10 saatti hoca düşük verince sözlüme geçemedim. yüksek versin diye, annem kursuna göndermişti adamın. bu arada benim kaldığım sene yaklaşık 3 sınıf kadar öğrenci sınıfta kaldı. sebebi ise 19 mayıs gösterileri.

  hemen her gün provadaydık sadece sınavlara geliyorduk. hocalara sorduk nasıl geçicez dedik. biz halledicez siz rahat olun dediler. ingilizceci de hepsine kursa gelin yüksek veririm dedi. şerefsiz herkese düşük vermiş. bütün veliler okula geldi adamı bulsalar dövücekler. kaçmış. daha da görmedim tayyar hocayı. tayyare derdik (gizlinot: swh)

  ama o ilk senem mükemmeldi ya. geometri hocamız vardı kadın. güler hoca.

  benim de en iyi olduğum dersler geometri ve matematik.

  yani geometri özellikle çerez gibi soru çözmeye bayılıyordum. (gbkz: guilty pleasure)

  bu hoca da bana bir gıcık. bize hakaret etmeye bayılırdı. bi soru soruyor sınıfa, sınıf alakasız 1-2 kişiyiz derste iyi olan.

  her seferinde de aynı kişilerin soru çözmesi olmuyordu.

  başlıyordu hakaretler yağdırmaya. gerizekalılar, sizi yetiştiren aileleriniz gerizekalı bilmem ne. yani paso bizi aşağılıyor kadın.

  bir derste tepemde gene bir şeyler vır vır ediyor. ben de duvar kenarındayım. döndüm kadına ne alakası var şimdi hocam dedim gayet normal bir tavırla. kadın beni taklit etti. ben kısa bi şok geçirdim. hani böyle bahar candan konuşma tarzında tekrar etti. ben öyle söylemişim gibi. sınıftakiler şok.

  en son bu yine hakaret etti bir gün. ders ortasında dışarı çıktı bi 10 dk. sürekli su içerdi elinde hep su şişesi olurdu. bizim bir arkadaş suyun içine tükürdü yokluğunu fırsat bilip. hala midem bulanır. kadın o suyu içti (gizlinot: bayılazaam)

  bir arkadaşım tacize uğradı. şakayla karışık kızı ellemişler iş ciddiye bindi disipline gitti iki erkek. baya olaylar oldu okulda. bizi suçladılar. tacize uğrayan arkadaşımın soyunma odasında fotolarını çekmişler gizlice. disipline gidenlerin arkadaşları kızı tehdit ettiler. ben bunlarla kavga ettim. fotoğrafı çektikleri telefonun sahibi çocukta ben kimsenin vebaline giremem kimseye iftira atamam neden bu iş için aldığınızı söylemediniz teli diyip vermemiş fotoları.

  telefonu bile zengin çocuktan almışlar beyinsizler.

  biyoloji hocamız vardı o zamanlar 25-26 yaşında falan yeni mezun olmuş. piç bişeydi. bi kıza laf mı atmış, bişey mi demiş hatırlamıyorum. serseri sevgilisi okul çıkışında hocayı dövdü. hoca da ufak tefek bişey. bir zıpladı 5 metre görmeniz lazım o görüntü gözümün önünden gitmez.

  kızlar tuvaletinde 'manda yuva yapmış söğüt daaalına' söyleyip misket oynamamız ama gerizekalıca jfskljfls

  saçlarımı emocu kızlar gibi kesip okula gitmem. oofff o tipimi hatırlamak istemiyorum.......

  çektiğim aşk acıları, ettiğim kavgalar, sevinçlerim, gözyaşlarım hepsine okul duvarları, sıraları şahittir.

  ne çok şey kattılar bana.

  6 haziran 2017 09:26