yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  25. istediklerimizi vermeyeceklerini bildiğimden bir şey istemiyorum.

  tüketiciye göre değil de bilançoya göre karar aldıklarından çünkü.

  kasa doluysa hayvanlar da, zararlı içerikler de, kalitesizlik de umurlarında olmuyor.

  kollektif bir bilinç lazım.

  16 mayıs 11:02

  24. beni de pr listelerine eklemeleri :) bedava ürün bizim de hakkımız

  16 mayıs 08:36

  23. Hayvanların üstünde test edilmeyen, içeriği temiz, sivilce yapmayan ürünler ve en önemlisi “uygun fiyat”.(gizlinot: Hepsinin toplandığı bir marka bulamadım henüz)

  15 mayıs 21:29

  22. ürünler zaten kendi ambalajları içindeler, diş macunundan kremlere karton kutu içine konulması son bulmalı, o kutuları atıyoruz sonuçta. 

  ürün ambalajları, tüpleri, kavanozları depozitolu olabilir. Mesela şampuanlar, saç kremleri, duş jelleri hızlı tükeniyor, keşke doldurtabilsek ya da çözünebilir poşet içinde satılsa, evde cam şişe içine koysak. Çok eskiden yanınızda kabınızı kavanozunuzu taşırmışsınız ve temizlik ürünlerini bu kaplara açıktan doldurarak satın alırmışsınız, öyle mantıklı geliyor ki. Keşke böyle "doldurma noktaları" olsa. Loreal, p&g gibi sektörü domine eden devler bunu pek ala yapabilirler. 

  Tek kullanımlık kağıt maskelerin ambalajları da doğaya yük. Buna da bir çözüm bulunsa.

  Partiküllü scrub'lar, yüz yıkama jelleri de tamamen ortadan kaybolabilir. 

  Kozmetikte küçük ürünler daha çok üretilmeli, mesela allıklar asla süresi içinde bitmiyor, sonra tarihi geçti deyip çöpe atıyoruz. 

  Ve umarım markalar doğaya çok zararlı güçlü kimyasallar içeren deterjanlar ve temizlik malzemelerinden vazgeçerler. Her marka ürünlerini "eko"ya kaydırır umarım. Ben ki çamaşır suyu temizliğin anasıdır derim, domestosu her şeyin üstünde tutarım, ben bile çamaşır suyu kullanmayı bıraktım. Yaklaşık bir yıldır sirke ve ekolojik deterjanlar kullanıyorum, domestos yoksunluğu yaşamadım, gayet memnunum ve tavsiye ederim. 

  15 mayıs 21:25 15 mayıs 21:28

  21. fondöten ve kapatıcı testeri. sadece 1 kez uygulayabilecek kadar miktar yeter. hatta bunu da parayla satın hiç sorun olmaz. ama kalkıp çakallık yapmayın. 1 parmak ürüne 50 lira falan çekmeyin.

  1kez sürelim, bikaç saat dursun yüzümüzde bi değerlendirelim ya şaftım kaydı boynumla yüzüme aynı anda uyan ürün ararken.

  bilmemkaç k takipçiyi geçene doğu ekspresine binen köylü gibi çuvalla, koliyle ürün veriyosunuz. esas kitleye gelince rererö.

  15 mayıs 20:01

  20. özellikle toz ürünler ve rujlarda küçük boy ürünlerin üretilmesi ve makul fiyatlara satılması

  çanta boy kalem parfümler, yine makul fiyatlar. en azından tenimize gidip gitmediğini anlayabilir ve uzun zaman deneyebiliriz.

  boş şişe ve kutulara indirim- hediye uygulamasının yaygınlaşması

  15 mayıs 18:21

  19. sarı veya nötr alt tonlu,ince yapılı bb krem.

  bu özelliklere uyan cildimde kalıp gibi ve gri durmayan bir bb krem bulamadım,bu kadar basit bir şey bu kadar zor olmamalı.

  kore markaları bb krem konusunda en iyisi ama kendileri beyazlık takıntısı yüzünden benim gibi sarı alt tonlu insanlar için üretim yapmıyorlar bari başka markalar yapsın:(

  15 mayıs 18:04

  18. kaliteli, ağzı yüzü kaymayan kıyafetler. en iyi marka diye bildiklerimiz bile likrayı basıp naylonumsu kıyafet yaptıktan sonra ha 15 lira ha 95 tl. ayrıca orta boylu insanlar için daha uzun pantolon boyları. Valla gına geldi, bir pantolonu giyip bileğimin üstünde kalmasından -_-

  15 mayıs 16:02

  17. büyük ve şekilsiz memeli insanları da düşünerek üretilen kıyafetler, bikiniler, seksi iç çamaşırları :(

  15 mayıs 15:52

  16. Herkes minik ve sıfır beden ne yazıkki (!) değil.Uzun boylu , büyük ayaklı ya da kilosu olan her yaştan kadınlara göre de ayakkabılar , elbiseleri daha çok üretsenizde bizde sürekli ayni tip şeyleri giymek zorunda kalmasak diledigimizce giyinsek guzel olur.Belli pahalı markalarla sınırlı kalmasa şu ayakkabı konusu özellikle.Çunku kilo verirsin de ne boy ne ayak kısalan bişey değil.Kilosu olan bir genç kadın da bu yuzden orta yaş kıyafetleri giymek zorunda bence kalmamali.Artik belli standartlarin aşılması gerektigini düşünüyorum .

  15 mayıs 14:54 15 mayıs 18:41