girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (0)

39. size de şey oluyor mu, böyle çok alışveriş yapıp, ahh bu bende yok, ahh şunlardan da alayım değişe değişe giyerim, ahh ne zamandır istediğim ayakkabı buydu diye aldığınız şeyler... ve günlük giyiminizde sanki yıllardır aynı şeyleri giyiyormuş gibi bir izlenim, bir sıkıcılık yaşıyor musunuz? ben ne kadar alırsam alayım sanki yine de güzel giyinmiyormuşum gibi hissediyorum. neden böyle oluyor? tarzımdan mı kaynaklı anlayamadım. bu dışarıda gördüğüm güzel giyinimli kızlar her zaman böyle mi giyiniyor? yoksa ben güzel giyindikleri güne mi denk geliyorum merak ediyorum.

13 temmuz 10:21

38. Bu şort üstüne kapşonlu kombini ne zaman yapılıyor? Soğuk havada desen alt şort üşürsün, sıcak havada desen üstü kapşonlu pişersin, baharda desen üstü seni altı beni yakar

12 temmuz 00:09

37. (bkz: akp seçmeni ) başlığında bürokrasi ve diğer kategorilerini anladım da, koku ve body mist kategorileri başlıkla ne alaka bunu sahiden merak ettim.

23 haziran 17:08


36. bu ısrarla kullanılan 'bayan' ifadesini ilk kim çıkardı? hadi çıktı diyelim, bu inatla bayan diye vurgu yaptığınız, kadınlar size ne etti pek bir merak etmekteyim. hayır bayan deyince kibarlık yapıyorum falan mı sanıyor bazıları bilemiyorum ki? yatıyoruz bayan, kalkıyoruz bayan ay yeter baydı yani. bayanlar tuvaleti, bayan eleman, bayanlar ligi, bayan doktor, bayan arabaları diye de gidiyor yani. niye bu ısrar niye?

2 haziran 16:36 2 haziran 16:39

35. Acaba ahirette 3 günah 1 sevabı götürüyor ve günahlara şahit olanların 1 sevabı siliniyor diye mi insanlar alkol içen ama oruç tutanların derdine düştü ?

17 mayıs 01:21

34. şimdi artistik puanı belli bir dilimde olan yazarlar, konuk yazarların entrylerini görebiliyorlar ya nasıl bir duygu bu? (gbkz: the sixth sense) filmindeki (gbkz: i see dead people) gibi bir şey mi?  Bazı konuklar, yazarlara laf sokuyormuş diye duydum. Biz bunu görmüyoruz ya mesela, arkamızdan orta parmak yapan (gbkz: üç harfli) gibi bir durum söz konusu o zaman. (gizlinot: tövbe tövbe) (gizlinot: çarpılmayalım şimdi) (gizlinot: :d)

19 nisan 20:59

33. Akışta son aylarda çok görüyorum, ürünü alıp daha kullanmadan ürün başlığına gidip sadece ürünü aldığını belirtmek niye? Kullanınca editlerim deniliyor mesela, bu şekilde 2016 senesinde bile kalan çok başıboş girdi var. Mesela x ürün için "çok övüldü aldım göreceğiz bakalım kullanınca editlerim" gibi hiçbir bilgi veya yorum içermeyen bir girdiyi ürün başlığının altında yararsız buluyorum, satın alınan son kozmetik ürünlerinin yazıldığı başlığa yazmamak niye?

22 mart 17:22


32. Önü kapalı, topuk kısmı açık ve bantlı gibi ayakkabıları çok seviyorum, ama giydiğimde şıpıdık şıpıdık terlik sesine engel olamıyorum.. nasıl giyilmeli ki bu ses çıkmasa? sanırım bu sene de dolabı bekleyecek bu ayakkabılar :/

22 mart 16:37

31. Maç linki var mı? :d

17 mart 18:56

30. Şimdi biz 10 sene öncesinin makyaj trendleri ile dalga geçiyoruz ya, acaba 10 sene sonra da bizim burnumuza bile sürdüğümüz aydınlatıcı ile "ehehhee şunlara bak resmen palyaço, burunlarını düğme gibi parlatmışlar" diye dalga geçecekler mi? Şimdiden anlaşalım eğer öyle olacaksa ben ağızlarına tuvalet terliği ile vururum.

4 mart 00:24 4 mart 00:25