girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (0)

38. evleneceğim ve beraber iki kıvırcık çocuğumuzun olacağı beyefendi şu an ne yapmakta? evet tam olarak şu an. bir de ne zaman karşılaşacağız? nasıl olacak? onu görünce anlayacak mıyım?

10 ekim 20:23

37. Az önce tvde yeni reklamlarını gördüm de Acaba koton bu fahriye evcen’den ne zaman vazgeçecek? ben de bi umut bu sezon kurtuluruz diye bekliyordum.

9 ekim 21:23

36. Merak ediyorum acaba daha ne kadar darbe üstüne darbe yiycem. Yeterince güçlenmedim mi allahım?

19 ağustos 18:17


35. kim kardashian silikonlu poposuna uygun pantolonları nerden buluyor diye merak ediyorum. bacaklar ince, özellikle alt bacakları ince beli de ince ama o devasa popoya pantolonu nasıl geçiriyor? bir de poposunun üstüne oturunca normal boyundan ne kadar daha uzun oluyor acaba. sonuçta altına yastık koymuş gibi bir duruşunun olması gerekir.

2 ağustos 09:33

34. az önce yeğenim selena izlerken gördüm de kızıl olan selin noldu bi daha da görünmedi selenadan sonra deyip stalka başladım ve hiiiç bişey bulamadım (gizlinot: iş arıyorum arkadaşlar mazur görün...)

30 temmuz 12:24

33. (link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/product/~category_id=1820/~product_id=23713/ erkekler için olan kayısılı peeling)

(link: https://www.yvesrocher.com.tr/control/cilt-bakimi/yuz-peelingleri/arindiran-isilti-veren-peeling/?cmSrc=Category kadınlar için olan kayısılı peeling)

acaba formülasyonları farklı mı, eğer farklı değilse neden fiyat farkı var ya da en başa döneyim peeling'in neden cinsiyeti var? bunu merak ediyorum.

bilmediğim, atladığım bir şey varsa aydınlatırsanız çok sevinirim süslüler.

21 temmuz 17:08

32. size de şey oluyor mu, böyle çok alışveriş yapıp, ahh bu bende yok, ahh şunlardan da alayım değişe değişe giyerim, ahh ne zamandır istediğim ayakkabı buydu diye aldığınız şeyler... ve günlük giyiminizde sanki yıllardır aynı şeyleri giyiyormuş gibi bir izlenim, bir sıkıcılık yaşıyor musunuz? ben ne kadar alırsam alayım sanki yine de güzel giyinmiyormuşum gibi hissediyorum. neden böyle oluyor? tarzımdan mı kaynaklı anlayamadım. bu dışarıda gördüğüm güzel giyinimli kızlar her zaman böyle mi giyiniyor? yoksa ben güzel giyindikleri güne mi denk geliyorum merak ediyorum.

13 temmuz 10:21


31. Bu şort üstüne kapşonlu kombini ne zaman yapılıyor? Soğuk havada desen alt şort üşürsün, sıcak havada desen üstü kapşonlu pişersin, baharda desen üstü seni altı beni yakar

12 temmuz 00:09

30. Acaba ahirette 3 günah 1 sevabı götürüyor ve günahlara şahit olanların 1 sevabı siliniyor diye mi insanlar alkol içen ama oruç tutanların derdine düştü ?

17 mayıs 01:21

29. şimdi artistik puanı belli bir dilimde olan yazarlar, konuk yazarların entrylerini görebiliyorlar ya nasıl bir duygu bu? (gbkz: the sixth sense) filmindeki (gbkz: i see dead people) gibi bir şey mi?  Bazı konuklar, yazarlara laf sokuyormuş diye duydum. Biz bunu görmüyoruz ya mesela, arkamızdan orta parmak yapan (gbkz: üç harfli) gibi bir durum söz konusu o zaman. (gizlinot: tövbe tövbe) (gizlinot: çarpılmayalım şimdi) (gizlinot: :d)

19 nisan 20:59