girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (2)

7. bizimkinin ayak fetişi var.

ne kadar çağırsanız etseniz de gelmez ama kim ayağını uzatıyorsa gider onun ayağına konar. lakin çorap olmayacak, cıbıl ayak seviyor paşam.

bir de salonda belirli lokasyonları var, oralardan başka yerlere neredeyse hiç konmaz. bu lokasyonlardan biri de annemin kafası. canım aliş <3

8 kasım 17:14

6. canım kızım benim başlığı görünce bile tuhaf oldum halbuki 1 hafta oldu görmeyeli :(

2 haftada bir cuma günleri memlekete gidiyorum ilk seneden beri alışkanlık yaptı onda her cuma sabahtan itibaren ötmeye abacık demeye başlıyor. Gelmediğim hafta annemlere gitmeyip kafesinde takılıyormuş. Ama gittiğimde de benden kaçıp babama gidiyor babacık babacık diyor :p

Ve beni görünce yıkanmak aklına gelmesi en tuhafı bu sanırım. Yazın zaten sabah akşam ben dişlerimi fırçalarken geliyor banyoya muslukta yıkanıyor. Ama kışın hasta olur diye izin vermiyorum bu seferde kafesindeki suluğunda yıkanıyor şapşik :)

6 kasım 16:26

5. Kafese girdikten sonra ayağıyla kapıyı kapatıyor. :d

5 kasım 23:25


4. Rahmetli muhabbet kuşum aklıma geldi nur içinde yatsın bebişim o kadar şapşal bir hayvandı ki acayip güldürürdü bizi. Canlı renkte birşey görünce özelikle renkli paketler dergiler vs. aklını kaçırırdı hemen yanına uçar bildiği tüm kelimeleri söyler tüylerini kabartır kuyruğunu sallardı. Poşetten nefret ederdi yani nasıl oluyor diye sormayın valla öyleydi.D artık kendi dünyasında ne diye kurduysa onu..umarım gittiğin yerden memnunsundur minik kuşum çok özledik seni :(

5 kasım 23:17

3. kafamın üzerinden öne doğru kayarak gözlüğümü ısırmaya çalışması en gariplerinden. saçım başım öyle dağılıyor ki dayak yemiş gibi yapıyor beni minnak.

bir de herkes onu öpsün istiyor. öpmezsen ağzına girmeye çalışıyor.

5 kasım 20:02

2. Clinique pep start göz kremimi sevgilisi sanması, sürekli ona kur yapıp sivri yeriyle kafasını kaşıyıp mest olması.

Şarkı söyleyen, nameli konuşan birini dinlemek için ışık hızında o kişiye doğru uçup ağzına sıfır santim uzaklığında sanki imamı dinleyen cemaat gibi o kişiyi dinlemesi.

Maskara sürmüşsem o maskarayı gagasıyla itina ile çıkarır. Kirpikleri yolmadan sadece maskarayı sıyırıyor. Crazy. 

Asla kafesine girmiyor. Çok çılgın bir fırlama. Yemek yemek için kafesine girdiği zaman, fırsat bu fırsat kapısını kapayınca “gaaak” diye ötüyor. Sanırım muhabbet kuşu dilinde küfür. Karga gibi gaklıyor hayvan. 

ilgili medya:
2
5 kasım 19:41

1. Sabahları kardeşim odamızda uyuyorsa asla sesini çıkarmaz isterse akşama kadar uyusun ama odada ben tek uyuyorsam sabah 6 da başlar ötmeye gıcıktır biraz.

5 kasım 19:17