girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (7)

41. Çizimim bitti, iç dünyamın karışıklığı.

ilgili medya:
1
dün 17:11

40. Tam meziyet sayılır mı emin değilim ama kendi çapımda dergilerden resimler kesip kolaj yapıyorum. 

ilgili medya:
1
dün 15:30

39. Sıkıldıkça çizerim birşeyler, karalamaya başlayınca saatlerce bırakamam sonra da kolum bileğim ağrır.tıpkı bugünkü gibi(gizlinot:swh).

ilgili medya:
1
20 nisan 18:33


38. empati yapabilmem.Keşke herkes yapabilse...Kendimi bu konuda çok geliştirdiğimi ve birçok açıdan bakabildiğimi dolayısıyla olaylara objektif yaklaşıp anlayışlı davranabildiğimi düşünüyorum.Hala gelişmem gerek bu konuda bence ancak benim onda birim kadar empati kuramayanlar var :/

bir şey daha vardı ama unuttum.Bu yüzden:her şeyi unutabilmem :(

12 ocak 20:55

37. çok iyi insan analizi ve organizasyon yaptığımı söylerler. sayısal tabanlı bir mesleğim var ama sözelim, özellikle de edebiyat ve tarihim çok iyidir.

11 ocak 19:19

36. Sac sekilendirme konusunda oldukca iyiyimdir. Maşayi ucuncu elim gibi benimsemisimdir.swh

11 ocak 01:36

35. Kulaklarımı oynatıp dilimi çenemin bitimine dek çıkarabiliyorum. Duyduğum sesleri taklit edebiliyorum papağan gibiyim. Ha bir de cok iyi yemek yerim, izleyenin iştahı açılıyormuş oyle diyorlar.

İçimde tutamadım ve bu birbirinden eşsiz meziyetlerimi paylaşmak istedim cunku hayatsızım. Tşk

10 ocak 23:20


34. Yürüyen not defteriyim.yakın çevrem önemli önemsiz unutulmaması gereken ne varsa bana söyler bende gün içinde hatırlatırım.hafızam asla güçlü değildir ama unutmamam gereken şeyleri alnıma kazırım adeta.

10 ocak 21:59

33. Ben de Gözümün tekini diğerini kısmadan hayko cepkin gözü gibi yapabiliyorum. Alkış lütfen.

10 ocak 21:41

32. iradeli biri olmam ve bağımlılık yaptığını fark ettiğim şeylerden kendimi kolayca sıyırabilme kabiliyetim. Sigaraya başlar gibi olduğumu fark ettiğimde yıllarca ağzıma sürmemem, şeker bağımlılığımdan kurtulmam, alışkanlığın bir tık ötesine geçen her şeyden koşarak uzaklaşmam. Ayrıca yalnız yaşayıp kendi evimi geçindirmem, maddi manevi bütün ihtiyaçlarım için yalnız mücadele etmem ve bu konuda oldukça başarılı olmam. Uzanıp kendi yanaklarımdan öpüyorum. 

10 ocak 21:38