sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (206)
 • medya (1)

206. lisede bi kız sınıfa oyuncak ayısını getirmis adı da mukuymus. millet de dalga geciyo benle de dalga gecmek istediler heralde senin mukun var mı dediler ben de bagırarak yok benim kukum mukum dedim. cogu kisi kuku ne demek bilmediginden anlamadı anlayanlar da benim yerin dibine gecmemden dolayı susmustu  

11 şubat 10:42

205. Bayılıyorum böyle başlıklara kendimi buluyorum resmen, favorim sevgiliye rezil olunan anlar.

Bir kere hoşlandığım çocuk "senin whatsappin var mı? Bende x(gizlinot: Adim) diye biri çıktı." Diye sormuştu, "hayır, ama twitterim var." Demiştim. Çocuğun gözlerindeki :ne alaka" etrafımizdakilerin "mal mısın"bakışını hala hatırlıyorum. Not:sanırım o dönem wp yeni çıkmıştı ve ben indirmemiştim, onu da kişiyi takip edebileceğimiz bir yer falan sanıyordum da aramızda bağ oluşsun istemiştim.

11 şubat 01:48

204. ortamda üç kişi vardır, biri bir şey sorar ve sen cevaplarsın ama aslında sana sormamıştır... 

10 şubat 09:34

203. 8 yaşındaydım.benim ismim s harfi ile başlıyor.

hoşlandığım bir çocuk vardı(şıpsevdi olduğum için herkese aşık olma potansiyeline sahiptim),çocuk dediysem abi baya 14-15 yaşlarındaydı ismi de o harfi ile başlıyor.

bir gün onlara gittiğimizde gel sana bir oyun öğreteyim oynayalım demişti,oyunun ismi ''sos''.bilirsiniz xox gibi bir şey,harfler sos olunca üstünü çizip puan alıyoruz.

o gece oyunu oynadık bitti ve dilimden şu cümleler döküldü; oğuz abiii benim ismim s, seninki de o harfi ile başlıyor ya hani...romantik olsun diye mi oyunun adı ''sos''?

5 saniye falan suratıma bakıp HAYIR(!),hadi sen eve git artık demişti.

gerçekten çocukluğumdan beri performansımdan hiçbir şey kaybetmedim, hala aynı safsalak hala aynı iflah olmaz romantiğim.

10 şubat 02:11 10 şubat 02:12

202. Bu başlık beni ilkokul yıllarıma götürdü ve an itibariyle yine yanaklarım al al oldu. Tam kaçıncı sınıf olduğumu hatırlayamasam da baya küçük yaşlardayız sınıfça internetin zararlarından konuşuyoruz. Herkes sırayla söz alıyor işte biri diyor " zamanımız boşa gittiği için internet kötüdür." başka biri diyor " bilgisayar ekranına çok bakarsak gözlerimiz bozulur." gibi tatlı tatlı cevaplar. Hoca hoş bir tebessümle cevapları onaylıyor adeta " işte benim zeki, çevik ve ahlaklı öğrencilerim" diyerek mest oluyor. Ta ki bana kadar. Ben söz alıyorum ve kelimesi kelimesine hatırladığım şu cevabı veriyorum: " internet kötüdür çünkü orda porno var." evet aynen bunu dedim. Hocanın o tebessümünün nasıl gittiğini ve gözlerinin nasıl açıldığını hala unutamıyorum. Aslında haksız sayılmam yani doğru bir şey demişim ama o yaşta o kelimenin anlamını bilmiyordum. Yani elbet bir şey sanıyordum ki bilgiç bilgiç cevap vermişim ama anlamını ne sandığımı hatırlamıyorum. Sanırım küfürlü konuşma anlamına geldiğini sanıyordum. Sınıftakilerin bir hafta boyunca alay etmesinden kelimeyi yanlış bildiğimi anladım tabi. Bir daha da anlamını bilmediğim kelimeleri kullanmamaya yemin ettim. Hatırladıkça utanırım.

9 aralık 2018 08:55

201. Hoşlandığım bir bey var ama uzaktan kesiyorum sadece, bir türlü karşılaşamıyoruz. Bir gün boş dersimiz var üç kız geyik yapıyoruz. Bir arkadaşımız markette kondom yüzünden(üstünde ki fiyattan 5 tl fazla çıktı diye kasada bağırıp çağırmış) olay çıkaran bir kadını anlatıyor. Sessizliğin çöktüğü an konuşmazsam olmaz(!), şakasına "5 tl için sevişmedi mi acaba? :d" demem ve akabinde hoşlandığım beyin tam arkamdan yan gözle bakarak geçip gitmesi. Evet, salak gibi kızların kaş gözünü anlamadım :')

28 ekim 2018 00:53 28 ekim 2018 01:03

200. En yakın arkadaşım mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmıştı. Dahiliyede yer kalmayınca kendisini psikiyatri servisine yatırdıklar, bende refakatçisiyim. İkimizde 20-21 yaşlarında felanız. Aklımız on karış havada. Yerinde durana aşkolsun. Dedik gidelim ortak alanda oturalım. Ortak alan dediğim psikiyatri bölümünün ortak alanı. Neyse gittik oturuyoruz. Benim arkadaş sevgisiyle telefonda mesajlaşıyor. Bende sıkıntıdan patlıyorum. Normalinde kolayca sosyalleşen bir insan değilim ama o gün sohbet edeceğim tuttu. Karşımda oturan ablaya siz neden hastanedesiniz diye sordum. Kadın gözlerini boşluğa dikip, üzgün bir ifadeyle eşimi kaybettim dedi. Yüreğim burkuldu tabi durur muyum, üzülmeyin, ölüm bir son değildir. Eminim o şuanda yanınızdadır ve elinizi tutuyordur dedim. Kadın yüzüme bakıp hafifçe tebessüm etti. "Bende zaten öyle düşündüğüm için burdayım. "

24 ekim 2018 21:47

199. Bir gün ergenliğimin doruklarında, çevremdeki herkese ters ters davranıp cool olduğumu zannettiğim zamanlarda asansöre bindim, benimle birlikte asansöre kıvırcık saçlı, çiçekli elbiseli, mis gibi kokan bir kadın bindi, ben de yağlı saçlarla, zincirli pantolonla takılıyorum. Kadın benim yanımda durdu, yalan söylemeyeceğim nasıl kıskandım kadını anlatamam.

Sonra kadın bana 'bilmemkaç numaraya basar mısınız' dedi, tabi ergenlik ve kıskançlık kombo yapınca 'kör müsün kendin bas' dedim, kadın bana dönüp 'evet görme engelliyim' dedi.

O anda ne kıskançlık ne çakma coolluk kaldı, yerin yedi kat dibine girdim, kadından defalarca özür diledim, kadın sadece güldü, 'takma kafana' dedi ve konuyu kapattı.

Rezillik bir yana o gün cool insan nedir, nasıl olunur öğrendim.

24 ekim 2018 19:46 11 şubat 13:26

198. metroda bayılmıştım. hani öyle fenalaşmak falan değil, ciddi ciddi bayılmıştım. insanlar ambulans çağıracak kadar endişelenmiş ama benim için uyanıp durumu fark ettiğimde oldukça utanç verici bir andı. ambulansa gerek olmadığını söyleyip ilk durakta inip koşa koşa kaçmıştım.

17 eylül 2018 21:23

197. gratis kartınız var mı sorusuna "hayır ama sahip olmak istiyorum" demek... hala utanırım.

sarhoşken tanımadığım insanlara sarılıp (gizlinot: sarıldığım birisiyle şu an sevgiliyim), tanımadığım erkeklerin göbeklerine vurup "kilo ver spor yap biraz" demek (gizlinot: utancımdan öleceğim kendimden nefret ediyorum), içinde çimento kalıntıları olan el arabasına binip kot şortumu kirletmek.

17 eylül 2018 21:11 17 eylül 2018 21:12