girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (207)
  • medya (1)

207. Hoşlandığım bir bey var ama uzaktan kesiyorum sadece, bir türlü karşılaşamıyoruz. Bir gün boş dersimiz var üç kız geyik yapıyoruz. Bir arkadaşımız markette kondom yüzünden(üstünde ki fiyattan 5 tl fazla çıktı diye kasada bağırıp çağırmış) olay çıkaran bir kadını anlatıyor. Sessizliğin çöktüğü an konuşmazsam olmaz(!), şakasına "5 tl için sevişmedi mi acaba? :d" demem ve akabinde hoşlandığım beyin tam arkamdan yan gözle bakarak geçip gitmesi. Evet, salak gibi kızların kaş gözünü anlamadım :')

28 ekim 00:53 28 ekim 01:03

206. En yakın arkadaşım mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmıştı. Dahiliyede yer kalmayınca kendisini psikiyatri servisine yatırdıklar, bende refakatçisiyim. İkimizde 20-21 yaşlarında felanız. Aklımız on karış havada. Yerinde durana aşkolsun. Dedik gidelim ortak alanda oturalım. Ortak alan dediğim psikiyatri bölümünün ortak alanı. Neyse gittik oturuyoruz. Benim arkadaş sevgisiyle telefonda mesajlaşıyor. Bende sıkıntıdan patlıyorum. Normalinde kolayca sosyalleşen bir insan değilim ama o gün sohbet edeceğim tuttu. Karşımda oturan ablaya siz neden hastanedesiniz diye sordum. Kadın gözlerini boşluğa dikip, üzgün bir ifadeyle eşimi kaybettim dedi. Yüreğim burkuldu tabi durur muyum, üzülmeyin, ölüm bir son değildir. Eminim o şuanda yanınızdadır ve elinizi tutuyordur dedim. Kadın yüzüme bakıp hafifçe tebessüm etti. "Bende zaten öyle düşündüğüm için burdayım. "

24 ekim 21:47

205. Bir gün ergenliğimin doruklarında, çevremdeki herkese ters ters davranıp cool olduğumu zannettiğim zamanlarda asansöre bindim, benimle birlikte asansöre kıvırcık saçlı, çiçekli elbiseli, mis gibi kokan bir kadın bindi, ben de yağlı saçlarla, zincirli pantolonla takılıyorum. Kadın benim yanımda durdu, yalan söyleyeceğim nasıl kıskandım kadını anlatamam.

Sonra kadın bana 'bilmemkaç numaraya basar mısınız' dedi, tabi ergenlik ve kıskançlık kombo yapınca 'kör müsün kendin bas' dedim, kadın bana dönüp 'evet görme engelliyim' dedi.

O anda ne kıskançlık ne çakma coolluk kaldı, yerin yedi kat dibine girdim, kadından defalarca özür diledim, kadın sadece güldü, 'takma kafana' dedi ve konuyu kapattı.

Rezillik bir yana o gün cool insan nedir, nasıl olunur öğrendim.

24 ekim 19:46


204. metroda bayılmıştım. hani öyle fenalaşmak falan değil, ciddi ciddi bayılmıştım. insanlar ambulans çağıracak kadar endişelenmiş ama benim için uyanıp durumu fark ettiğimde oldukça utanç verici bir andı. ambulansa gerek olmadığını söyleyip ilk durakta inip koşa koşa kaçmıştım.

17 eylül 21:23

203. gratis kartınız var mı sorusuna "hayır ama sahip olmak istiyorum" demek... hala utanırım.

sarhoşken tanımadığım insanlara sarılıp (gizlinot: sarıldığım birisiyle şu an sevgiliyim), tanımadığım erkeklerin göbeklerine vurup "kilo ver spor yap biraz" demek (gizlinot: utancımdan öleceğim kendimden nefret ediyorum), içinde çimento kalıntıları olan el arabasına binip kot şortumu kirletmek.

17 eylül 21:11 17 eylül 21:12

202. ben ilkokula giderken o zamanlar üniversiteli ablam eve çok yakın bir arkadaşını getirmişti. ikisi sürekli gülüp eğleniyorlardı, dikkatlerini çekmeliydim. (gizlinot: çocuk aklı işte) yanlarına gidip bakın nasıl ip atladığımı göstereyim derken, ipin üstünden zıplamamla beraber osurmuştum. ehehehe bayağı utandığımı hatırlıyorum ama çok da gülmüştük.

17 eylül 20:09

201. Söyler misiniz lütfen benden başka hangi salak sevgilisiyle konuşurken YANLIŞIKLA TELEFONUN CEBİMDE KALMASI ESERİ eski flörtünü konferans konuşmasına alır ki?

17 eylül 19:30


200. lisedeyken o zamanki çok sevdiğim erkek arkadaşımla sinemaya gitmiştik bir korku filmine. Normalde korku filmi izlemeye bayılırım ve etkilenmem ancak herhalde o anın da büyüsüyle anlık bir refleksle sıçrayarak sevgilimin koluna sarılacağım diye diğer taraftaki adamın koluna yapıştım, adam da ne oluyor diye sıçrayıp elindeki içeceği üzerine dökmüştü şu an gülüyorum ama çok çok utanmıştım.

14 eylül 02:22

199. Geçen sabah Sarı dolmuşa bindim işe gitmek için. Şoförün yanındaki iki kişilik koltukta cam kenarında oturuyorum. Kulağımda kulaklık var. Yol uzun, köprü trafiği filan. Uyuyakalmışım.

Yanımdaki konuşmalar ve kibarca bir dürtmeyle uyandım. O sırada dolmuş durdu. Ben de şoförle aramda oturan bey inecek sanarak yol vermek içln indim.

Ama adam inmedi. Aramızda geçen saçma diyalog sonrasında(gizlinot: Bunu paylaşırsam daha da rezil olurum ) tekrar yerime oturdum. Meğer uyuyakaldığımdan ineceğim yeri kaçırmamam için uyandırmışlar beni.(gizlinot: İnsanlık ölmemiş, sizi gidi minnoşlar)

Bu da böyle saçma ve gereksiz bir anımdır.

14 eylül 01:10 14 eylül 01:12

198. Çoğumuzun kıyıda köşede eski, kullanmadığı, ama hala iyi durumda ve kullanılabilecek bir telefonu vardır. Benimde vardı. Samsung s4 mini. 2 yıl önce kullanıyordum. Sonra yok yavaşlayınca içindeki resimleri, uygulamaları falan yedekleyip bir güzel sildim. O aralar da yeni telefona geçtiğim halde harıl harıl eski telefonuma kendi hayatımdan ilham alarak ürettiğim bir kitap gibi birşey yazıyorum. Biraz açık yerler de var kitapta. (gizlinot: Aslında konusu da güzel oldu. Arkadaşlarıma bir kitap buldum deyip özetini yazıp attım “oha çok güzelmiş” demişti hepsi. Sonra gerçeği söylemiştim tabi) her neyse bir gün otuzlu yaşlarda yakın ve sık görüştüğümüz bir akrabamız telefonunu tamire verdiğini, Tuşlu telefon kullandığını ve işlerini halledemediğini, o yüzden whatsapp’ta atılan mesajlara cevap veremediğinden yakınıyor. İyilik meleği annem de gidip benim telefonu veriyor ama ben telefonu bir yıldır açmamışım ve kitap yazmayı da bırakmışım. Bu yüzdende aklımın ucunda yok. Aradan zaman geçiyor “sağ olun ya telefon çok işime yaradı. Bir aya teslim ederim, ama en sevdiğim de notlardaki hikaye oldu.” Demesiyle ben en ala kırmızı renge bürünüyor, başımdan dökülen kaynar suları hissediyorum. “Ehe ehe o çok sevdiğim yazarın kitabının bir bölümü yaa. Sıkılınca okumak için kaydetmiştim.” Diye sıyrılmaya çalışsam da yememişti bence. (gizlinot: Ulan vicdansız, okey oku da niye rezil edip boş boş konuşuyorsun o kadar insanın önünde?)

14 eylül 01:02