yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (211)
  • medya (1)

  211. aslında kimse görmedi sadece ses duydular ama insan kendine kendine de rezil olabiliyormuş süslüler.

  bir akşam yatmaya hazırlanıyorum ve suco kullanıyorum telefonumda elimde. plastik matara tabi şekilden şekle giriyor su içmeye çalışırken her yerime döküldü tabii telefonuma da. sonra ben sevgilimi aradım telefonuma bişey oldu mu kontrol ediyorum sesi falan. ses az geliyor diye aha dedim bozuldu.  ayağımda da bir terlik var ama ıslak bir yerde nasıl kayıyor anlatamam buz pateni daha az kayar yani. evde deli dana gibi telefon kulağımda koşturuyorum telefon bozuldu diye. bir anda su içerken döktüğüm yere basıp uçmam bir oldu. yan bir şekilde tam sağ kalçamın üzerine güm diye düştüm ve telefon elimden fırladı. hala sevgilimle konuşurken hemde. sürünerek telefonu aldım ama gülmekten konuşamıyorum bile. sevgilimde bağırıyor madem aradın niye cevap vermiyorsun falan diye sdjfsdf. ertesi sabah arkadaşlarım dedi ki sen miydin o düşen biz eşya düştü sanmıştık dfsdfsdf. 

  edit: kalçam morarmıştı arkadaşlar baya baya uçtum yani (gizlinot: sajhsaja )

  8 haziran 02:10 8 haziran 02:11

  210. yaklaşık bir saat önce yaşandı taze taze. dışarda apartman kapısının camında dakikalarca yüzümü inceledikten sonra kapıyı açmamla karşımda sucuyu bulmam, adamı görür görmez ay diye bağırıp zıplamam, sonra da adama pardon deyip fatma girik gibi koşarak içeri girmem. adam kapıyı açmam için beklerken benim o saçma hareketlerimi izlemek zorunda kalmış resmen :( 

  16 nisan 14:21

  209. Taze bir olayla geldim. Utanç paylaştıkça azalır derler, hadi bakalım. İçeriği babydoll olan kargo paketim üst komşuya gitmiş. Kadın da ne hikmetse koskoca adımı görmeyip açmış. Sonra da imalı imalı "ürünü görünce benim olmadığını anladım, kusura bakmayın." diye anneme teslim etmiş. Bir de annem paketi açıp bakmış. Ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum, teselli alırım.

  16 nisan 13:05

  208. bir akşamüstü hülyalı hülyalı külotlu çorap almaya giderken mağazanın kapısına burnumla aynen şu şekilde girişmem;

  (link: https://youtu.be/VGSNLJ6sJtM cam kapıya çarpan kadın)

  içeridekilerin gülmesi, mağaza sahibinin kapıyı kontrol etmesi (gizlinot: kalbimi kırdı) insanlar artık gülmeyi bırakıp iyi misin diye sorarken benim ısrarla 20 denye müjde külotlu çorap almaya çalışmam.

  2 nisan 23:43

  207. ofiste (gizlinot: cam ofis) müzik dinlerken kendimden geçmiş bir şekilde gerdan kırmalı, omuz vurmalı dans ederken müdüre yakalanmak. adam şimdi beni görünce bütün ciddiyeti kaybolup gülüyor, umarım çabuk unutur.

  19 mart 11:53

  206. Bugün kızım rahatsızdı, okula göndermedim. Sabah da servisine kızımı bugün göndermeyeceğimi belirten bir mesaj attım uyku arasında ve uyudum kapıya kadar gelip boşuna beklemesinler diye. Mesajı atıp uyuduktan 45 dk sonra (6:55) servis tekrar beni aramak suretiyle uyandırdı ve aşağıdayız biz bekliyoruz dedi. Bugün göndermiyorum size mesaj attım ya, dedim. Haa tamam dedi kapattı servis ablası. Az önce uyanıp whatsappda gelen mesajlara bakarken, servise attığım mesaja gözüm ilişti. Yarı uykulu attığımı sandığım mesajla attığım mesajın alakası yok, kadına birsürü random  mesaj atmışım. Uyku arasında mesaj atmak pişmanlıktır.

  13 mart 09:09 13 mart 18:28

  205. Üniversitede Kapadokya'ya gitmiştik. Çömlek yapılan bir yere gittik tonton amcanın çömlek yapmasını izliyoruz ve çok kalabalık bir grubuz. Sonra amca denemek isteyen var mı dedi. Neredeyse herkes el kaldırdı sazan bende eksik kalır mıyım? Tontik amca beni çağırdı. Gittim. Başladım çömlek yapmaya. İki elimle dönen kaygan şeyi tutup güya şekil vereceğim. Uzadıkça uzadı o cisim, kayıyor çok başka bir şeye benzedi (anladınız siz) Herkes gülmekten yerlere yatıyor. Ben hala elimde kaymadan tutmaya falan çalışıyorum neye benzediğinden haberim olsa bırakmaz mıydım:) Sonra yerime geçtim arkadaş fotoğraflarımı çekmişti. Fotoğrafları gördüm. Yüzümde korku şaşkınlık elimdeki kayan uzun cisimi zaptetmeye çalışan halim. Hatırladıkça keyfim kaçıyor.

  Hatta Selin Ciğerci'nin buna benzer bir videosu vardı, izlerseniz daha net durumumu anlar ve eminim bolca gülersiniz süslüler :)

  13 şubat 10:23 13 şubat 10:28

  204. Bayılıyorum böyle başlıklara kendimi buluyorum resmen, favorim sevgiliye rezil olunan anlar.

  Bir kere hoşlandığım çocuk "senin whatsappin var mı? Bende x(gizlinot: Adim) diye biri çıktı." Diye sormuştu, "hayır, ama twitterim var." Demiştim. Çocuğun gözlerindeki :ne alaka" etrafımizdakilerin "mal mısın"bakışını hala hatırlıyorum. Not:sanırım o dönem wp yeni çıkmıştı ve ben indirmemiştim, onu da kişiyi takip edebileceğimiz bir yer falan sanıyordum da aramızda bağ oluşsun istemiştim.

  11 şubat 01:48

  203. ortamda üç kişi vardır, biri bir şey sorar ve sen cevaplarsın ama aslında sana sormamıştır... 

  10 şubat 09:34

  202. 8 yaşındaydım.benim ismim s harfi ile başlıyor.

  hoşlandığım bir çocuk vardı(şıpsevdi olduğum için herkese aşık olma potansiyeline sahiptim),çocuk dediysem abi baya 14-15 yaşlarındaydı ismi de o harfi ile başlıyor.

  bir gün onlara gittiğimizde gel sana bir oyun öğreteyim oynayalım demişti,oyunun ismi ''sos''.bilirsiniz xox gibi bir şey,harfler sos olunca üstünü çizip puan alıyoruz.

  o gece oyunu oynadık bitti ve dilimden şu cümleler döküldü; oğuz abiii benim ismim s, seninki de o harfi ile başlıyor ya hani...romantik olsun diye mi oyunun adı ''sos''?

  5 saniye falan suratıma bakıp HAYIR(!),hadi sen eve git artık demişti.

  gerçekten çocukluğumdan beri performansımdan hiçbir şey kaybetmedim, hala aynı safsalak hala aynı iflah olmaz romantiğim.

  10 şubat 02:11 10 şubat 02:12