sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (211)
 • medya (1)

211. yaklaşık bir saat önce yaşandı taze taze. dışarda apartman kapısının camında dakikalarca yüzümü inceledikten sonra kapıyı açmamla karşımda sucuyu bulmam, adamı görür görmez ay diye bağırıp zıplamam, sonra da adama pardon deyip fatma girik gibi koşarak içeri girmem. adam kapıyı açmam için beklerken benim o saçma hareketlerimi izlemek zorunda kalmış resmen :( 

16 nisan 14:21

210. Taze bir olayla geldim. Utanç paylaştıkça azalır derler, hadi bakalım. İçeriği babydoll olan kargo paketim üst komşuya gitmiş. Kadın da ne hikmetse koskoca adımı görmeyip açmış. Sonra da imalı imalı "ürünü görünce benim olmadığını anladım, kusura bakmayın." diye anneme teslim etmiş. Bir de annem paketi açıp bakmış. Ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum, teselli alırım.

16 nisan 13:05

209. bir akşamüstü hülyalı hülyalı külotlu çorap almaya giderken mağazanın kapısına burnumla aynen şu şekilde girişmem;

(link: https://youtu.be/VGSNLJ6sJtM cam kapıya çarpan kadın)

içeridekilerin gülmesi, mağaza sahibinin kapıyı kontrol etmesi (gizlinot: kalbimi kırdı) insanlar artık gülmeyi bırakıp iyi misin diye sorarken benim ısrarla 20 denye müjde külotlu çorap almaya çalışmam.

2 nisan 23:43

208. - evden şıkır şıkır hazırlanıp çıkmam (sınıfta sunum yapacaktım)

- okula gitmek için her zaman bindiğim otobüs hattına binmem

- otobüste otururken karşı tarafta oturan çocukla derin derin bakışmam (Ankaralı süslüler bilirler klasik ego otobüsü)

- ama çocuğun sırf kıllığına arada sırada bakışlar atması, benim ise ekmek ile dibini sıyırmam

- inme vakti gelince havalı bir şekilde kalkmak isterken kafamı otobüsün tavanına çarpmam (yüksek koltukta oturuyordum)

- çocuğun gülmesi

- çok utandığım için bir anda kendimi yere atıp bayılma numarası yapmam

- otobüsün durması

- gözlerimi açamamam

- herkesin başıma toplanması

- gözlerimi hâlâ açamamam

- ambulans sesi

- hastane

- gözlerimi sonunda açabilmem

- bir günümün çöp olması

- istiklal marşı

- kapanış.

2 nisan 23:33

207. ofiste (gizlinot: cam ofis) müzik dinlerken kendimden geçmiş bir şekilde gerdan kırmalı, omuz vurmalı dans ederken müdüre yakalanmak. adam şimdi beni görünce bütün ciddiyeti kaybolup gülüyor, umarım çabuk unutur.

19 mart 11:53

206. Bugün kızım rahatsızdı, okula göndermedim. Sabah da servisine kızımı bugün göndermeyeceğimi belirten bir mesaj attım uyku arasında ve uyudum kapıya kadar gelip boşuna beklemesinler diye. Mesajı atıp uyuduktan 45 dk sonra (6:55) servis tekrar beni aramak suretiyle uyandırdı ve aşağıdayız biz bekliyoruz dedi. Bugün göndermiyorum size mesaj attım ya, dedim. Haa tamam dedi kapattı servis ablası. Az önce uyanıp whatsappda gelen mesajlara bakarken, servise attığım mesaja gözüm ilişti. Yarı uykulu attığımı sandığım mesajla attığım mesajın alakası yok, kadına birsürü random  mesaj atmışım. Uyku arasında mesaj atmak pişmanlıktır.

13 mart 09:09 13 mart 18:28

205. Üniversitede Kapadokya'ya gitmiştik. Çömlek yapılan bir yere gittik tonton amcanın çömlek yapmasını izliyoruz ve çok kalabalık bir grubuz. Sonra amca denemek isteyen var mı dedi. Neredeyse herkes el kaldırdı sazan bende eksik kalır mıyım? Tontik amca beni çağırdı. Gittim. Başladım çömlek yapmaya. İki elimle dönen kaygan şeyi tutup güya şekil vereceğim. Uzadıkça uzadı o cisim, kayıyor çok başka bir şeye benzedi (anladınız siz) Herkes gülmekten yerlere yatıyor. Ben hala elimde kaymadan tutmaya falan çalışıyorum neye benzediğinden haberim olsa bırakmaz mıydım:) Sonra yerime geçtim arkadaş fotoğraflarımı çekmişti. Fotoğrafları gördüm. Yüzümde korku şaşkınlık elimdeki kayan uzun cisimi zaptetmeye çalışan halim. Hatırladıkça keyfim kaçıyor.

Hatta Selin Ciğerci'nin buna benzer bir videosu vardı, izlerseniz daha net durumumu anlar ve eminim bolca gülersiniz süslüler :)

13 şubat 10:23 13 şubat 10:28

204. Bayılıyorum böyle başlıklara kendimi buluyorum resmen, favorim sevgiliye rezil olunan anlar.

Bir kere hoşlandığım çocuk "senin whatsappin var mı? Bende x(gizlinot: Adim) diye biri çıktı." Diye sormuştu, "hayır, ama twitterim var." Demiştim. Çocuğun gözlerindeki :ne alaka" etrafımizdakilerin "mal mısın"bakışını hala hatırlıyorum. Not:sanırım o dönem wp yeni çıkmıştı ve ben indirmemiştim, onu da kişiyi takip edebileceğimiz bir yer falan sanıyordum da aramızda bağ oluşsun istemiştim.

11 şubat 01:48

203. ortamda üç kişi vardır, biri bir şey sorar ve sen cevaplarsın ama aslında sana sormamıştır... 

10 şubat 09:34

202. 8 yaşındaydım.benim ismim s harfi ile başlıyor.

hoşlandığım bir çocuk vardı(şıpsevdi olduğum için herkese aşık olma potansiyeline sahiptim),çocuk dediysem abi baya 14-15 yaşlarındaydı ismi de o harfi ile başlıyor.

bir gün onlara gittiğimizde gel sana bir oyun öğreteyim oynayalım demişti,oyunun ismi ''sos''.bilirsiniz xox gibi bir şey,harfler sos olunca üstünü çizip puan alıyoruz.

o gece oyunu oynadık bitti ve dilimden şu cümleler döküldü; oğuz abiii benim ismim s, seninki de o harfi ile başlıyor ya hani...romantik olsun diye mi oyunun adı ''sos''?

5 saniye falan suratıma bakıp HAYIR(!),hadi sen eve git artık demişti.

gerçekten çocukluğumdan beri performansımdan hiçbir şey kaybetmedim, hala aynı safsalak hala aynı iflah olmaz romantiğim.

10 şubat 02:11 10 şubat 02:12