girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (260)
  • medya (16)

260. asosyal duruşum ve introvert olarak nitelendirilen karakterimi kırmak için son 1 ayda,

1 adet minimum 20 kişilik meyhane buluşması, 2 doğumgünü, 5 ev partisi (2 si bizde) dahil oldum.

sonuç: pert oldum ve hala evde yalnız kalmayı yeğliyorum sokağa çıkıp sosyalleşmeye.

nasıl yorulmuyor bu insanlar diye diye masterchef jumior izliyorum.

nasıl yorulmuyorlar?

39 dk önce

259. o kadar değişken ki ruh halim artık kafam kaldırmıyor bu hareketliliği. bu sıralar hep uçlarda bir çocuk gibi mutlu, bir de aşırı üzgün. bipolar mıyım acaba, yoruldum bundan.

59 dk önce

258. birkaç gündür kimseyle konuşmadım. günaydın falan da dahil. ev-iş sadece. fazlasıyla hüzünlü, yalnız hissediyorum. anneannemi çok özledim. bir buçuk sene oluyor kaybedeli. gün geçtikçe hem alışıyor insan hem de daha ağır geliyor özlem.

1 saat önce


257. Çok uzun zamandır gercek anlamda mutlu değilim keyfim yok zaman geçirmek için yaşıyorum sanki 

1 saat önce

256. Duman'la aynı festivali paylaşan Oscar and the wolf gibiyim. Kafam karışık.

bugün 11:54

255. Şu anda kestiremiyorum.

Hayatımın en zorlu 6 yılında bugün farklı bir boyutuna geçmek için adım attım. Ve hayatımın en büyük 2. Belirsizliği bu.... Bundan yarım saat sonra kimseden hoşlanamayan, sevemeyen, hiç aşık olmamış kendimin 1 senedir sanırım inceden yanık olduğum çocuğun başka bir kızla sırnaşık hallerine şahit oldum... Hem de o dışa gösterilen karakterle içinin tamamen farklı olduğunu görerek. - Benden haberi var da denemez, ama yokta denemez. -

Akşam uykusuzluktan ölürken başımın ağrısına içtiğim kuvvetli ağrı kesici uykumu açtı da diyemem, göz kapaklarım düşüyor ama uyuyamıyorum. Karın ağrım devam ediyor, düşünme yetim durdu. Ayrıca en yakın arkadaşlarımdan biri olan, birçok hatasına rağmen defalarca affettiği, kendime istediğimi aynısını ona da istediğim ve elde etmesi için elimden geleni yaptığım arkadaşımın benden ufacık bir not saklamak için şekilden şekile girdiğini gördüm. 10 Eylül bana fazla geldin. Hissetmiyorum...

11 eylül 01:24

254. (link: https://kidim2013.wordpress.com/tag/ben-bu-hayati-dolu-dolu-yasiyorum-ya-siz/ bu durumdayım)

2 eylül 21:44


253. beni işe alacakmış gibi davranan, birlikte çalışmak istediğini, cumaya kadar arayacağını söyleyen kurum tarafından aranmadım. kendimi düğün günü terk edilen doktorlar ela gibi hissediyorum.

2 eylül 14:27

252. Bomboş..

21 ağustos 03:01

251. Boşvermiş. Tek kelimeyle tam olarak bu.

21 ağustos 01:26