girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (223)
  • medya (15)

223. Bu kadar kötü hissedemezdim herhalde en kötülerini yaşadım zannederken. Birkaç gün önce sol tarafımın uyuşmasıyla ve aşırı kalp çarpıntısıyla neye uğradığımı şaşırdım. Aile tayfası ilaç dokunması diyor (kas gevşetici), arkadaş tayfası anksiyete diyor bense niye doktora gitmedim yürek mi yedim diyorum. Yoruldum. 

21 mayıs 20:38

222. çok fena dağıtasım var ama sonra beni kim toplar diye düşünüp kendimi bırakmaya korkan bir haletiruhiye içindeyim.

13 mayıs 21:59

221. Saçlarımı düzleştirmekten, yıpranmalarını görmekten yıldım. Doğal şekli çok moralimi bozuyor, kullanamıyorum. Saçları kuruyunca düz olan, hiçbir şey yapmadan kullanabilen insanlara çok özeniyorum. 

Aynı saçlarım gibi ruh Halim de, daha güzel,daha iyi olsun diye uğraşmaya çalışırken  daha kötü hale getiriyorum. Yoruluyorum, yıpranıyorum, üzülüyorum. Ben bu hayatı seçmedim, ama düzeltmek de kolay değil. Çok şey istiyorum, ama hiçbir şeye motivasyonum yok. Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden. O yüzden de Hiçbir şey de düzelmiyor, düzelmeyecek gibi geliyor. 

13 mayıs 21:37


220. Kendimi işe yaramaz, harcanmış, boş beleş, şu yaşına gelmiş ama elinde hiçbir şey olmayan, saçma sapan bir insan gibi hissediyorum, oysa ne potansiyelim vardı benim. Bir depresyon yıllarca üst üste koyup inşa ettiğim her şeyi yıktı geçti, bana kala kala abuk sabuk bir moloz yığını kaldı..

13 mayıs 21:29

219. kaybolmuş gibi hissediyorum. bir (gbkz: soundgarden )şarkısı gibiyim aslında ama chris'ciğimin o güçlü ve vahşi (gbkz: badmotorfinger) günleri değil de; daha çok (gbkz: the day i tried to live) dönemleri gibi.

havada asılı gibiyim, tatmin olamıyorum, ne olacağım korkusu var, ne yapıyorum ben sorusu içimi eziyor, her şeyi erteliyorum... denemeyi bile bırakmış olabilirim.

13 mayıs 20:59

218.  Bu nası bir ağrı, sanırım birazdan karnım patlayacak ve kan gövdeyi götürecek!!

ilgili medya:
1
13 mayıs 11:40

217. İyi hissetmiyorum.

Kendime çok ama çok kızgınım.

Bir hatam sonucu geride bırakmaya çalıştığım insan şu an tekrar hayatımda ve ben bir yıl önceki halime geri dönmüş gibi hissediyorum.

Kafasına göre gelip gidiyor ne isterse onu yapıyor ve hiçbir şeyin farkında değil.

Ne olacak onu da biliyorum buluşacağız sonra yine ghost olacağım yine mesaj atmayacak aramayacak sormayacak.

Ben yine düşüneceğim neden diye.

Elimde telefon mesaj beklemek nasıl zoruma gidiyor nasıl gururum kirik...

Ona belirsiz davranışları için kızgınım kendime ise çok kırgınım...

Ama bu hata boşu boşuna olmadı ve icimde ona karşı daha önce olmayan bir ateş uyandi.

Anne boleyn mode on.

13 mayıs 03:06


216. Çok uzun yollar yürümüşüm de tam soluklanmak için oturduğum yerde elime çözeyim diye düğümlerle dolu bir yumak vermişler gibiyim. bıkkınım. 

13 mayıs 02:00

215. çok yorgun. öyle böyle değil.

ruhun yorulması da kötü birşeymiş. eskiden çok kolay başa çıktığın şeyler artık imkansız geliyor...

11 mayıs 01:52

214. saat 17:00'ye geliyordu ve mesai bitmek bilmiyordu... içimden gelen (link: https://www.youtube.com/watch?v=SNbmYxZiAak şu) şarkı ile birlikte önümdeki klavyeyi bir kenara fırlatıp kapıdan koşarak çıkmak ve çılgın gibi sokaklarda koşmak. gel gör ki mesai henüz bitmedi sözlük...

10 mayıs 16:40