girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (256)
  • medya (17)

256. Bomboş..

bugün 03:01

255. Boşvermiş. Tek kelimeyle tam olarak bu.

bugün 01:26

254. Bayram üzeri hasta oluyorum sanırım. Terden kaç kere üst baş değiştirdim hatırlamıyorum. Bütün bunların üzerine beklediğim ilgi gelmeyince de bir miktar üzdü beni. Retro hala bitmemiş anlaşılan.  

bugün 00:05


253. uzunca bir süre sadece sessizliği dinlemeye ihtiyacım var. herkesten ve her şeyden uzağa; dilini ve kültürünü bilmediğim, tümüyle yabancı olduğum bir şehre gitmek istiyorum. bir süre beynimin gürültüsünü geride bırakıp sadece ruhumu doyurmak, dünya üzerinde ufacık da olsa kendime ait bir yer edinip huzura doymak istiyorum. kendimden, yaşanmışlıklardan, belirsizlik ve arada kalmışlıklardan o kadar çok yoruldum ki... bazen de sadece gitmek ve geri dönmemek istiyorum. ruhumun biraz daha ulaşılabilir bir şeylere ihtiyaç duyuyor olmasını dilerdim. fakat kendim için; ''evet sancılı bir süreçtesin seni anlıyorum böyle hissetmen gayet doğal sadece biraz sabret, geçecek ben senin hep yanındayım. bu kadar çabaladığın için seninle gurur duyuyorum. lütfen biraz daha sabret. biliyorum çok yorgunsun ama enerjinin son damlasını kendin için kullan. kendini, kişiliğini, gücünü heba etme. şansını kullanmaman kendi hayatına yapacağın en büyük kötülük olur. biraz zorlanacaksın evet ama zorlanıyor olman yapamayacağın anlamına gelmiyor. unutma ki sen çok güçlüsün. '' demekten başka hiçbir şey gelmiyor elimden.

dün 23:45 dün 23:48

252. kulakligi cikardigim anda kendimi yok etmek istiyorum. insanlarla arama bu sekilde mesafe koydum. duymuyorum, kimseyi duyamiyorum ve bu duygu harika. is,sokak hatta ev. kulaklikla yasiyorum bir suredir. bakalim sonu nereye gidecek.

16 ağustos 20:41

251. Salı akşamı eski sevgilimin yeni sevgilisiyle elele yürüdüğü hikayeleri izledim.İlk açtığım anda neye uğradığımı şaşırdım zaten, elim ayağım boşaldı.Ben hayatıma birini alacak psikolojide değilim buna enerjim yok hayatagacı falan deyince hayatına yakın zamanda birini almaz sanmıştım.Yani ciddi ciddi bir bana mıydı yollarının dikeni diye hesap sorasım var ama kime neyi soracaksın ki gram değer vermemiş işte sana dahası var mı? Demek ki içten içe bekliyormuşum biraz kafasını topladığı zaman yeniden konuşmaya başlarız diye...

Bir yandan da rahatladım aslında bir türlü nokta koyamıyordum,kafamın içinde bitiremiyordum ama artık bitirebilirim.Bir yandan çok zayıf hissediyorken bir yandan da çok güçlü hissediyorum sözlük.

16 ağustos 13:17

250. Ağlamak istiyorum, mutsuz değilim, neden ağlamak istediğime dair en ufak bir fikrim yok.

15 ağustos 00:10


249. Yaklaşık bir aydır bulaşamadığım sevgilimle yarın buluşacağız o yüzden çok heyecanlıyım uyuyamıyorum

13 ağustos 00:54 14 ağustos 16:03

248. Bomboş tavanı izliyorum, hayatım boyunca hiç umutsuz bir insan olmadım. Çevremde ki insanlar hep neşeli olarak nitelendirirdi. Ve artık ülkenin durumundan, stresten yoruldum. Göğsüme öküz oturmuş gibi hissediyorum. Ve en kötü bu hissin geçeceğine dair umudum yok.

13 ağustos 00:52 13 ağustos 00:52

247. kötü günleri atlattık, önümüzde çok daha kötü günler var.

25 temmuz 04:55