girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (227)
  • medya (15)

227. Dün kaybettiğimiz bebek köpek bir yandan, kaybolan, bütün gece aranarak sabah bulunan kuzenim bir yandan tatil korkunç başladı. Bir gecede 10 yıl yaşlanmış hissediyorum.

16 haziran 11:10

226. kötüyüm süslüler direncim sonuna kadar olsa bile asla ve asla inancım umudum kalmadı. kafamı bir türlü toparlamıyorum sanki iç organlarım beni ele veriyor midem başım kollarım göğüs kafesim hepsi birden ağırlık üstümde. direniyorum evet etrafımdaki insanlar beni üzgün gördüklerinde sadece oh iyi olmuş derlercesine gülüyorlar. ruh var mıdır bilmiyorum halim aynen bu şekilde olur olmaz yerde başım dönüyor yığılacak gibi oluyorum. sakın diyorum kendine. saçma sapanım umarım bir gün bende güzel günler yaşarım

11 haziran 22:22

225. Çok yorgunum.her şeyden,herkesten bıkmış haldeyim.Sanki yıllarca üst üste binmiş ne varsa,aman neyse geçer dediğim ne varsa bu aralar vuruyor beni.Bu zamana kadar ne olursa olsun umudunu kaybetmeyen ben artık umudun ne saçma olduğunu düşünüyorum.Çevremdeki herkesten soğudum kimseyle konuşmak istemiyorum.kendimle de.Bütün sosyal medyalarımı kapattım.keşke kendimi de kapatabilsem.sanki herkes hep yalan söylemiş gibi sanki hep kandırılmışım gibi.sanki hayatımdaki herkesi zorla tutmuşum onlar hep gitmek istemiş gibi.mümkün değil mi sıfırdan bir hayata başlamakBir kuşun ötüşünden mutlu olmaya tekrar başlamak çok mu zor.

11 haziran 19:31


224. misantropi hat saffada bugün, elleşmeyin.

8 haziran 11:54

223. Bıkmış ve tükenmiş.Gunlerdir ders çalışıyorum ve yarın dönemin son sınav/sözlüsune gireceğim.Buna rağmen hissettigim şey endişe ve korku.Umarim yarın bu saatlerde rahatlamış hissederim.Cok tükendim süslü sözlük..

Edit=Sınıfını geçtim,çok zor oldu ama oldu.

8 haziran 01:36 8 haziran 22:26

222. Bu kadar kötü hissedemezdim herhalde en kötülerini yaşadım zannederken. Birkaç gün önce sol tarafımın uyuşmasıyla ve aşırı kalp çarpıntısıyla neye uğradığımı şaşırdım. Aile tayfası ilaç dokunması diyor (kas gevşetici), arkadaş tayfası anksiyete diyor bense niye doktora gitmedim yürek mi yedim diyorum. Yoruldum. 

21 mayıs 20:38

221. çok fena dağıtasım var ama sonra beni kim toplar diye düşünüp kendimi bırakmaya korkan bir haletiruhiye içindeyim.

13 mayıs 21:59


220. Saçlarımı düzleştirmekten, yıpranmalarını görmekten yıldım. Doğal şekli çok moralimi bozuyor, kullanamıyorum. Saçları kuruyunca düz olan, hiçbir şey yapmadan kullanabilen insanlara çok özeniyorum. 

Aynı saçlarım gibi ruh Halim de, daha güzel,daha iyi olsun diye uğraşmaya çalışırken  daha kötü hale getiriyorum. Yoruluyorum, yıpranıyorum, üzülüyorum. Ben bu hayatı seçmedim, ama düzeltmek de kolay değil. Çok şey istiyorum, ama hiçbir şeye motivasyonum yok. Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden. O yüzden de Hiçbir şey de düzelmiyor, düzelmeyecek gibi geliyor. 

13 mayıs 21:37

219. Kendimi işe yaramaz, harcanmış, boş beleş, şu yaşına gelmiş ama elinde hiçbir şey olmayan, saçma sapan bir insan gibi hissediyorum, oysa ne potansiyelim vardı benim. Bir depresyon yıllarca üst üste koyup inşa ettiğim her şeyi yıktı geçti, bana kala kala abuk sabuk bir moloz yığını kaldı..

13 mayıs 21:29

218. kaybolmuş gibi hissediyorum. bir (gbkz: soundgarden )şarkısı gibiyim aslında ama chris'ciğimin o güçlü ve vahşi (gbkz: badmotorfinger) günleri değil de; daha çok (gbkz: the day i tried to live) dönemleri gibi.

havada asılı gibiyim, tatmin olamıyorum, ne olacağım korkusu var, ne yapıyorum ben sorusu içimi eziyor, her şeyi erteliyorum... denemeyi bile bırakmış olabilirim.

13 mayıs 20:59