girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (252)
  • medya (16)

252. 2 yıllık çalışma,alınan onlarca test kitabı, çözülen yüzlerce soru... sonunda bitti sözlük inanamıyorum. O kadar mutlu ve özgür hissediyorum ki. Umarım sonuçlar açıklanınca da bu kadar mutlu olabilirim. 

1 temmuz 15:35

251. Fi'deki Özge nin barda delice dans ettiği o ruh halindeyim.Böyle oynasam kurtlarımı döksem arınacakmışım gibi tüm dertlerimden.Ama onun horon versiyonu😂

1 temmuz 14:35

250. kendimi yemekle meşgulum, sevdiğim bir adam var ve birlikteyiz. ve ben o yokmuş gibi yaşamaya devam ediyorum.(gizlinot: bağlılık anlamında değil)(gizlinot: karar alma)(gizlinot: yaşama yön verme gibi)

huzuru bulabileceğim bir fırsat olsa kilometrelerce uzağa koşar giderim. aklıma çok sonra gelir ve kararımı etkilemez oluşu.. sanki onu nerede bırakırsam bırakayım onu sevecekmişim gibi.

onu mutsuz etmekten korkarak bir ilişki yaşıyorum. gitmek isteyerek. uzaklarda bir başına olmayı dileyerek.

kendimi keyif veren bir ot gibi hissediyorum. adam bunları bilse ve yaşamak durumunda kalsa keyiften zehire dönecekmişim gibi. içimden bıktım artık daha sakin bir yaşam, hiç tanıdık olmadan, upuzak bir yer istiyorum sesini nasıl susturacağım. bazen hayallerimde yalnızım bu bile üzüyor onu. beni de üzüyor.

yalnızım çünkü bıktım tantanalardan, birbirine tıpatıp benzeyen yaşamlardan. çok uçuk gelebilir ama beni tekdüzelik korkutuyor. kalp ritmi bile düz çizgi değilken, dümdüz bir yaşam. söylesene sevgilim şimdi biz böyle güzel güzel flört ediyoruz ya, sen 'düzen' (gizlinot: garanticilik) kurduktan sonra bir aile kurmak isteyince, ben; benim gibi birini boğan bir döngünün içine nasıl gireceğim? keşke evlilik ikimizin arasında takılan yüzükle olsa, olağan bir şeymiş gibi. tantanasız. hazırlıksız. gelmeli gitmeli bir kumpanyaya dönüşmese. sen bıraksan mı beni acaba ? yoksa her gün biraz daha boğulacağım ben.

1 temmuz 04:20


249. Anadolu ajansı gibiyim bu ara, en tepeden başlayıp aşağı doğru ivmeleniyorum. Tatil şart. 

30 haziran 23:24

248. ne düşündüğümü bilemediğim bir ruh halindeyim.

özel ders alırsam psikologa gidemeyeceğim gerçeği çok güzel yüzüme çarptı.eğer durumum kötüye giderse belediyenin psikolog hizmetlerine falan bakarım.

ayrıca hocayla konuşurken söylemediğim bir şeyi kafama taktım ve şuan onu düşünmekten başım ağrıyor.bu kadar küçük bir şeyi nasıl takabilirim anlayamıyorum.

sınavla ilgili gördüğüm her şey de geriyor beni.delirmeye yaklaşmış bir haldeyim.

30 haziran 15:24

247. Tweetynin erkek olduğunu öğrendiğimde de böyle olmuştum, öyle bi hal, öyle bi bomboşluk

30 haziran 12:18

246. migrende 5.gündeyim ve azalmıyor, artıyor şiddeti. üzerine o kadar yorgunum ki ayak tabanlarım dahi acıyor. kafamı kaldırabilecek gücüm kuvvetim yok. ofisteyim, akşama ise dağ gibi emrivaki misafirim var. başka açıklama yapma gereği duymuyorum. teşekkürler.

ekleme: reglimin ilk günündeyim bir de. sancılarım var.

30 haziran 11:20 30 haziran 11:25


245. Uykum yok. Yataktan çıkasım da yok. Yarın ne yapmak istediğimi/neler yapmam gerektiğini düşünüyorum. Henüz bir sonuca ulaşamadım.(gizlinot: Uyuyamadığım için mi saçmalıyorum ki?) 1 ay kala kpss ye hazırlanmaya karar vermek de buna dahil. (gizlinot: Boku yedim galiba)

Twitter vs. Süslü okuyorum halen. Kafam çok karışık. Hem de her konuda.

30 haziran 04:30

244. Çıldırmak üzereyim. Lodos falan mı var İstanbul'da? 2saattir kesintisiz başım ağrıyor. İlaç şimdi içtim ama çatlamak üzere sol tarafım.

30 haziran 03:18

243. umutsuz ama daha çok da öfkeliyim.

el kadar masumlara çocuklara, hayvanlara yapılan zulümler, ve bunlara karşı susan ''yetkililer''.

metrekareye çok fazla kötülük düşüyor. nereden düştük bu azap çukuruna?

niye bir şey yapılmıyor? artık insanlardan umudumu kestim. thanos gibi bir hayırsever çıksa, adalet taşını gediğine koysa da, şu üç boyutlu pislikler toz olup yok olsa.

başka türlü kurtuluşumuz olmayacak çünkü, yasa çıkarmak, kanun yapmak, ceza sistemini değiştirmek gibi eylemlerin yanında, thanos daha az fantastik ve olası.. nedense...

30 haziran 02:06