yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (166)
  • medya (7)

  166. Italyan şef danilo zanna'nın oynadığı bir reklam var bu ara televizyonda gösterilen. Mutfakta geçen bu reklâmdaki söz konusu mutfak, daire youtube kanalındaki şu beyoğlu'ndaki eve ait olan büyük mutfak sanırım. Çevremde bu youtube kanalını izleyen kimse olmadığı için resmen dert olmuştu bana. Buraya yazayım da rahatlayayım dedim. Linkleri bırakıyorum.

  (link: https://youtu.be/pg7fPSfHuWc Danilo zanna'lı reklam)

  (link: https://youtu.be/tdnuZzBifR4 Daire kanalındaki evin videosu )

  20 eylül 21:42 20 eylül 21:42

  165. aynur aydının (link: https://www.youtube.com/watch?v=H29brjBqdTE saçma klibi) hangi klibin çakması merak ediyorum. popo sallama hülya avşardan geçti diyelim, peki bacak arasında o amcanın ne işi var, alla sen ?

  20 eylül 20:09

  164. Hergün haberlerde yayınlandıkça artan ve çoğalan yeni bir kadın şiddet haberi. İçim daralıyor, kalbim sıkışıyor. Biz izledikçe, okudukça kanalların daha da fazla yayınladığı haberler artık bu korkunç durumu normalleştiriyor. İnanılmaz derecede emsal oluşturuyor. Tabiri caizse eşşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürüyor. “Senin de sonun “o”nun gibi olur..”, “O öyle yapmış bak bende yaparım sana” haberlerde hep aynı söylemler. Örnek oluşturuyor kardeşim işte sansürlü yayınlayın. Reyting dışında bir derdiniz oldun mesela ”sorumluluk”. Tabi ki haberi yapılacak bu çirkin saldırıların tabii ki toplum haberdar edilecek ama biz artık oraları geçtik ülke olarak. Her çirkinliği, eziyeti, yanlışı kendine örnek alıyor bu ülke vatandaşı. Çünki vicdan eksikliği yaşıyoruz. ekranda hep en agrasif, en negatif siyasiler, ünlüler, programlar, diziler Prim yapıyor. Ülkenin ruhu kirletiliyor. 

  20 eylül 08:42

  163. kendime "vazgeç bak manyak olursun ciddi söylüyorum" demek istiyorum.

  20 eylül 05:02

  162. hedeflerime ulaşamayacağımı düşünen, elimdekiyle yetinmeyip daha fazlası ve daha yükseği için çalışıp çabalamak istediğimi söylediğimde "sen kendini ne sanıyorsun kır dizini otur işte elindekine şükret" iması yapan, düşüncelerimi, beni, yaptıklarımı küçümseyen ve alay eden kişilerin suratına "aslında böyle düşünmekte haklısın, eğer senin gibi kendine sevgisi/saygısı olmayan, özgüvensiz, sırf bu kafa yapısına sahip olduğu için hayatta elle tutulur hiçbir şey başaramamış bir insan olsaydım yapacak daha iyi hiçbir işim olmadığından ben de başkalarının mutluluğunu ve motivasyonunu yok etmeye çalışırdım" diye bağırmak istiyorum. tamam kimsenin "waooww sen süpersin en iyisisin dünyanın en harika insanısın her şeyi başaracakısınnn!!!!" demesine gerek yok ama ne bileyim ya insanlar dehşet heves kırıcı sözlük, umursamamayı öğrenmek lazım...

  19 eylül 17:09

  161. İstanbul trafiğinde insanların kabalıklarına anlam veremiyorum. Lütfen hepimiz daha duyarlı, daha nazik, daha sabırlı olalım. Bugün gelen bir kadın sürücüye yol verdik ve  ona yol verdiğimiz için bize kızdı. Amacımız sadece ona yardımcı olmakken üstelik. Bir gülen yüz, bir teşekkür niyetine baş sallamak bu kadar zor olmamalı. İnsanların gerçekten tahammül sınırı kalmamış ne yazık ki.

  19 eylül 16:53

  160. Bi söz vardı:”dünya hassaslar için bir cehennemdir.”diye,gerçekten o doğru ki artık çok yoruldum insanların beni kırıp sanki hiçbir şey yapmamışcasına davranmalarından üstelik tavır yaptığım için yine beni suçlamalarından.çevremdeki herkes bilir ben hassas ve alıngan bir kişiliğe sahibim ama gönlü kolay alınabilen bir yapım vardır fakat asıl bunu en iyi bilen insanların bizi daha çok kırması resmen kalp yarası ya.hep içime atarım kırıldığım zaman konuşamam susarım sessizleşirim çünkü karşıdan beklerim bişeyler.ama ciddi anlamda en sevdiğim insanlardan karşılık alamıyorum yine üzülen ben oluyorum kimseye bir şey olmuyor.

  19 eylül 16:27

  159. insanlar hep panik, çok panik.

  19 eylül 16:20

  158. En yakın kız arkadaşımın aldatılmış olduğu muhabbeti dönerken birşey diyemiyorum, içten içe üzülüyorum. Aldattı desen üzülecek inanmayacak benle küsecek demesen gene üzülecek. Emin de olamıyorsun belkide aldatmadı, gerçekten iftira atıyorlar. ona şu an “içinde zerre kadar şüphe varsa bitir” demeyi isterdim ama sanırım şüphesi yok, umarım haklı çıkarsın sonunda kuşum.

  19 eylül 01:24

  157. Aile tanışması, gidip gelinmesi, kız istemesi, sözü, nişanı, kınası, düğünü hiçbirini istemiyorum. Yarın ev eşyalarımızı alıp düzenimizi kurup hiçbir şey olmamış gibi hemen yerleşik düzenimize geçerek yaşamak istiyorum. Başkaları mutlu olup göbek atacak diye yarın yaşamak istediğim mutlulugu bir sene ertelemek istemiyorum.

  Şuan hayaller vs. Hayatlar programında ben varım galiba.

  19 eylül 00:04