yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (400)
  • medya (13)

  400. beni sosyal medyadan bulup mesajla taciz edecek kadar ne yaşadınız? burada çok güzel insanlarla da tanıştım, konuşmak isteyene sorusu olana da mesaj kutum sonuna kadar açık ama bu saatten sonra şu ortama pek katkı sağlayasım kalmadı. benden paso. iyi eğlenceler.

  30 temmuz 22:57

  399. Girdilere Gelen şikayetlere bakıyorum, yazar bir firma ile ilgili kötü deneyim yaşadığını yazmış, firma tutmuş girdiyi şikayet edip hukuki işlem başlatıyoruz yazarın bilgilerini verin diye not düşmüş. Özellikle bir gelinlik firmasının üslubu dikkatimi çekti de kendilerini ne sanıyorlarsa alenen tüketiciyi tehdit ediyorlar. Eğer bir karalama olduğunu düşünüyorsan gerçekten yasal işlem başlatırsın, böyle aba altından sopa gösterip insanların eleştiri/deneyimini paylaşma hakkına korkutmaya çalışarak müdahale edemeZsin. İşini düzgün yapmak için efor sarfedeceğine didik didik arayıp olumsuz yorumları kaldırtmaya çalışırsan daha çok uğraşırsın.

  28 temmuz 01:57

  398. üzüntüden yutağım ağrıyor keşke duygusallığımı çöpe atma lüksüm olsaydı

  21 temmuz 00:37


  397. bombos hissediyorum. bu hissin gecmesi icin napabilirim bilmiyorum. kendinizi iyi hissettirmek ve bu durumdan cikmak icin yaptiginiz seyler, onerileriniz varsa lutfen yazin susluler. cok gucsuz hissediyorum.

  16 temmuz 23:01 16 temmuz 23:02

  396. Aylardır bitmek bilmeyen sırt ağrım var. Öyle ki artık geceleri uyanır oldum ağrısına. Yine bu sene olmadığı kadar hastaneye gittim, doktor muayenesi yaşadım. Kırklı yaşıma merhaba bol ödüllü oldu. Tüm bu süreçte öğrendiğim şeyleri aşağıya usulca bırakıyorum.

  ** bolca hareket. Özellikle masa başında helak oluyorsanız, sporu sevmeseniz bile hareket etmekten geri durmayın. Her manada önemi var. Fiziksel kaygılara değinmek istemiyorum bile, sağlıklı iskelet yapısı söz konusu iken.

  ** ünlü yutubırların, infulınsırların dayattığı paketli gıdalardan uzak durun. Onlar bu hakanın gösteri kısmı, alıp almamak bizim elimizde biliyorum. Ama inanılmaz bir pompolama var, tüketim çılgınlığının başını yine kendileri çekerler. Ne olursa olsun, paketli olan yeme içme şeylerinden uzak durun.

  ** kafayı temizleyecek meşgale edinmek. Akıl sağlığımız için çok önemli. Zira zamanla stresin daha yorucu ve zararlı etkilerini görüyoruz sağlığımız açısından. Zihni boşaltmak önemli bu yüzden.

  16 temmuz 13:38

  395. Dün yine bana linç sorusu açılmış, az önce tesadüfen son cevaplarda gördüm. Buna istinaden yazıyorum. gerçi siz engellediğiniz için göremeyeceksiniz(gizlinot: Ahahahahh)

  Hesabımı donduracaktım size inat dondurmuyorum. Sizi bu kadar rahatsız ettiğim için çok mutluyum. 

  16 temmuz 05:01

  394. Allah canımı alsa da kurtulsam

  14 temmuz 17:56


  393. senin beni terk edişinin 8. ayı doldu çapkınım, biliyorum istemedin ama zamanı durduramıyoruz işte, keşke sizler de bizler kadar uzun yaşasaydınız, defalarca seni rüyamda gördüm, hep neşeli ve mutlusun, halbuki benim yasım aylar sürdü, üzüntüden ölünmese de bir hayli hırpalanabiliyor insan, bunu bizzat gördüm. twitter hesabımda her özlediğimde seni yazdım, umarım seni hatırladıkça gözümden düşen her gözyaşı için bir tüylü çocuk anneye kavuşuyordur, aşırı özledim seni, o sütlü tatlı kokunu, o güzelim badem gözlerini, yumuşacık tüylerini, ne mutlu bize ki senin gibi harika bir çocuğumuz oldu canım benim, yattığın yerde incinme.

  sen benim her zaman pofuduk çapkınımsın, annesinin akıllısısın.

  bir hayvan bu kadar mı sevilir: evet bu kadar çok sevilir.

  14 temmuz 09:02

  392. bugün on yıldır benimle olan dostumu, ballı pamuğumu kaybedişimin birinci ayı. bazı günler hafifleyen bazı günler üzerime karabasan gibi çöken bi acı bıraktı bana. şu an sürekli kıvrılıp uyuduğun koltuktayım, tam şimdi bu soğuk yalnızlık yerine, kalkışından hemen sonra bıraktığın o yumuşak sıcaklığı hissedebilmek için nelerimi verirdim bi' bilsen. sana dair o kadar çok şey var ki...

  bütün kırılma noktalarımda yanımdaydın, şimdi hayatımdaki kırılma noktalarından biri senin yokluğun. eve nasıl gelirsem geliyim bana her zamanki ulaştığım huzura kavuşturacak, aynı hissettirecek varlığınla oradaydın. teşekkür ederim. seninle ilgili en büyük pişmanlıklarımdan biri bu hissi sıradanlaştırmam, keşke hisleri bi' kutuda saklayabilseydik :') keşke seninle alakalı her anıya daha sıkı tutunsaydım. keşke anılardaki detayları tüm netliğiyle o anki gibi koruyabilseydim.

  seni daha çok mutlu, memnun edecek vaktimiz olsun isterdim; umuyorum çok daha iyi hissettiğin bi' yerlerdesindir.

  çok atlamalı yazdığıma eminim ama olsun, bana bu derece çok şey düşündürüp hissettirecek olan bir tek sen olabilirdin zaten sürmeli gözlüm. seni çok özlüyorum, lütfen rüyalarıma daha sık gel.

  14 temmuz 03:29

  391. Mayısın ortası gibi kendime bir iş çıkardım sırf mesguliyetim olsun diye öyle bir oyaladi ki beni valla 19. Eylüle kadar ne yapacağım belli hastasıyım böyle planlamaların, yoğunluğun:) en çok da neredeyse bu 4 aylık süreçte yanıma ne kar kalacağını merak ediyorum :)

  13 temmuz 15:17