girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (771)
  • medya (7)

771. beyefendi whatsappta sürekli çevrimiçi olsun gününü gün edip flörtleşsin. ben de burda kahve içip içip fal uygulamalarına yollamaktan heder olayım. ve üstelik hala çok çok üzülüyorum. evet bu gece de aptallığıma doymuyorum pek istikrarlıyım 

9 ekim 22:31

770. 2 sene önce free shopta parfümlere bakarken çok istediğim chloe love story parfümü 30 euroya bulunca çok sevinmiştim. türkiye'deki fiyatından daha ucuza geliyordu. pek dikkat etmeden kapıverdim hemen. sonra fark ettim ki meğer parfümü değilmiş, vücut losyonuymuş... yaşadığım üzüntüyü ve salaklık duygusunu tarif etmem mümkün değil. bir vücut losyonuna şu an güncel kurla 210 liradan fazla verdiğim aklıma geldikçe hala üzülürüm. aradığın şeyi ucuza bulduğunu sanınca sazan gibi atlamamak lazımmış. üstünü doğru düzgün okumak lazımmış. hayat dersi oldu.

9 ekim 13:06

769. Türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler başlığına yazacağım girdiyi yanlışlıkla arkadaşlığı bitirme sebepleri başlığına yazmak ve akabinde panikleyip girdiyi silmek yerine editleye tıklamak ve o salaklığımı bir sürü süslünün görmesi (gizlinot: :()

2 eylül 20:37


768. Saat 8 civarı zorla düğüne götürüldüm. Neyse zemin kattaydı ve telefon çekmiyordu. Ben de kendi kendime düşünürken bir konu hakkında dua edesim geldi. Aman internet çekmiyor zaten nasıl edebilirim duayı dedim... yaklaşık bir on saniye sonra aklım başıma gelebildi. 

2 eylül 01:43

767. online alışverişte adres kısmına mail adresimi girmem ve bunu siparişim gel-e-meyince farketmem

27 ağustos 22:54

766. ürünün parasını verip fişi alıp ürünü almamak

27 ağustos 17:58

765. ilk reglimde pedimi kendim takacağım diye inat edip iç çamaşıra takmak yerine derime yapıştırmıştım. Bir yanlışlık sezmeyip gün boyu öyle gezmiştim... valla çok utanıyorum, salaklıktan öte bir şey bu. :(

26 ağustos 02:05


764. Biraz önce hintli arkadaşımla kitaplardan söz ederken bana ‘Shrimadbhagwadgita‘ yazdı. Sonra ben de random gülüyo sandım. Neden güldüğünü sordum. Meğer gülmüyormuş bana kitap önermiş, kitabın adıymış bu.

23 ağustos 20:33

763. Bir keresinde fakbadilikle sevgililik arasındaki ince çizgide dans eden ilişkimde boş öğrenci Evi bulmuştuk.

Ev tam bir çöp evdi. Belediye görse bakmazdı o derece. Neyse biz oynaştık efenim, olaylar gelişti. Arkasına dedim allahım hastalık kapmasam bari çünkü o kadar tiksinmiştim ki. Zaten bişey de anlamadıydım.

Neyse ben geldim ilk günler bir kaşıntı tuttu beni, sonra ev halkı en son da kedimi.

Meğersem o evden pirenlenmişim uyuz oldum diye ağlıyordum en son işte.

Tarihte ilktir evdeki kontes, mis gibi kediye insandan pire geçirebilmek.

23 ağustos 19:52

762. Sabiha gökçenden bilet almak. 4 saattir yoldayım dööörrt. Bütün deliler yolda beni buldu, 7 saattir bir şey yemedim ve 6.30 ta uyandım. Son 30 dk şofor bu seferde dolu diye almayıp gidersen deliricem. 

23 ağustos 14:35