sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (769)
 • medya (6)

769. Bugün aldığım kapatıcı paletinin ve rujun bant izlerini temizlemek için pamuğa makyaj temizleme suyu dökecektim. Onun yerine aseton dökmüşüm. Boyaları soyuldu buğulu yapış yapış birşey oldular. Hatalı ürün sanarsınız görseniz. Bir de iyice çitiliyorum neden çıkmıyor diye. Neyse artık içleri sağlam dışlarını görüp moralim bozulmasın diye renkli bantlardan yapıştırmayı düşünüyorum ya da yara bandı hshs.

dün 19:08

768. Dün bir hışımla evi temizlemeye giriştim. Elektrikli süpürgeyi salonun ortasına koydum fişe taktım kulağıma da bir müzik koydum bir güzel başladım. Bir 3 4 dakika süpürdüm ama bi gariplik vardı içimden 'allah allah pek çekmiyor gibi herhalde ayarı düşüktü' diye geçirdim bir de lamimant süpürdüğüm için halıya geçince düzelir dedim. 3 4 dakikanın sonunda süpürgeyi yanıma yaklaştırmak için arkamı döndüm ve acıklı tabloyla karşılaştım evet makinenin hortumunu makineye takmamışım. Makine odanın bi köşesinde kendi kendine çalışırken ben hiçbir yere bağlı olmayan (gizlinot: Dolayısıyla hiçbir şey çekmeyen) hortumla odada ordan oraya dolaşmışım. Benim açımdan unutulmaz salaklıklar listesinde zirveye çıktı bu olay.

9 ocak 21:39

767. kar yağarken rimel sürmek ve eve döndüğünde pandaya benzediğini farkedip “ben tüm gün böyle mi dolaştım” demek

8 ocak 13:55

766. Lens takmaya çalışırken bir gözüme takmadigimi fark ettim. Yüzümü havlu kağıt ile silmek için rulodan kağıt koparırken gördüm ki arasına düşürmüşüm rulonun. Neyse aldım elime, solüsyonla temizledim. Takıyorum, alla alla oturmuyor bir türlü gözüme. Fark ettim ki lens olan gözüme takmaya çalışıyorum elimdeki lensi !

8 ocak 13:35

765. az önce başlığa rastlayınca size bu dünyada yaptığım en büyük salaklığımı anlatmaya karar verdim. Bir hayli trajikomik çünkü.

Öncelikle, klasik türklerde 'tanıdığının üzerine araba sürme' olayı var ya, babam da bunun bir değişini bana yapardı. Arabanın önünde duruyorsam eğer, bana hep korna basardı.

Şimdi gelelim olayımıza. Bir gün en yakın arkadaşım ve ben dışarıda oturuyoruz. Saat de bir hayli geç olmuş. Kötü bir konu konuşuyorduk aramızda ve saatin geç olduğunu fark ettiğimde arkadaşımı eve bırakması için babamı aradım. Kabul ettiğinde de bizim evin sokağına doğru yürüdük.

Olay da burada kopuyor zaten. Karşıdan gelen beyaz arabanın önüne atladım ben ''aha bu babam'' diye. Plaka harfi aynı. Arabanın modeli rengi aynı. Her şey babam olması için çok uygun yani. E öz babam da beni ezmez sonuçta arabayı üzerime sürmüşlüğü yok bir kere. Açtım kollarımı ''ez artık yemin ederim dayanamıyorum bu hayata!'' deyip aynı zamanda da gülüyorum. Araba korna çalıyor çaldıkça ben daha çok gülüyorum.

Araba babam çıkmadı sözlük.

Sert bir frenle durdu. Arabadan bir genç indi ve bana önce deli olup olmadığımı sordu sonra da bir güzel fırçaladı ki çok haklı asla kızamam. Hem salaklığımdan ben ölecektim hem de adam durduk yere katil olacaktı.

Yani, salaklığımdan az daha gerçekten de ölüyor olduğum bu anım hayatımın utanç köşesine kendisine ilk sıradan yer kaptı.

6 ocak 20:03

764. Kahveme süt eklemek istersen sabah sersemliği ile soğuk çay eklemem (gizlinot: Saat 7.50 idi bu sırada )

19 aralık 2018 08:46

763. Bir Yaz günü kardeşimle gezdik gezdik, sıcaktan kavrulunca da gidelim bir şeyler içelim dedik. Girdik bir kafeye oturduk hemen. Sipariş almak için çocuk geldi işte ne alırsınız dedi. Ben de limonata dedim. Çocuk yok dedi. Tamam dedim o zaman limonlu soda olsun. Limonlu hariç bütün soda çeşitlerinden var dedi. Ben de hadi yaa ne alsam o zaman diye düşüneyim dedim. Sonra "o zaman ben limonlu soda alıyım" dedim. Çocugun bana bakışı, gülmemek için kendini sıka sıka kızarması, kardeşimin benden utanması ama delice gülmesi... Bu arada nasıl bir bilinç kapanması yaşıyorsam hala anlamadım olayı. Bana gerizekalıya anlatır gibi anlattılar. Limonlu soda yokmuş.

15 aralık 2018 12:28

762. Bugün güzel ekoseli bir tunik olarak görüp almaya niyetlendiğim canım giysi hamile elbisesi çıktı. Görüp tav olduğumda karşıda oturan bey abinin bana garip bakışlarından durumu anlamalıydım oysaki ama hala vazgeçmiş değilim sonuçta s bedeniydi ve o bolluk benim minnoş göbeğimde dökümlü gibi duruyordu

15 aralık 2018 01:31

761. Geçen hafta netflixte bir suç belgeseline (gizlinot: Making a murderer) başladım, izliyorum ama kafamda bir şeyler oturmuyor allah allah diyorum taraflı mı anlatıyor neden bu kişiler yargılanmış maktulle bağlantıları neydi neden anlatılmıyor diye düşünüyorum bir yandan da belgeseli beğendim tarzları bu demek ki diye izlemeye devam ediyorum. Bugün anlıyorum ki belgesel 2 sezonmuş ve ben 2.sezonundan başlamışım kendime sorduğum soruların cevabı da 1.sezondaymış :')) Hayır bir de geçen gün heyecanla erkek arkadaşıma anlatıyorum abi avukat şöyle iyi böyle parçalayıcı o da anlatmamdan etkilenip yorumlara bakarken diyor ki "aa aşkım sen ilk sezondasın ya ikinci sezonda daha süper bir avukat giriyormuş sen düşün bak bayıldığından da iyi" ben böyle sevindim şevklendim meğer bahsettiği avukat zaten benim övdüğümmüş çünkü o sezonu izliyormuşum bugün idrak ettim sonrasında da buruk bir sevinç djjdjsksks

13 aralık 2018 22:14 13 aralık 2018 22:15

760. Sıcağı sıcağına bugün yaptığım bir salaklığı paylaşmak istiyorum 

Sabah makyajımı yaptım son dokunuş rimel aşamasına geldim,bir güzel kapağını açtım ve gayet rahat bir şekilde rimel fırçasıyla kaşlarımı boyamaya başladım,kafam artık nasıl yerinde değilse komple bir kaşı boyadıktan sonra ıslaklık hissinden irkilip kafam basmaya başladı ve yarı angry bird bir şekilde aynaya dehşet içinde baktım,dalgınlıkta rekorlar kırıyorum artık,beynim ayrı eve çıkmış gibi..

Bugünlük salaklığım bu kadar bir sonrakinde görüşürüz süslülerim.

6 aralık 2018 18:48