girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (691)
  • medya (5)

691. Bu gün şort tişört giydim mahallemdeki kuaföre kaş aldırmaya gidiyorum. Yoldan geçerken bi tane kamyonet şöförü böyle sakallı birisi kafasını çıkardı bana el kol yaparak bağırıyor. Ben de ne dediğini tam anlamıyorum yolun gürültüsünden dudaklarını okumaya çalışıyorum ve gördüğüm kadarıyla bana diyor ki “bakarlar” ben de bir mal olduğum için gerçek bir mal ama. Tam bir mal. cümleyi kendi kafamda böyle giyersen bakarlar gibi bir şey olarak oturttum. Bu arada belirteyim daha önce o yolda çok korna ve laf yemişliğim var. Neyse ben şimdi kendi kafamdan “böyle giyinirsen bakarlar” tarzı bir şey anladım ya direkt kendimi savunmak için ne diyosun be sen yürü git dedim. Bak bak mallığa bak. Meğerse adam bana pazar nerde diye soruyormuş. Offf o kadar çok utandım o kadar çok pişman oldum ki gerçekten keşke şöförden 1000 kere özür dileme hakkım olsa. Bre gerizekalı kız neden duymadığın şeye yorum yapıyosun anlamıyosan sus bari ne kafanda kuruyorsun? Çok rezil oldum ya. Nasıl yol soran adam bile laf atıyor sanabilecek kadar paranoyaklaştım ya? Çok özür dilerim şöför bey gerçekten sizi çok yanlış anladım. 

13 haziran 21:11

690. Çin malı bir USB kablosuyla bir kulaklığa 55 lira vermek. Bkz. Süslülerin kerizlikleri. Kullandığım kabloyla kulaklığın yola çıktığım gün bozulması. Bkz. Süslülerin hayattaki şansını tanımlayan şeyler.

13 haziran 14:23

689. Cumartesi günü gratiste gezerken bir ürünün numarasını sormak üzere aranıyorum, reyonlara aşırı dikkatli bakan ve üzerinde satış temsilcilerinin giydiği formaya benzer hastanelerde falan da giyilen bir kıyafet var, yakasında da isim yazan kartlardan. Ben ilk görüşte bu kişiyi gratis çalışanı sandım, işin salaklık kısmı şurada; kadın ben bakmıyorum dedikten sonra benim “aaa isimlik takmıssınız kıyafetiniz de benzeyince ben de haliyle çalışan sandım” vs gibi saçmalayarak konuyu uzatmam.. özür dile ve uzaklaş ne açıklama yapıyosun :)

11 haziran 15:47


688. ilkokuldayken istiklal marşının " kahraman ırkıma bir gül ne bu şiddet bu celal" kısmını "anana yuurduumun" diye okuyordum.

tam bir skandal.. :d

8 haziran 04:30 15 haziran 02:28

687. sabah uykulu uykulu diş macunu yerine el kremi tüpünü diş fırçama sıkmam, bununla da kalmayıp dişime götürmem, öğ bu ne ya diyince fark etmem... ağzıma iğrenç acı bir tat var, yetmedi dudak içlerim mango kokuyor, dişkirlir hiyit :(

7 haziran 08:47

686. İftar saatini 19.40 sanıp 19.00'da yemek sipariş ettim. Yemek geldi, niye okunmuyor ya diye bakıyorum. Kafam pırıl pırıl.

Not: İstanbul

5 haziran 19:45 5 haziran 20:36

685. Taze bir salakligimdan bahsedeyim. Zebramodaki erkek satıcıya "... olur mu süslüm?" Diye mesaj atmam. Sözlüğe sürekli girdiğimden beynimde kanallar karıştı.

31 mayıs 15:41


684. Eski sevgilim tam bir bilgisayar kurdudur. Bir gün kendisinde film izlemek için buluştuk. Kendisi salonda projeksiyonu kuruyordu daha doğrusu ben öyle zannediyorum. Ben de onun bilgisayarından saf gibi facebookuma girip bir önceki erkek arkadaşımın adını arama geçmişimden sileyim ne olur ne olmaz dedim. Meğerse bilgisayarda projeksiyona bağlı olduğu için sevgilim yaptığım her şeyi adım adım projeksiyondan izliyormuş. Tam bir skandaldı :D

31 mayıs 14:02

683. Çocukken kirpik kıvırıcıyı türbişon sanmam.

30 mayıs 18:47

682. Benim değil, erkek arkadaşımın salaklığı olur mu? Erkek arkadaşımın evindeyim, erken kalkmamız gerekiyordu ama ben uyuyakalmışım. erkek arkadaşımında halletmesi gereken işleri var beni bekleyemedi hazırlanıp gitti. Ben de hazırlandım yanına gitmek için tam çıkıcam evden kapı kilitli. Üstüme kilitlemiş. İşini yarım bıraktı gittiği yolu geri dönüyor ben de evde bekliyorum...

27 mayıs 15:31