girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (733)
  • medya (7)

733. Dün itibariyle yaşadığım salaklıktır. Arkadaşım beni almak için eve geldi acelemiz olduğu için hemen çıkmam gerekiyordu. Her zaman park ettiği yerde arabaya doğru koştum ve bir hışım arabanın kapısını açmaya çalışıyorum ama yok açılmıyor.Arkaya oturacağım için diğer tarafa geçtim diğer kapıyı da zorluyorum yok o da açılmıyor. Baya tepinmeden sonra şoför tarafına seslenme fikri geldi aklıma bir kaç kez tıkladım cama yine ses yok. Arabanın camları görünmediği için bu sefer cama yüzümü yapıştırma suretiyle içeri baktım içerisi boş? Kafamı kaldırıp etrafa baktığımda arkadaşımın arabasının , benim her kapısını zorladığım arabanın arkasında beklediğini gördüm. Arkadaşım şaşkın bir suratla bana bakıyordu ama tek bakan keşke o olsaydı. Diğer arabanın sahibi ile göz göze gelmem(gizlinot: Adam daha yeni park etmiş eve girmek üzereydi) ve o adamın bana dünyanın en garip varlığıymışımcasına bakması. Çok utanıyorum sözlük.

16 ağustos 12:28

732. iş başvurusu için gittiğim yerde kulaklığımı unutmam ve geri gidip istemem. zannımca iyi bir izlenim bırakmadım

16 ağustos 11:02

731. Üç dört el üst üste pubg oynadıktan sonra normal hayata döndüğümde dışarıdan gelen araba, motor seslerinden tedirgin olup olduğum yerde kalakalıyorum olayı kavramam bir iki saniyemi alıyor. 

15 ağustos 16:43


730. kimsenin fark etmediği ve umursamadığı pasif direnişlerim. mesela starbucks'ta her şeyi türkçeleştirebildiğim kadar türkçeleştiriyorum. tall mu olsun diyor içeceğiniz evet küçük boy olsun diyorum. ice latte mi istiyorum soğuk latte olsun diyorum. halbuki özel isim halbuki kimse takmıyor senin türkçeleştirmeni. ya da yayalar için şerit çizildiyse yavaşlamayan arabalara pis bakış atıyorum ve söylenmeye başlıyorum halbuki karşıdaki ne görüyor ne duyuyor. metroda kimse beklemese bile inenleri bekliyorum genelde ayakta kalıp insanlara hababam sınıfı ahmet’in yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki hayal kırıklığıyla bakıyorum. 

15 ağustos 13:16

729. Dün hm e gitmek için onca planlarımın arasına uzağımda kalan bir avm ye gitmeyi sıkıştırdım. Sadece zamlar gelmeden boyuma uygun bir eşofman alacaktım. Önce model beğenip mavi renginin bedenini denedim. Tam aradığımı buldum derken aynı masada bulunan koyu gri olanını daha çok beğenip aynı bedenini denemeden aldım. Eve geldim ki mağazada denediğim eşofmanla alakası yok, güya ikisi de aynı bedendi ama bendeki çuval! Hafta sonumu kendime, derslere ayıracakken bunu değiştirmeye gitmem gerecek. Günü yüzde sıfır verimle kapattım bu salaklığımla tabi.

15 ağustos 02:53

728. buzzfeed'te gördüğüm havalı avokado çekirdeği çıkarma yöntemini deneyeceğim diye avucumun içine bıçak saplamam. sonrası kanlar içinde hastaneye gitmek ve dikiş.

12 ağustos 10:14

727. Kız arkadaşımı saat 11de kahvaltıya çağırdığım halde bu saate kadar uyumamam. (gizlinot: Daha dogrusu uyuyamamam) :(

12 ağustos 06:59


726. Kendimi bıçaklamam. Evet evet yanlış okumadınız. Kendimi bıçakladım. 7 ay önce yaşanan bu olayı anlatmak istiyorum size. Benden ala s.lak var mı görün istiyorum.

Hani bir hareket var bilirsiniz, böyle beş parmağını olabildiğince açıp masaya koyarsın, bir bıçağı hızlı bir şekilde bütün parmaklarının arasına sırayla vurursun. (gizlinot: parmağına saplama ihtimalinin olması bu hareketi havalı kılar.) İşte ben o hareketi gözüm kapalı yaparım/yapardım. (gizlinot: O kadar iddialıyım)

Bir gün bütün boş arkadaşlarımı toplamışım, biraz da kafalar güzel, mutfakta oturuyoruz. ben de bu saçma hareketi yapayım da biraz şaşırsınlar dedim. Sandalyedeyim ama ayaklarımı sandalyenin alt kısmına koyduğum için bacaklarım biraz yukarıda kalıyor.

Elimi masaya koydum. Bıçağı aldım. Başladım bu hareketi yapmaya. İlk tur gayet iyi giderken ikinci turda gözlerim kararır gibi oldu dalgınlığıma mı geldi anlayamadım, elimin tamamını masaya koymadığım için bıçak baş parmağımla işaret parmağımın arasından geçti, sol üst bacağıma saplandı kaldı. Böyle kağıt keser içiniz bir hoş olur ya, aynen öyle oldu, kesiği ve bıçağın soğukluğunu hissettim ama Kafamın çok da ayık olmadığı için bir an olayı ve acıyı idrak edemedim. "Ehe ehehe bıçaklandım mı ya ehhehe." Diye s.lak s.lak gülerek bıçağı yerinden çıkarmamla bacağımdan yere doğru bir nehir akmaya başladı ve yanımdaki arkadaşımın çığlık atmasıyla olayın ciddiyetini bütün masaca kavradık.

Ben şok içinde bacağımdan süzülen kanlara bakıyorum, arkadaşım bacağıma sarı bez bastırıyor, diğer bir arkadaşım taksiyi arıyor derken bir şekilde hastaneye ulaştık. Doktor bana olayın nasıl olduğunu soruyor. Ben "bıçakladılar beni." diyerek gülüyorum. Doktor "ama bu adli vaka." diye polis çağırıyordu ki aramızda en ayık olan erkek arkadaşım olayı anlattı da çok uğraşmamış olduk. (gizlinot: Ben de kendi hatam olduğunu bastıra bastıra söyleyince) dikişler falan derken biz de günü atlattık.

Hala hava biraz soğusa bacağımın dikişli yerleri sızlar. Ben de bu anıyı hatırladıkça amma s.lakmışım hee diye kendime gülerim. Sanki hala değilmişcesine. Artık bıçakla ekmek dahi kesmiyorum.(gizlinot: Böyle alaylı anlattığıma bakmayın o dönem psikolojimi bayağı bozdu bu olay)

12 ağustos 03:44 12 ağustos 03:55

725. Az önce kuzenime yazacağım mesajı gelecek sevgiliye not başlığına yazdım: pastırma getir (gizlinot: Ahahahajskslsmks)

Yalnız bir sevgili gelecekse ondan da beklentim aynıdır LoL vizyonlu olmak <3 ben

11 ağustos 22:07

724. öğrenciyken haziran ayında, öğlen sıcağında bacağımda file çorapla fındıkla parkında yayılıp saatlerce ders çalışmıştım. 

Sonra o yaz boyunca ekose desenli bacaklarla gezdim.

10 ağustos 14:50