girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (695)
  • medya (5)

695. çok yakın bir arkadaşım ofisinden bi kıza gelen tektaşın fotoğrafını atmış çok beğendim tam istediğim tarz diye. ben de yüzüğü hiç beğenmedim ama hevesi kaçmasın diye kız da bi manikür yaptırsaymış yeaaa diye goygoya vurayım dedim. ardından gelen cevap aynen şöyle: "Lan bu benim elim" öcjbsdjhbjhvsvcjhdsv yarıldım tabi :D

allahtan ilkokul 1den beri arkadaşım da aramızda darılmaca gücenmece yok :d

dün 10:24

694. Günün 10 üzerinden 10 puanlık salaklığı: ODTÜ'nün yüksek lisans başvurularının yarın bittiğini bugün öğrendim. Neyse ki belgelerim tamam. Hep "nasılsa bakarım bir ara yaa" diye diye salak gibi erteledim durdum. Şimdi jet hızında başvurumu tamamlamaya çalışacağım. Hadi bakalım.

Edit büdüt: yetiştim! yolladım tüm belgeleri. Şimdi geriye yalnızca hocaların yarın yolladığım linke mektupları yüklemeleri kaldı.

Edit Piaf: Yaptım başvuruyu, koca yürekli hocalarım az çekmediler benden, "verelim şunun referansını gitsin başımızdan" dediler zaar.

20 haziran 20:17 dün 11:16

693. üçyol'dan buca'ya kadar arabanın sağ dikiz aynası kapalı şekilde gitmişim ve iş arkadaşım arabaya binerken farketti. hiç de yokluğunu hissetmedim inanır mısınız?

20 haziran 16:20


692. yine onun yanında asırı heyecandan karsıdan karsıya gecerken sola sağa bakmayı unuttum ya, direkt atladım. yok böyle salaklık!

o da diyor ki ''bi arabalara bak, bi sakin ol'' :d

19 haziran 21:58

691. Bu gün şort tişört giydim mahallemdeki kuaföre kaş aldırmaya gidiyorum. Yoldan geçerken bi tane kamyonet şöförü böyle sakallı birisi kafasını çıkardı bana el kol yaparak bağırıyor. Ben de ne dediğini tam anlamıyorum yolun gürültüsünden dudaklarını okumaya çalışıyorum ve gördüğüm kadarıyla bana diyor ki “bakarlar” ben de bir mal olduğum için gerçek bir mal ama. Tam bir mal. cümleyi kendi kafamda böyle giyersen bakarlar gibi bir şey olarak oturttum. Bu arada belirteyim daha önce o yolda çok korna ve laf yemişliğim var. Neyse ben şimdi kendi kafamdan “böyle giyinirsen bakarlar” tarzı bir şey anladım ya direkt kendimi savunmak için ne diyosun be sen yürü git dedim. Bak bak mallığa bak. Meğerse adam bana pazar nerde diye soruyormuş. Offf o kadar çok utandım o kadar çok pişman oldum ki gerçekten keşke şöförden 1000 kere özür dileme hakkım olsa. Bre gerizekalı kız neden duymadığın şeye yorum yapıyosun anlamıyosan sus bari ne kafanda kuruyorsun? Çok rezil oldum ya. Nasıl yol soran adam bile laf atıyor sanabilecek kadar paranoyaklaştım ya? Çok özür dilerim şöför bey gerçekten sizi çok yanlış anladım. 

13 haziran 21:11

690. Çin malı bir USB kablosuyla bir kulaklığa 55 lira vermek. Bkz. Süslülerin kerizlikleri. Kullandığım kabloyla kulaklığın yola çıktığım gün bozulması. Bkz. Süslülerin hayattaki şansını tanımlayan şeyler.

13 haziran 14:23

689. Cumartesi günü gratiste gezerken bir ürünün numarasını sormak üzere aranıyorum, reyonlara aşırı dikkatli bakan ve üzerinde satış temsilcilerinin giydiği formaya benzer hastanelerde falan da giyilen bir kıyafet var, yakasında da isim yazan kartlardan. Ben ilk görüşte bu kişiyi gratis çalışanı sandım, işin salaklık kısmı şurada; kadın ben bakmıyorum dedikten sonra benim “aaa isimlik takmıssınız kıyafetiniz de benzeyince ben de haliyle çalışan sandım” vs gibi saçmalayarak konuyu uzatmam.. özür dile ve uzaklaş ne açıklama yapıyosun :)

11 haziran 15:47


688. ilkokuldayken istiklal marşının " kahraman ırkıma bir gül ne bu şiddet bu celal" kısmını "anana yuurduumun" diye okuyordum.

tam bir skandal.. :d

8 haziran 04:30 15 haziran 02:28

687. sabah uykulu uykulu diş macunu yerine el kremi tüpünü diş fırçama sıkmam, bununla da kalmayıp dişime götürmem, öğ bu ne ya diyince fark etmem... ağzıma iğrenç acı bir tat var, yetmedi dudak içlerim mango kokuyor, dişkirlir hiyit :(

7 haziran 08:47

686. İftar saatini 19.40 sanıp 19.00'da yemek sipariş ettim. Yemek geldi, niye okunmuyor ya diye bakıyorum. Kafam pırıl pırıl.

Not: İstanbul

5 haziran 19:45 5 haziran 20:36