sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (874)
  • medya (3)

  874. Otobüste akbil diye inatla öğrenci kartımı basmaya çalıştım. Şoför ‘yalnız o öğrenci kartınız’ demeseydi hayatta uyanmazdım

  9 temmuz 02:35

  873. Erkek arkadaşımla ilk buluşmamız çok spontane gerçekleşti.  ben bir arkadaşım tarafından ekildim son anda sevgilim de  ben geliyim yanına beraber gezeriz tarzı bir şey söylemişti. Watsons’un önünde buluşacağız diye sözleştik. Ben watsonsa girip tester parfümlerden birini üstüme boşalttım. Görevli gördü sadece güldü ama ben aşırı utanıp testerı alıp kasaya gittim.(gizlinot: neden asla bilmiyorum) ben kasadayken erkek arkadaşım geldi arkası dönüktü bana. Tam sıra bana gelmişken arkasını döndü beni gördü gülümsedi. Kadın benim ürünümü geçmiş bana 5-6 kez hanımefendi diye seslenmiş ben asla duymuyorum mal gibi bakıyorum bana gülümsüyor diye (gizlinot: Swh). Kadın en son beni dürttü ben özür dileyerek parayı ödedim. Bir elimde watsons poşeti diğer elimde de cüzdanım ve bozukluklar vardı. Watsonstan çıktım erkek arkadaşım tokalaşmak için elini uzattı. Ben elimdekileri bırakıp iki elimi birden uzattım :(( kocaman bir sessizlik oldu erkek arkadaşım elimi sıkmayıp paraları ve eşyalarımı topladı. Etraftaki insanlar bize kahkahalarla güldüler. Ben salak bir domates olarak olay yerinden uzaklaştım 2-3 dakika konuşamadım da. Normalde hiç böyle salak bir insan değilimdir ama heyecan insanı ne hale düşürüyor. Dizilerdeki saçma aşk sahneleri gibi bir salaklık hikayesi oldu böylece 

  9 temmuz 00:47

  872. Bir Mc Donald's menüsü alıp çok beğenmiştim ve dün açıkınca yine alayım dedim,yanlış sipariş vermişim.Bugün "bu sefer doğru verip yiyicem,zaten son yiyişlerim' dedim ve yine yanlış sipariş verdim.

  Salaklığıma mı üzülsem hiç sevmediğim bir şeyi yediğime mi...

  7 temmuz 14:22

  871. bahçenin çimlerini biçerken yan komşuya morgen(günaydın) diyeceğime guten abend(iyi akşamlar) dedim. kadın da bir bocaladı önce, sonra deli deli güldük.

  düzeltme: oo ja! yine gelmiş bu kırıklar! wunderbar anam! schööön schöön! pauahahhhs

  5 haziran 17:25 7 haziran 18:36

  870. Bugün bayram ziyaretine gelen akrabalarimiza yanlışlıkla tuzlu kahve yaptım götürdüm. Kimse de istemeye gelmemişti oysa...

  5 haziran 01:10

  869. Ağda bandını elimle ısıtırken fazla yorulduğum ve yeteri kadar ısıtamadığımı düşündüğüm için bu görevi saç düzleştiricimle yapmaya çalışmak.

  Çok güzel bir fikir gibi gelmişti ama hem ağda bandı eridi, hem düzleştiricim ağda oldu, emektar düzleştiricimle veda vakti.

  5 haziran 00:05

  868. evimize gelen misafirleri uğurlarken saniyelik bir salaklıkla adamın elini sıkıp merhaba demiştim :(

  2 haziran 15:55 2 haziran 15:56

  867. Şampuan diye yanlışlıkla saç kremi almışım.(gizlinot: Hask ) bir de saçımı boyamıştım ilk kullandığımda. Allah allah bu niye köpürmüyor ki, saçım da nasıl da yumuşacık oldu falan diye düşünüyorum. Boyalı saçlarımı boyanın kendi kremi, şampuan sandığım saç kremi ve halihazırda kullandığım saç kremi olmak üzere üç çeşit kremle arındırmayı başardım bu arada. Banyodan çıktıktan sonra da saçım uzun zamandır böyle yumuşacık olmamıştı, boya kurutur normalde, demek ki boya iyiymiş diye kendi kendime yorum da yaptım.

  Ertesi gün yani dün tekrar duş aldım. Sözüm ona saçımı şanpuanlarken yine köpürmediğini fark ettim. Aha yine yumuşacık oldu diye düşünürken gerekli aydınlanma gelir gibi oldu. Şampuan kutusuna baktım ve acı gerçekle yüzleştim. Şimdi gidip bir daha şampuan almam lazım.

  2 haziran 13:47

  866. Saç spreyi diye adiyaman'dan ankara'ya kuru şampuan getirmek ve dışarı çıkacakken saç bozulmasın diye kafaya kuru şampuan boca etmek, o sırada bu neden beyazlık bırakıyor ki diye düşünmek :((

  2 haziran 12:17

  865. Eskilerden beridir öğretmenlere takığım . Branş farketmeksizin hepsinin eğitim düzeyini ve bilgi kapasitesini ölçmeye yeminli gibiydim . Hepsinde de başarılı olur , öyle sorular bulurdum ki bütün öğretmenlerimi ortada saf gibi bırakırdım . Bi gün yeni matematik öğretmenimiz için de plan yaptım . Bulabildiğim en zor soruyu defterime yazıp ona götürdüm . Verdiği cevabı hesaplamak için de problemin çözümünü defterin arkasına yazmıştım . Ne olduğunu ben bile anlamadım , artık Allahın sopası yok mu dersiniz ne dersiniz , öğretmen öyle afallayıp soruya odaklanırken çözümün olduğu sayfa açılıverdi . Bana öyle bir bakışı vardı ki , halâ unutamıyorum . ‘Cevabını zaten bildiğin bir şeyi bana neden soruyorsun?’ dedi tüm suratsızlığıyla . Bu sefer de ben donup kalmıştım mal gibi . O gün bu gündür bıraktım bu işleri , mezun da oldum zaten ne olursa olsun artık . 

  25 mayıs 01:13