girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (712)
  • medya (7)

712. Bir keresinde çok ünlü bir korku filmini izlemek istemiştim. Bir siteden açtım. Baktım mısır’daki kazı çalışmalarından bahsediyor falan. “İlginç acaba konuyu nasıl bağlayacaklar?” Diye düşünüp 30 dakika pür dikkat izledikten sonra aslında sitenin izlemek istediğim film yerine bir belgesel koyduğunu fark ettim. 

Yalnız başıma olmama rağmen çok utanmıştım.

bugün 00:09

711. Erkek arkadaşıma oyun oynamaya gelip laptopımı evde unutmam, film izleriz, oyun oynarız diye düşündüğüm için okuduğum kitabı da evde bırakmam vee uyku ilacı kullanmama rağmen ilacımın kesinlikle aklıma gelmemesi, evde kalması. Sonuç olarak sabah 4'e kadar yatakta boş boş oturdum.

dün 13:25

710. Az önce uyandım, uyku sersemliği ve miyop astigmat gözlerim sağ olsun kolonyayı su sanıp içtim. Çok kötüydü, ne yaptığımı anlamam zaman aldı.

12 temmuz 05:14


709. Stok yaptığım maskaramın üretim tarihi 2012’ymiş. Sinek ilacı gibi koktuğunu farkedince bakmak aklıma geldi. Elinize geçen ürünleri hemen kontrol edin süslüler sonra benim gibi aldıktan 10 yıl sonra şok olmayın :( 

11 temmuz 23:26

708. Anonim sorduğum soru için yazılanlara cevap verirken anonim yapmayı unutmuştum.

11 temmuz 18:30

707. Medyada görünce aklıma geldi. Saçıma sarımsaklı şampuan ararken indirimde naturway sarımsaklı şampuanını gördüm. Evedeyim, çok kalabalık ve sadece 1 şişe var. Alsam mı almasam mı diye düşünürken başka bir kadının almaya niyetli olduğunu fark ettim. Attım henen sepete. Sonra eve geldim. banyoya girdim. Kutudan çıkarırken üzerini okudum. Şampuan yerine saç kremini almışım. (gizlinot: Uyanıklık yapınca böyle oluyo)

11 temmuz 18:20

706. bu aralar o kadar çok cilt bakım ürününü aynı anda denedim ki hangisinin işe yaradığını çözemiyorum.(gizlinot: üç farklı nemlendirici, iki farklı yüz yıkama jeli ve iki serumu kafama göre dönüşümlü kullandım) içlerinden bir tanesi (ya da hepsinin kombinasyonu) cildime çok iyi geldi. şimdi işin yoksa hepsini haftalarca teker teker dene. 

9 temmuz 23:35


705. Annem yattıktan sonra babamla mısır patlatalim dedik.Baba dedim acaba misirlar patlarken nasıl görünüyor :) Babam sırf görelim diye patlarken kapağı kapatmadi.Sonrasi her yer mısır ve hüsran.Annem sabah bir güzel canınızı okudu ahahahahaha

3 temmuz 00:18

704. Ayrıldığım ama unutamadığım eski sevgilime mesaj atmaya karar verdim. Aldım telefonu elime, oh dedim en son öğleden sonra girmiş, rahatım. Ne yazsam diye düşünüyorum. İçimden geçen ona onu çok özlediğimi yazmak. 

Dur dedim, bu sevmez şimdi öyle lafları. Ne yazsam ne yazsam? Bilin bakalım ne yazdım?

-bu aralar hiç aklımdan çıkmıyosun.

Bravo prettywitch yaaaa ne yaratıcısın tebrik ederim. Özledim yazmadın ya çocuk da hiç anlamayacak şimdi. Çok ilgi göstermemiş olacaksın aynen.

Ben bu mesajı gönderdim ve çocuk online oldu, daha fazla bir şey söyleyemiycem

Edit: yazdı. Ellerim titriyor bunları yazarken. Sonu ne olur bilemiyorum

2 temmuz 01:26 6 temmuz 01:27

703. öncelikle bu hafta boyunca eve kapanıp polisiye dizi izlediğimi belirteyim.

bugün bir işyerinin kapısında ilan gördüm ve uğradım cv ve iletişim bilgisi bırakmak için. görüştüğüm kadınla tokalaştık kendimi takdim ettim ve oturduk, kadın defterini açtı ismimi yazdı ve telefon numaramı sordu. ben son derece ciddi bir şekilde kadının gözlerinin içine baktım ve dedim ki;

"adımı nereden biliyorsunuz?"

üç dört saniyelik bir sessizlikten sonra "demin söylediniz ya?" dedi.

ben de asla bozmadan "hahah yarım akıllı kontenjanınız boştur umarım" diye bişeyler geveledim, cv'min devamını dinlemedi bile zaten :(

29 haziran 01:51