girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (757)
  • medya (7)

757. Türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler başlığına yazacağım girdiyi yanlışlıkla arkadaşlığı bitirme sebepleri başlığına yazmak ve akabinde panikleyip girdiyi silmek yerine editleye tıklamak ve o salaklığımı bir sürü süslünün görmesi (gizlinot: :()

2 eylül 20:37

756. Saat 8 civarı zorla düğüne götürüldüm. Neyse zemin kattaydı ve telefon çekmiyordu. Ben de kendi kendime düşünürken bir konu hakkında dua edesim geldi. Aman internet çekmiyor zaten nasıl edebilirim duayı dedim... yaklaşık bir on saniye sonra aklım başıma gelebildi. 

2 eylül 01:43

755. online alışverişte adres kısmına mail adresimi girmem ve bunu siparişim gel-e-meyince farketmem

27 ağustos 22:54


754. ürünün parasını verip fişi alıp ürünü almamak

27 ağustos 17:58

753. ilk reglimde pedimi kendim takacağım diye inat edip iç çamaşıra takmak yerine derime yapıştırmıştım. Bir yanlışlık sezmeyip gün boyu öyle gezmiştim... valla çok utanıyorum, salaklıktan öte bir şey bu. :(

26 ağustos 02:05

752. Biraz önce hintli arkadaşımla kitaplardan söz ederken bana ‘Shrimadbhagwadgita‘ yazdı. Sonra ben de random gülüyo sandım. Neden güldüğünü sordum. Meğer gülmüyormuş bana kitap önermiş, kitabın adıymış bu.

23 ağustos 20:33

751. Bir keresinde fakbadilikle sevgililik arasındaki ince çizgide dans eden ilişkimde boş öğrenci Evi bulmuştuk.

Ev tam bir çöp evdi. Belediye görse bakmazdı o derece. Neyse biz oynaştık efenim, olaylar gelişti. Arkasına dedim allahım hastalık kapmasam bari çünkü o kadar tiksinmiştim ki. Zaten bişey de anlamadıydım.

Neyse ben geldim ilk günler bir kaşıntı tuttu beni, sonra ev halkı en son da kedimi.

Meğersem o evden pirenlenmişim uyuz oldum diye ağlıyordum en son işte.

Tarihte ilktir evdeki kontes, mis gibi kediye insandan pire geçirebilmek.

23 ağustos 19:52


750. Sabiha gökçenden bilet almak. 4 saattir yoldayım dööörrt. Bütün deliler yolda beni buldu, 7 saattir bir şey yemedim ve 6.30 ta uyandım. Son 30 dk şofor bu seferde dolu diye almayıp gidersen deliricem. 

23 ağustos 14:35

749. Dün itibariyle yaşadığım salaklıktır. Arkadaşım beni almak için eve geldi acelemiz olduğu için hemen çıkmam gerekiyordu. Her zaman park ettiği yerde arabaya doğru koştum ve bir hışım arabanın kapısını açmaya çalışıyorum ama yok açılmıyor.Arkaya oturacağım için diğer tarafa geçtim diğer kapıyı da zorluyorum yok o da açılmıyor. Baya tepinmeden sonra şoför tarafına seslenme fikri geldi aklıma bir kaç kez tıkladım cama yine ses yok. Arabanın camları görünmediği için bu sefer cama yüzümü yapıştırma suretiyle içeri baktım içerisi boş? Kafamı kaldırıp etrafa baktığımda arkadaşımın arabasının , benim her kapısını zorladığım arabanın arkasında beklediğini gördüm. Arkadaşım şaşkın bir suratla bana bakıyordu ama tek bakan keşke o olsaydı. Diğer arabanın sahibi ile göz göze gelmem(gizlinot: Adam daha yeni park etmiş eve girmek üzereydi) ve o adamın bana dünyanın en garip varlığıymışımcasına bakması. Çok utanıyorum sözlük.

16 ağustos 12:28

748. iş başvurusu için gittiğim yerde kulaklığımı unutmam ve geri gidip istemem. zannımca iyi bir izlenim bırakmadım

16 ağustos 11:02