girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (728)
  • medya (7)

728. buzzfeed'te gördüğüm havalı avokado çekirdeği çıkarma yöntemini deneyeceğim diye avucumun içine bıçak saplamam. sonrası kanlar içinde hastaneye gitmek ve dikiş.

12 ağustos 10:14

727. Kız arkadaşımı saat 11de kahvaltıya çağırdığım halde bu saate kadar uyumamam. (gizlinot: Daha dogrusu uyuyamamam) :(

12 ağustos 06:59

726. Kendimi bıçaklamam. Evet evet yanlış okumadınız. Kendimi bıçakladım. 7 ay önce yaşanan bu olayı anlatmak istiyorum size. Benden ala s.lak var mı görün istiyorum.

Hani bir hareket var bilirsiniz, böyle beş parmağını olabildiğince açıp masaya koyarsın, bir bıçağı hızlı bir şekilde bütün parmaklarının arasına sırayla vurursun. (gizlinot: parmağına saplama ihtimalinin olması bu hareketi havalı kılar.) İşte ben o hareketi gözüm kapalı yaparım/yapardım. (gizlinot: O kadar iddialıyım)

Bir gün bütün boş arkadaşlarımı toplamışım, biraz da kafalar güzel, mutfakta oturuyoruz. ben de bu saçma hareketi yapayım da biraz şaşırsınlar dedim. Sandalyedeyim ama ayaklarımı sandalyenin alt kısmına koyduğum için bacaklarım biraz yukarıda kalıyor.

Elimi masaya koydum. Bıçağı aldım. Başladım bu hareketi yapmaya. İlk tur gayet iyi giderken ikinci turda gözlerim kararır gibi oldu dalgınlığıma mı geldi anlayamadım, elimin tamamını masaya koymadığım için bıçak baş parmağımla işaret parmağımın arasından geçti, sol üst bacağıma saplandı kaldı. Böyle kağıt keser içiniz bir hoş olur ya, aynen öyle oldu, kesiği ve bıçağın soğukluğunu hissettim ama Kafamın çok da ayık olmadığı için bir an olayı ve acıyı idrak edemedim. "Ehe ehehe bıçaklandım mı ya ehhehe." Diye s.lak s.lak gülerek bıçağı yerinden çıkarmamla bacağımdan yere doğru bir nehir akmaya başladı ve yanımdaki arkadaşımın çığlık atmasıyla olayın ciddiyetini bütün masaca kavradık.

Ben şok içinde bacağımdan süzülen kanlara bakıyorum, arkadaşım bacağıma sarı bez bastırıyor, diğer bir arkadaşım taksiyi arıyor derken bir şekilde hastaneye ulaştık. Doktor bana olayın nasıl olduğunu soruyor. Ben "bıçakladılar beni." diyerek gülüyorum. Doktor "ama bu adli vaka." diye polis çağırıyordu ki aramızda en ayık olan erkek arkadaşım olayı anlattı da çok uğraşmamış olduk. (gizlinot: Ben de kendi hatam olduğunu bastıra bastıra söyleyince) dikişler falan derken biz de günü atlattık.

Hala hava biraz soğusa bacağımın dikişli yerleri sızlar. Ben de bu anıyı hatırladıkça amma s.lakmışım hee diye kendime gülerim. Sanki hala değilmişcesine. Artık bıçakla ekmek dahi kesmiyorum.(gizlinot: Böyle alaylı anlattığıma bakmayın o dönem psikolojimi bayağı bozdu bu olay)

12 ağustos 03:44 12 ağustos 03:55


725. Az önce kuzenime yazacağım mesajı gelecek sevgiliye not başlığına yazdım: pastırma getir (gizlinot: Ahahahajskslsmks)

Yalnız bir sevgili gelecekse ondan da beklentim aynıdır LoL vizyonlu olmak <3 ben

11 ağustos 22:07

724. öğrenciyken haziran ayında, öğlen sıcağında bacağımda file çorapla fındıkla parkında yayılıp saatlerce ders çalışmıştım. 

Sonra o yaz boyunca ekose desenli bacaklarla gezdim.

10 ağustos 14:50

723. bu aralar çok gergin ve uykusuzum. bu sabah kahvaltı hazırlarken fincanın içine börek koydum, çayı da tabağıma koyuyordum, son anda fark ettim. insan kendi kendine de rezil olabiliyormuș.

9 ağustos 12:47

722. Resmen yatağın içinde ısınamamaktan dert yandım mesajda. Yatak derdimden ona neyse..Nereden bu samimiyet? Salağım.

8 ağustos 23:59


721. hoşlandığım kişinin resimlerini arkadaşıma atacağıma hoşlandığım kişiye atmam...

8 ağustos 22:33 8 ağustos 22:33

720. Lise 3. Sınıfta çok sevdiğim bir arkadaşımın (gizlinot: Şu an görüşmüyoruz :d) dosyası baya kabarık olduğu için disiplin suçunu üstlenmiştim. Sınıf hocam, rehberlik hocası vs. Derken en son müdür çağırdı beni yanına. Tam müdürün yanına gitmeden suçu üstlendiğimi bilen bir arkadaşım da " gerizekalı mısın niye üstleniyorsun, itiraf etsene onun yaptığını " demişti (gizlinot: Demeseydi hala üstlenmeye devam edicektim yaşadığım kafaya bakar mısınız). Neyse gittim memur odasına müdürü bekliyorum. Sonra birden telefonumu elime aldım ve ses kaydedicisini açtım (gizlinot: Gerçekten Bunu neden yaptığım hakkında en ufak bir fikrim yok) çok geçmeden müdür, sınıf hocam, müdür yardımcıları, rehberlik hocası vs. 5-6 kişi geldiler. Geçtik odaya, ben herşeyi çatır çutur anlattım, kızın başı daha çok yanmasın diye (gizlinot: Çünkü bu sefer büyük ihtimal okuldan atılıcaktı) suçu üstlendiğimi vs. Söyledim.

Neyse işte konuşmamız bitti, ben disipline gitmeyeceğim için mutlu ve aşırı derecede hafiflemiş bir şekilde müdürün odasından çıktım. Tam elime telefonu aldım ses kaydını kapatacağım, sınıf hocam birden arkamda beliriverdi ve telefonumu istedi. Tam da o sırada ekranda " ses kaydedildi " yazıyordu. Tabi hoca gördü bunu " sesimizi mi kaydettin? " diye sordu. Bende salak gibi " yoo hocam " dedim sanki kadın ekranı görmüyor :dd

Böylelikle disiplinden kurtulduğumu zannederken ses kaydı yüzünden disipline gittim. Kız da okuldan falan atılmadı, olan bana oldu yani. Çok mu iyi niyetli ve saftım, yoksa çok mu salaktım hala bilemiyorum :d

8 ağustos 16:41

719. yüzme bilmediğim halde gidip yüzme bilenlerin seansına kayıt yaptırmak.

bugün gideceğim ve korkuyorum sözlük

8 ağustos 12:57