yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (885)
  • medya (3)

  885. Karşımdaki kişiye karşı tamamen şeffaf olmak.çok büyük salaklık.yeri geldiğinde ortamı idare etmek,politik olmak ve salağa yatmak hayat kurtarır.

  6 ekim 21:22

  884. üniversitenin ilk senesindeyiz arkadaş grubumuzla takılıyoruz.arkadaşlarımızdan biri de bakın bu da bizim bölümden diye biriyle tanıştırıyor bizi ama tanışma faslı çok ani oldu böyle şeylerde de ben hep paniklerim, çoçuk da yakışıklıydı zaten ona bakarken dalmışım sıra bana geldiğinde adımı hatırlayamadım o an, benden önce tanışan arkadaşın adı çıktı ağzımdan. hatırladıkça utanıyorum

  6 ekim 14:12

  883. Film izlerken çek-at bira şişesinin kapağıyla oynayıp duruyordum, ani bir baskı uyguladım sanırım kapağı elimi kesti ve tam 5 dk boyunca kanımı durduramadık...

  6 ekim 11:05

  882. bir youtuber'da gördüğüm şeyi yaptım. sivilceme geçsin diye vazelin(!) sürdüm ve tabii ki şişip kocaman oldu. salaklığıma doymuyorum.

  6 ekim 10:13

  881. İş yerinden son anda gelen bir talimat üzerine bir toplantıya gidiyorum. Toplantının yapılacağı ofis bir rezidansta. Rezidansın bir bölümü de avm. Dedim toplantıdan önce bi lavaboya gireyim, girdim avm'ye. İlk defa gittiğim bir yer burası. Bu arada o sıralar iş yoğunluğundan her gün mesaiye kalıyorum. Yol boyunca başıma bir de bu çıktı, bugün daha da geç çıkmak zorunda kalacağım muhtemelen diye düşünüyorum ve kafamın içinde sebep olan herkesle her şeyle kavga ediyorum. Toplantıda konuşacaklarımı da düşünüyorum bir yandan.

  Girdim lavaboya seri bir şekilde. Bir adam gördüm, o da bana baktı girince. Ben de nezaketen gülümsedim kendisine kısaca ve göz gezdiriyorum boş tuvalet var mı diye. Adam çekingen bir sesle şey dedi: "şey erkekler tuvaletindesiniz..." o ana kadar hiç tuhaf bulmamışım içeride bir erkekle karşılaşmış olmamı. O an dank etti bana, "çok haklısınız. aklım nerede acaba kıkıkı" deyip çıktım.

  Adam hiçbir şey demese bir noktada fark ederdim nerede olduğumu ama fark edene kadar iş işten geçmiş olurdu diye düşünüyorum.

  5 ekim 17:14

  880. Telefonumu cebimde unutup evde her yerde aramak. Bir de aileme anons yapıyorum telefonumu gören var mı diye...

  5 ekim 14:46

  879. adalet meslek lisesi son sınıftayım. adliyede staj görüyoruz. savcılıkta görev yapıyorum o hafta,başsavcı sekreteri doğum iznine ayrıldı. komisyon üyeleri de onun yerine katip arayışında, "ondokuz ekim senin diksiyonun düzgün bugünlük idare ediver, bir program yok" dediler. boş boş otururken başsavcı arayarak "müftüyü çağır" dedi kapattı. haliyle il müftülüğünü arayarak özel kalemden aradığımı, il müftüsüne bağlanmak istediğimi belirttim. il müftüsüne program olup olmadığını, yoksa makama beklediğimizi belirtip kapadım telefonu. bu arada başsavcım sürekli arayarak "nerde kaldı" diye sormakta. son arayışında "nerde kaldı" sorusunu sorduğunda "yoldadır" yanıtını verdim, "niye nereden geliyor" dedi, "programı yokmuş müftülükten geliyor" dedim. telefon kapandı. bir şeylerin ters gittiğini anladım o ara.

  müftü geldi, "inşallah geç kalmamışımdır" dedi. kapıyı açarak içeri aldım. sardı beni bir titreme, kimseye de demiyorum. o kadar hava yapmışım, "bugün özel kalemdeyim gençler" diye. rezil eder miyim kendimi hiç :)

  20 dk sonra, gülerek çıktılar içerden. başsavcı "allahtan recep'i çağır dememişim erdoğan gelirdi herhalde ehehehe" diyerek güldü. o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü tabi. mübaşir müftü abimizi çağırdığını o an anladım. başıma bir şey gelmedi ama ben kendimi rezil etmeyeyim diye kimseye anlatmazken bu olayı bütün adliye duydu. seneler geçti halen her gidişimde hatırlatılır, kahkahalar atılır.

  gönlü güzel başsavcım, emekliye ayrıldı sonra. sert tutumlu biri olsa idi yerinde, başıma neler gelirdi acaba :)

  5 ekim 09:42

  878. Kuzenime edilen iltifatı üstüme alıp bir de teşekkür etmem...

  5 ekim 01:13

  877. Lisenin ilk günü yanımda dershaneden arkadaşımla bekliyordum kızla da muhabbetimiz merhaba merhabadan ibaret, kürsüye benim ortaokuldan beden hocam çıktı ben feryat figanım adamı hiç sevmiyorum başladım adama sayıp sövmeye bu şöyle kötü bir insan böyle bok biri falan diye kız beni dinledi sonra döndü ve o sihirli sözcükler döküldü dudaklarından " o adam benim amcam."

  5 ekim 00:59

  876. 17 yaşında bir çocuktan etkilendim. çok saçma, hatta pedofiliye bile giriyor anlıyorum. kendimi ona bakmaktan alıkoyamıyorum

  4 ekim 15:17