yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (875)
  • medya (3)

  875. üniversitedeyim, okul tatile giriyor artık herkes dağılıyor, bende otobüs bileti aldım akşam saat 7'ye. koca bir valizi zar zor sürükledim otogara. neyse otobüsüm geldi, baktım yerimde bi teyze oturuyor.

  kendinden emin bir şekilde 'yanlış oturmuşsunuz heralde' dedim.

  teyzede 'yok kızım burası benim yerim' dedi. emin misiniz falan diyorum kadına. sinirlendim çıktım muavini bulmaya, bulup kadını kaldırıp oturacağım o kadar eminim. muavin ikimizin de biletlerini görmek istedi. çıkardık gösterdik. sonra demezmi bana 'hanfendi sizin biletiniz sabah 7'de'....................

  sonra kadından özür dileyiş, valizi bagajdan geri alış, ve eve geri dönüş.....

  o zaman o kadar zorla gelmişim hazır ordayken bir bilet daha alsana dmi. düşünememişim demekki... (salaklık diyoruz biz ona)

  19 eylül 09:29

  874. Başlık tam bana göre bir sürü salaklık yapmıştım diyerek başlığa girip aklıma yazacak birşey gelmeyince üzülmem.

  18 eylül 20:15 19 eylül 01:42

  873. Öğrenciyken çok yoğun bir ders çalışmanın arkasından uyumadan dişlerimi fırçalamak için banyoya gittimde diş macununu diş fırçası yerine saç fırçasina sürmüştüm. Halbuki çokta alakasız yerlerdeler. Allahtan saçımı taramaya filan kalkmamisim sonra:)

  18 eylül 20:07

  872. dalgın olduğum bir zamanda bir elimde karton bardak diğer elimde telefonum varken çöpe bardak yerine telefonumu atmıştımağdşsirşielf kafam artık düşündüğüm şeye ne kadar takıksa çöp kutusundan gelen çaat sesini de duymadan elimde bardakla sırama geri oturmuştum, ben bütün bunları yaparken dersin öğretmeni ve o an benim çöp kutusuna bardağı değil de telefonumu attığımı fark eden arkadaşlar beni izliyordu tabii ki:((( bi süre elimdeki bardağı izlemiştim “bişiler şu an çok yanlış gidiyo ama ne” diyerek, sonra ne yaptığımı fark ederek çöpe koşmuştum şükür bişi olmadı telefona hemen çıkardık çöpten aşdşwldlwld başka bi gün de telefona bakarak yürürken kafamı direğe vurmuştum tam o esnada yanımdan çöp arabası geçiyordu arkadaki adamın kahkahasını duymuştum aşdğaşdğeşd başıma ne geldiyse telefondan geldi pü

  18 eylül 19:45 18 eylül 19:47

  871. nasıl yaptığımı bilmiyorum ama facebook'ta çok da samimi olmadığım uzaktan tanıdığım birinin hikayesine kalp atmışım, bana kalp atmışsınız dedi, çok utanmıştım yanlışlıkla olmuş dedim, uzun bir süre hikayelere bakmadım, umarım başkasına da atmamışımdır.

  11 eylül 23:09

  870. Bir gün şiddetli kulak ağrısıyla acile gitmisimdir. Sıram geldi annemle doktorun yanına girdik. Doktor bana bişeyler soruyor. İşte ne zaman başladı, ilaç alerjin var mı gibi. İlaç alerjim yok dedim. Bu arada doktorda dudak tembelliği vardı sanırım, dedikleri zor anlaşılıyor. tam da ağrılı tıkanmış kulağıma konuşuyor. Bişeyler daha geveledi. Gene aynı soruyu sorduğunu sandım. Yani bildiğim kadarıyla yok dedim. Adam bi afalladi. Bana baktı anneme baktı bana baktı. anneme baktım gözleri portledi. İcerde soğuk bi rüzgar esti. Çıkınca öğrendim ki adam gebelik şüphesi var mı diye sormuş ilaç vermek için.

  11 eylül 23:02

  869. Az önce yemeksepetinden kumpir siparişi verdim. Kumpir geldi, ödemeyi yaptım. Çok açım hemen kumpiri yemem lazım. Pakedi açtım ne göreyim? Kocaman kapalı bir patates?! Ortası bile açılmamış! 

  Duygu evrelerim:

  -“allah allah malzemeleri patatese mi tıkmışlar” şaşkınlığı

  -patatesi bıçakla yarınca “bunun içinde sadece tereyağ var” şoku

  -yemeksepetine şikayet maili atarken bir yandan boş patatesi yiyerek “ inanamıyorum ya rezalet. Sadece yağ ve tuzla önüme patates getirdiler” öfkesi

  -patatesi boş yerken “neyse çok yemeyeyim de göndereyim bunu geri” açıkgözlülüğü

  -şikayetime cevap gelirken pakedi ters açtığımı ve tüm malzemeyi aşağı düşürdüğümü fark etme gerzekliği

  -bu kadar salakça bir şey yaptığımı itiraf edemeyip firmaya “neyse boş patAtes yerim. Kalsın bu sağolun:/“ deme ayıbım

  Yine beynim beni şaşırtmadı sağolsun.

  6 eylül 20:20 6 eylül 20:21

  868. Kasada para cüzdanı yerine makyaj cüzdanını çıkartıp masaya koymak.

  5 eylül 09:18

  867. şifremi unuttum deyip yeni şifre alırken eski şifreyi hatırlamak fkjdkjdfkjjk

  30 ağustos 21:37

  866. Tutumlu sevgilim el kremi bitince kutusunu kesip içinde kalanları ufak bir kaba koymuş, mutfak masasının üzerine.

  Sonra yemek yapmaya başladı, ben de sandalyede sohbet ediyorum onunla. Sohbet hararetli devam ederken ben o kremi yoğurt zannedip sevgilimin dur demesine kalmadan kaşıkla yedim.

  Yani hadi ben kokusunu falan almadim da sen kremi ne diye mutfak masasına koyarsın be adam.

  21 ağustos 22:30