yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (868)
  • medya (3)

  868. nasıl yaptığımı bilmiyorum ama facebook'ta çok da samimi olmadığım uzaktan tanıdığım birinin hikayesine kalp atmışım, bana kalp atmışsınız dedi, çok utanmıştım yanlışlıkla olmuş dedim, uzun bir süre hikayelere bakmadım, umarım başkasına da atmamışımdır.

  11 eylül 23:09

  867. Bir gün şiddetli kulak ağrısıyla acile gitmisimdir. Sıram geldi annemle doktorun yanına girdik. Doktor bana bişeyler soruyor. İşte ne zaman başladı, ilaç alerjin var mı gibi. İlaç alerjim yok dedim. Bu arada doktorda dudak tembelliği vardı sanırım, dedikleri zor anlaşılıyor. tam da ağrılı tıkanmış kulağıma konuşuyor. Bişeyler daha geveledi. Gene aynı soruyu sorduğunu sandım. Yani bildiğim kadarıyla yok dedim. Adam bi afalladi. Bana baktı anneme baktı bana baktı. anneme baktım gözleri portledi. İcerde soğuk bi rüzgar esti. Çıkınca öğrendim ki adam gebelik şüphesi var mı diye sormuş ilaç vermek için.

  11 eylül 23:02

  866. Az önce yemeksepetinden kumpir siparişi verdim. Kumpir geldi, ödemeyi yaptım. Çok açım hemen kumpiri yemem lazım. Pakedi açtım ne göreyim? Kocaman kapalı bir patates?! Ortası bile açılmamış! 

  Duygu evrelerim:

  -“allah allah malzemeleri patatese mi tıkmışlar” şaşkınlığı

  -patatesi bıçakla yarınca “bunun içinde sadece tereyağ var” şoku

  -yemeksepetine şikayet maili atarken bir yandan boş patatesi yiyerek “ inanamıyorum ya rezalet. Sadece yağ ve tuzla önüme patates getirdiler” öfkesi

  -patatesi boş yerken “neyse çok yemeyeyim de göndereyim bunu geri” açıkgözlülüğü

  -şikayetime cevap gelirken pakedi ters açtığımı ve tüm malzemeyi aşağı düşürdüğümü fark etme gerzekliği

  -bu kadar salakça bir şey yaptığımı itiraf edemeyip firmaya “neyse boş patAtes yerim. Kalsın bu sağolun:/“ deme ayıbım

  Yine beynim beni şaşırtmadı sağolsun.

  6 eylül 20:20 6 eylül 20:21

  865. Kasada para cüzdanı yerine makyaj cüzdanını çıkartıp masaya koymak.

  5 eylül 09:18

  864. şifremi unuttum deyip yeni şifre alırken eski şifreyi hatırlamak fkjdkjdfkjjk

  30 ağustos 21:37

  863. Tutumlu sevgilim el kremi bitince kutusunu kesip içinde kalanları ufak bir kaba koymuş, mutfak masasının üzerine.

  Sonra yemek yapmaya başladı, ben de sandalyede sohbet ediyorum onunla. Sohbet hararetli devam ederken ben o kremi yoğurt zannedip sevgilimin dur demesine kalmadan kaşıkla yedim.

  Yani hadi ben kokusunu falan almadim da sen kremi ne diye mutfak masasına koyarsın be adam.

  21 ağustos 22:30

  862. mutfağa gidip dolabı açmak, sonra neden mutfağa gittiğini unutmak. bir süre dolabın içine öyle bakmak. geri kapatmak.

  bu hareketi 1 saat içinde 2 sefer tekrarlamak.

  21 ağustos 20:47

  861. sağlık raporu almaya aile hekimine gittim. ne istediğimi söyledikten sonra; ben:b doktor:d

  d: ee ne iş yapıyorsun bakalım

  b: elektrik mühendisiyim. siz?

  d: ...

  21 ağustos 14:12

  860. Birgün müdürün odasından dışarı çıkarken kapıyı tıklatmıştım:) adam da şaşırmıştı.

  21 ağustos 13:24

  859. Alt komşumuza misafirliğe gitmişiz. Daha okumayı yeni öğrenmiş küçücük bir kız çocuğuyum. Komşumuzun kızı (24)"gel sana Türk kahvesi yapmayı öğreteyim" dedi. Ben hiç dururmuyum meraklı melahat kabul ettim hemen. Sonra anlatmaya başladı bak bu fincanlar kadar su bu kadar kahve bir çay kaşığı da tuz.ipler işte bu noktada koptu kendi tuz koymamıştı tabi ama bana tuz koydum demişti . Eve gider gitmez tuzlu Türk kahvesi yapmayı deneyeceğimi nerden bilebilirdi ki. Neyse kahveler içildi sohbetler edildi ben eve gidince ilk iş kollarımı sıvayıp denemelere başladım malzemeleri, malzemelerin miktarını hepsini biliyordum. Güzelce kahvemi koydum tuzunu koydum suyunu koydum,pişirdim derken sıra tadına bakmaya geldi. Böyle ilginç, ekşi, tadı iğrenç bir içecek olmuş. Love land asla pes etmez hemen bir deneme daha yaptım. Tadını beğenmediğim kahveyi döktüm tuzunu biraz daha azaltarak yenisini yaptım. Çabam boşa gitmişti ikinci denemenin de sonucu hüsrandı tadı iğrenç olmuştu . Ama dedim ya pes etmem diye üçüncü ve sonuncu denemede tam tadına bakarken annem mutfağa geldi ne yaptığımı sordu. Teker teker anlattım."kızım sen yanlış duymuşsun kahveye tuz konulur mu hiç şeker konur şeker." dedi. Yanlış duymamıştım kadın benimle aklı sıra dalga geçmişti. içim burkulmuştu sözlük defalarca tuzlu kahve yapmış başarısız olmuştum. O gün bu gündür her kahve yapmışım, içişimde o kadın geliyor aklıma. Sonra ben ne kadar saf salak bir çocukmuşum ya diyorum. Acaba şimdi kendi çocuklarına da tuzlu kahve yapmayı öğretiyor mu? Ahh ahh

  21 ağustos 13:06