yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (865)
  • medya (3)

  865. Tutumlu sevgilim el kremi bitince kutusunu kesip içinde kalanları ufak bir kaba koymuş, mutfak masasının üzerine.

  Sonra yemek yapmaya başladı, ben de sandalyede sohbet ediyorum onunla. Sohbet hararetli devam ederken ben o kremi yoğurt zannedip sevgilimin dur demesine kalmadan kaşıkla yedim.

  Yani hadi ben kokusunu falan almadim da sen kremi ne diye mutfak masasına koyarsın be adam.

  dün 22:30

  864. mutfağa gidip dolabı açmak, sonra neden mutfağa gittiğini unutmak. bir süre dolabın içine öyle bakmak. geri kapatmak.

  bu hareketi 1 saat içinde 2 sefer tekrarlamak.

  dün 20:47

  863. sağlık raporu almaya aile hekimine gittim. ne istediğimi söyledikten sonra; ben:b doktor:d

  d: ee ne iş yapıyorsun bakalım

  b: elektrik mühendisiyim. siz?

  d: ...

  dün 14:12

  862. Birgün müdürün odasından dışarı çıkarken kapıyı tıklatmıştım:) adam da şaşırmıştı.

  dün 13:24

  861. Alt komşumuza misafirliğe gitmişiz. Daha okumayı yeni öğrenmiş küçücük bir kız çocuğuyum. Komşumuzun kızı (24)"gel sana Türk kahvesi yapmayı öğreteyim" dedi. Ben hiç dururmuyum meraklı melahat kabul ettim hemen. Sonra anlatmaya başladı bak bu fincanlar kadar su bu kadar kahve bir çay kaşığı da tuz.ipler işte bu noktada koptu kendi tuz koymamıştı tabi ama bana tuz koydum demişti . Eve gider gitmez tuzlu Türk kahvesi yapmayı deneyeceğimi nerden bilebilirdi ki. Neyse kahveler içildi sohbetler edildi ben eve gidince ilk iş kollarımı sıvayıp denemelere başladım malzemeleri, malzemelerin miktarını hepsini biliyordum. Güzelce kahvemi koydum tuzunu koydum suyunu koydum,pişirdim derken sıra tadına bakmaya geldi. Böyle ilginç, ekşi, tadı iğrenç bir içecek olmuş. Love land asla pes etmez hemen bir deneme daha yaptım. Tadını beğenmediğim kahveyi döktüm tuzunu biraz daha azaltarak yenisini yaptım. Çabam boşa gitmişti ikinci denemenin de sonucu hüsrandı tadı iğrenç olmuştu . Ama dedim ya pes etmem diye üçüncü ve sonuncu denemede tam tadına bakarken annem mutfağa geldi ne yaptığımı sordu. Teker teker anlattım."kızım sen yanlış duymuşsun kahveye tuz konulur mu hiç şeker konur şeker." dedi. Yanlış duymamıştım kadın benimle aklı sıra dalga geçmişti. içim burkulmuştu sözlük defalarca tuzlu kahve yapmış başarısız olmuştum. O gün bu gündür her kahve yapmışım, içişimde o kadın geliyor aklıma. Sonra ben ne kadar saf salak bir çocukmuşum ya diyorum. Acaba şimdi kendi çocuklarına da tuzlu kahve yapmayı öğretiyor mu? Ahh ahh

  dün 13:06

  860. Bugün arabanın ön tamponunu bariyere taktırarak söktüm.

  ciddi hasar oluştu bayağı arabanın önü yok artık.

  sormayın hayır vallahi son anda küt diye bi ses gelene kadar hiçbir şey duymadım ve hiç farketmedim.....

  20 ağustos 23:08

  859. Bundan 4 yıl kadar önce üniversite son sınıftayım. Sınıftan en yakın dört arkadaşımla ortak whatsapp grubumuz var dedikodu çeviriyoruz. Neyse bir gün erkek arkadaşımla yıl dönümümüz için hazırlandım giyindim güzelce fotoğraf çektim arkadaşlarıma whatsapp grubumuzdan yolladım. Dönen muhabbeti anlatıyorum :

  - oooo hiç giyinmeseydin. Önler de tombiktoymuş

  -bu gecenin sonu hayırlı bitmez kızlar ben diyim

  - Victoria ya bu çocuğu akşam eve atarsın sen

  ...

  Başka zaman olsa ölü toprağı gibi konuşurlar iş böyle olaylara gelince grup resmen pavyona döndü. Neyse sıkıntı yok her şey güzel erkek arkadaşım aşağıda bekliyor merdivenlerden inerken bir mesaj “gerizekalı! fotoğrafı okul grubuna atmışsın??!?” Okul grubu dediğimde içinde bölümün tüm öğrencileri, doçenti öğretim görevlisi olan grup. çünkü salak gibi bizim grubun adını okul grubuyla tek harf farklı şekilde oluşturmuştuk. Benim canım arkadaşlarım da ben fotoğraf atınca fark etmeyip muhabbeti oradan döndürmüş. O anda Ali Rıza bey ile Firdevs hanım benzeri felç geçirdim. Ulan ne biçim grupsa film izliyor gibi konuşmaları izlemişler bir Allah’ın kulu da hanım hanım yanlış yerdesiniz  dememiş. Tam 1 hafta okula gitmedim ölü taklidi yaptım kılık değiştirmeye kalktım kimse yemedi.  

  20 ağustos 21:05

  858. makyaj temizleme suyu yerine asetonu pamuğa döküp makyajımı temizlemeye kalkmak. kokusunu almasam ciddi ciddi yüzüme sürüyordum az daha.

  20 ağustos 12:40

  857. tavuk otu ile rezeneyi karıştırıp tavuk otunu demlemek ve bir güzel onu içmek. leş gibi tadı varmış. şimdi baharatların üstüne etiket yapıştırmaya gidiyorum.

  20 ağustos 11:54

  856. annemle bir yığın misafiri geçirirken o kadar çok yanaktan öpüşmüşüz ki en son annemle "hadi yine bekleriiz" diyip görüşmüşüz ve birbirimizin suratına bakakaldık o kadar seriye bağlamışız ki durumu 

  19 ağustos 11:24