girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8323)
  • medya (272)

8323. Makeup revolution Starlight likit aydınlatıcı. Damlalıklı bir ürün. Loreal’in de aynı bu şekilde bir aydınlatıcısını kullandım. Loreal’inki şuan çok fazla yerde bulunmuyo, sanırım yeni ürünleri geldiği ve çok satılmadığı için. MR’ninki çok övülmüştü ve cover fx’e muadil olarak gösterilmişti. Cover fx’i bilmiyorum ancak Loreal’le karşılaştırmam gerekirse, MR’nin aydınlatması Loreal’e göre çok çok daha başarılı. Gerçekten tam bir glowy effect, hatta fazlası. Ancak ben pembemsi ürünleri çok sevdiğim için Loreal’in rengini çok beğendim, MR’ninki metaliğimsi bir şampanya rengi. Makyaj altına baz olarak kullandığım için biraz fazla durabiliyor. Ayrıca MR’ninki kurulukları çok belli ediyor, kurutuyor gibi de geldi bana. Bence starlight sürekli kullanılabilecek bir makyaj altı ürünü değil. Sanırım paraya kıyıp Mac strobe cream alıcam ya da Lorealle devam edicem

bugün 09:57

8322. Uzun zamandır alışveriş yapmıyordum Mac’in indiriminden Barbeque isimli ruju aldım mat seriden. Uzun zamandır kırmızı - turuncu karışımı bir ruj istiyordum. Bu ruj tam ikisinin arasında bir renk Lady Danger gibi daha baskın kırmızı değil. Daha önce bu rujdan kimsenin bahsettiğini duymadım ama bayağı hoşuma gitti. Tavsiye ederim süslüler.

bugün 02:52

8321. Absolute new york icon mini Aflame far paleti 

Dipnot : Ba yıl dım

bugün 02:42


8320. Golden Rose Longstay Matte Face Powder-01 yedekledim

bugün 02:23

8319. Pastel Daylong-27

bugün 02:17

8318. Nars creamy concealer

Nars dolce vita allık

Nars dolce vita ruj

Nars orgasm ruj

Nars orgasm lip gloss :)

Shiseido spf 35 göz kremi

Glamglow super mud cream to foam temizleyici

Glamglow super mud maske

Nars narsissit far paleti

Mac ruby woo ve barely bold dudak kalemleri

Mac naked lunch, expensive pink, patina refill far

Mac indianwood paint pot

Dr jart hazırlamalı maske

4 adet sephora kil maskesi

Gucci flora kalem parfüm

Saç için bir kaç ürün daha

Atladığım olmuştur.

Bir yıl kozmetik bişey almasam da olur

dün 12:58

8317. Rimmel london match perfection fondöten 100 numara. İlk izlenimim iyi. Bu hafta içinde her gün kullanacağım. O zaman tam olarak anlarım nasıl olduğunu. 

dün 10:00


8316. Kiehls alışverişimden

creamy eye treatment with avakado,

Midnight recevory eye cream aldım

Yaninda 3tane midnight recovery setinin denene boyları ve nem seti. (gizlinot: Nem seti de galiba deneme boyu. Canta boyu oldugunu sanmıyorum ama sepette midnight in kiler gibi sample seklinde durmuyo hadi bakalim insallah canta boyudur)

dün 09:09

8315. Roma duty freeden;

*benefit cheeky stowaways palet, 35 euro fiyatı. İçinde 5gr hoola, 5gr (tam boy) rockateur, 5gr coralista, 5gr dandelion, 3gr they’re real maskara, they’re real push up liner mini boy var. Tr’de 5 gramlık rockateur allığın 210 tl olduğu düşünülürse oldukça uyguna gelen bir palet oldu. Elimde bitmek üzere olan coralista allık vardı ve yedeklemek isterken denk gelince kayıtsız kalamadım. Ürünlerin gramajları oldukça yüksek ve dandelion hariç hepsi denemek istediğim ürünlerdi. Özellikle rockateur ve they’re real maskaranın verdiği etkiyi çok sevdim.

*lancome tresor in love 50 ml, 39 euroya tr duty freeden aldım kokusu çok hafif tam yazlık, kullanmaya henüz başlamadığım için kalıcılığı hakkında fikrim yok umarım iyi anlaşırız. Paletin içindeki ürünlerle parfüm trde olan ürünler aslında ama bu kadar uygun fiyata bulmak pek mümkün değil. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu.

19 mayıs 13:46

8314. sephora' dan kağıt bir maske aldım.

tam adı: manuca honey black honey mask by papa recipe

henüz kullanmaya kıyamadım, 25 tl olduğu için... camel konseri öncesine saklıyorum kendisini.

18 mayıs 13:44